Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Simek is hisz a győzelemben
Simek Péterrel telefonon beszélgettünk a ma délutáni edzés előtt, s elmondta, hogy tud arról, mi készül "ellene" az újpesti szurkolótáboron belül, de ez egyáltalán nem szegi kedvét, sőt kettőzött erőbedobásra sarkallja.
 


„Mindenképpen gyõzni szeretnénk az Újpest ellen! Rangadó ide vagy oda, ez a meccs sem fog különbözni a többitõl: szeretnénk a saját játékunkkal jó eredményt elérni. Az a célunk, hogy az Újpest alkalmazkodjon a mi játékunkhoz, és ne mi az övékéhez. Úgy gondolom, az MTK elleni kupameccsen nyújtott jó játékunkkal és a továbbjutással feledtetni tudtuk a Gyõr és a Sopron elleni mérkõzéseket, ahol viszont nem sikerült a gyõzelem. Az MTK ellen az elsõ félidõben különösen jól ment a futball, de nemcsak nekem, hanem az egész csapatnak. "
2005.12.09. 16:51
 
Vissza    Nyomtatás