Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Interjú Simek Péterrel
A Székesfehérvárról távozó játékossal az FC Fehérvár honlapja készített interjút.
 
Hogy kerültél képbe a Politechnikánál?
- Beajánlottak Haginak. Kapott rólam DVD-ket, amiken megnézhette a Gyõr és az Újpest elleni bajnokit, valamint az MTK elleni kupameccset. Megtetszettem neki, így szorgalmazta a leigazolásomat.
- Mikor döntötted el, hogy belevágsz a légiós életbe?
- December legvégén tudtam meg, hogy leigazolna a Temesvár. Elsõre elvetettem ezt az ötletet, de aztán tovább gondolkodtam.
- Mi az ami meggyõzött?
- Négy dolog miatt döntöttem így. Ezzel az igazolással sokat keres rajtam az FC Fehérvár, Hagi neve garancia a minõségi munkára, könnyebb a román bajnokságból jó nevû csapatba szerzõdni és a feltételeimet is elfogadták leendõ csapatom vezetõi.
- Milyen körülmények várnak odakint?
- Néhány éve játszottam már a temesvári stadionban, akkor elég lepusztult volt, de a tulajdonosváltás után felújították, így most már nagyon szép a létesítmény.
- Hogyan kezdesz neki az új életednek?
- Amikor visszaérkezünk az edzõtáborból, lakást fogok keresni, amit a szerzõdés szerint a klub bérel majd nekem. Ha megtaláltam az ideális otthont, barátnõm is csatlakozik hozzám. Az edzések mellett igyekszünk majd megismerni Temesvárt és a román nyelvvel is szeretnék megbirkózni, hiszen én is elvárnám egy külfölditõl Magyarországon, hogy néhány szót beszéljen magyarul.
2006.01.12. 13:35
 
Vissza    Nyomtatás