Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Milinte Árpád ellenfélként tér vissza
Milinte Árpád hat évet volt a fehérvári labdarúgás egyik kiemelkedõ alakja, szombaton azonban a ZTE szineiben láthatják viszont a szurkolók. A www.fcfehervar.com interjút készített a kapussal.
 


- Mi történt veled azóta, hogy elkerültél Székesfehérvárról?
- 1 évet Sopronban töltöttem, majd Madeirára igazoltam, ahol december 31-én megszületett a gyermekem, Kira.
- Miért jöttél haza?
Nagyon jól éreztem magam, de miután nem sikerült a feljutás - "csak" harmadikok lettünk - hazajöttem, s a ZTE csapatához igazoltam. Most még szokom a körülményeket, de jól érzem magam Zalaegerszegen.
- Kitõl tartasz legjobban a fehérvári csapatból?
- Attól, aki a pályán lesz. Nagyon jó csapat a Vidi.
- Mit vársz a szombati FC Fehérvár - ZTE meccstõl?
- Szoros küzdelmet és zalaegerszegi pontszerzést.
2005.09.28. 14:09
 
Vissza    Nyomtatás