Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Sokan voltak kíváncsiak a hírekre

Tegnap este a Városházán nagyon sok Vidi szurkoló volt kíváncsi a klubot körülvevő hírekre, illetve az új játékosokra. A nagyterem szinte teljesen megtelt, így aztán dübörgő taps fogadta a vendégeket, a klub vezetőit, a szakmai stábot, illetve a játékosokat. A találkozó elején a Baráti Kör ajándékozta meg Horváth Gergelyt, Mohl Dávidot és Juszuf Dajicsot, valamint az őszi idény legjobb játékosának választott Daniel Tudort.

Képek a médiatárunkban.

 

 

Csertői Aurél röviden értékelte a felkészülést, amelyet jónak ítélt meg és az újonnan érkezett játékosokat is erősítésnek nevezte. Az új és a régi-új játékosok elmondták, hogy nagy várakozással tekintenek székesfehérvári szereplésük elé, reményeik szerint egy nagyon sikeres csapat tagjai lehetnek.

Ezt követően a kérdéseké volt a főszerep, a szurkolók egészen kilenc óráig szóval tartották a vendégeket. Megtudhatták, hogy a névszponzori bejelentés talán pénteken megtörténik, és a "névadás" ellenértéke mindenképpen piaci ár lesz, bekalkulálva az esetleges nemzetközi szereplés lehetőségét is. Szó esett a Barcelonával kötendő együttműködésről, ennek részleteit éppen a napokban pontosította Szieben László a katalán klub képviselőjével. Nagyon sok kérdés vonatkozott a bérletek árusítására, amelynek kapcsán a tulajdonos közölte, hogy hónapokig tartott a tárgyalás és az egyeztetés a bérletet elkészítő vállalkozással, de sajnos nem sikerült időben mindent elkészíttetni, ezért még a régi formátumú bérleteket árusítják, s ha elkészülnek az új -- kártyás -- belépők, akkor kicserélik őket. A Vidinél egyedülálló az országban, hogy ilyen sok helyen van lehetőség a jegyek megvásárlására, de külön figyelmet fordítanak arra, hogy a megyén belüli árusító helyek minél többen legyenek.

Kérdés merült fel a klub hivatalos honlapjára vonatkozóan is, ajánlva, hogy legyen a hivatalos honlap a vidi.hu, s ez legyen továbbfejlesztve. Ezzel kapcsolatban Szieben László jelezte, hogy jelenleg három cég ajánlata van a vezetők előtt, de mindenképpen a saját honlapot kívánják fejleszteni, de ez időbe telik.

A tulajdonosok nagyon meg vannak elégedve a szakmai munkával és a játékosok teljesítményével, éppen ezért a bajnoki címért járó extra jutalom összege 50 millió forint, a második hely 25 milliót ér, míg a harmadik 15-öt. Egy esetleges Magyar Kupa győzelem 25 millió forintot jelenthet a játékosok számára.

Varga Endre a pálya állapotával kapcsolatban elmondta, hogy az játékra alkalmas, és az sem jelent problémát, hogy a következő bajnoki mérkőzés csak öt nappal követi a bajnoki nyitányt. Elkészültek a VIP páholyok a főlelátó harmadik szintjén, és a sajtó számára is nagyszerű helyet alakítottak ki.  

Őry Márk a Red-Blue Devils tagjaként megkérte a szurkolókat, hogy szíveskedjenek segítséget nyújtani a vasárnapi mérkőzésen bemutatandó koreográfia megjelenítésében, hiszen ilyen nagyméretű látvány még nem volt ebben a stadionban.

2006.02.24. 08:27
 
Vissza    Nyomtatás