Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Csertői: játékban nyertünk
Csertői Aurél (Fehérvár): - Örülök, hogy játékban megvertük az Újpestet, más kérdés, hogy inkább eredményben kellett volna. Nem nyertünk, mert nem volt jó a helyzet-kihasználásunk, ennek ellenére dicséret illeti minden játékosomat, mert szenzációs őszt produkáltak.
 

A kiállítást viszont túlságosan szigorúnak tartom, de együtt kell élni azzal, hogy a fővárosi csapatok mindig is előnyben lesznek a vidékiekhez képest.

Mészöly Géza (Újpest): - Gratulálok a csapat őszi teljesítményéhez, rászolgáltunk az első helyre, mint ahogyan ma az egy pontra is. Igaz, az első félidőben még egygólos vezetésünk ellenére sem voltunk jobbak a hazaiaknál, a második játékrészre – a kapott gól ellenére – feljavultunk. A döntetlent reálisnak tartom.

2005.12.11. 23:44
 
Vissza    Nyomtatás