Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A köszöneté volt a főszerep
A köszöneté volt a főszerep a Videoton FCF Baráti Kör Egyesület idényzáró ankétján, amelyen megjelent Dr Pribeli Ferenc és Dr Szieben László a tulajdonosok képviseletében, valamint a szakvezetés részéről Csertői Aurél, Németh Zoltán és Ulbert Tibor, illetve a játékosok közül Csizmadia Csaba, Nagy Dániel, Lattenstein Norbert, Horváth Gábor, Fehér Zsolt. A stadion sörözőjét teljesen megtöltötték a szurkolók, néhányuknak még ülőhely sem jutott.
 

Az ankét résztvevőit a Baráti Kör elnöke, Horváth Győző köszöntötte, majd ismertette az internetes szurkolói szavazás végeredményét, amely szerint az őszi idény legjobb játékosa -- immár hartmadik alkalommal -- Daniel Tudor lett. Ezt követően átadta a szót a vendégeknek, akik közül először Dr Pribeli Ferenc, majd Csertői Aurél, illetve Gál László értékelte az elmúlt fél évet. Mindannyiuk köszönetet mondtak a játékosoknak, a szakvezetésnek és a szurkolóknak, hogy az ismert nehézségek ellenére mindenki a tőle elvárható maximumot nyújtotta 2005. őszén. A szurkolói kérdésekre válaszolva megtudhattuk, hogy a csapat egyben tartását tűzte ki célul a tulajdonosi kör, igazán piacképes vételi ajánlat Simek Péterért futhat be, de csak a minden igényt kielégítő vásárlási feltételek esetén volnának hajlandók megválni a tehetséges játékostól. Csertő Aurél egy ballábas középpályást és egy csatárt látna szívesen a csapatban, de nagyban meghatározó tényező a klub anyagi helyzete ezügyben. A csapat meghívást kapott Közép-Amerikából, s ha minden jól alakul, akkor Trinidad-és Tobagó vendégei lehetnek a Vidisek, ahol a fogadó ország válogatottjával, a Glasgow Rangers-szel, illetve az Artmedia Bratislava együttesével mérkőzhetnének meg. A hazatérést követően még egy hetes görögországi táborozás is vár a fiúkra egy utazási iroda jóvoltából. Az itthoni felkészülési mérkőzések is szervezés alatt állnak, tulajdonképpen majdnem összeállt már a felkészülés programja. A szokásos téli teremtornáról nincs pontos információja a klubnak, mindössze egy telefonos megkeresés érkezett, miszerint esetleg január 14-én Zalaegerszegen lépne pályára a Vidi, de biztosat még nem tudnak ezzel kapcsolatban.

A névhasználat ügyében elhangzott, hogy ajánlat érkezett a Videoton Holding Rt részéről, ezügyben még komoly egyeztetések várhatók, de a tulajdonosi kör örülne, ha újra megjelenne a Videoton a csapat nevében.

Szieben László röviden bemutatta a Barcelonával megkötendő együttműködés részleteit, majd a gyors kérdések és válaszok után fél hétkor végetért az ankét.

2005.12.14. 13:06
 
Vissza    Nyomtatás