Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Nagyon várják a Vidit!
Nagy a várakozás Kozármislenyben. Az egész község a szombati, FC Fehérvár elleni MK-mérkõzésre készül. Vezetõedzõjük, Udvardi Zoltán úgy gondolja, hogy csapata nem lép feltartott kézzel pályára. Csertõi Aurél, a mieink vezetõedzõje gyõzelmet vár az FC Fehérvártól.
 


Udvardi Zoltán vezetõedzõ: "Ez a mérkõzés több oldalról megközelítve is történelmi lesz. A csodálatos környezetben levõ pálya ismét egy üde színfolttal bõvült, a mérkõzés elõtt kerül átadásra a fedett ülõhelyes lelátó. Reményeim szerint a találkozó szereplõi miatt a nézõcsúcs is megdõl majd. Csapatom az elvégzett közös munka eredményeként megérdemelte, hogy a kupában egy ilyen nagy múlttal rendelkezõ együttessel mérhesse össze tudását és erejét. Mi nem csak erre a mérkõzésre készültünk, ha nem az elõttünk álló bajnoki évadra. Nekünk minden találkozó fontos, és mint a bajnokságban most is gyõzelem a célunk. Viszont tudjuk, hogy most ki is lesz a térfél túloldalán és ezt a helyén kezelve, de nem megszeppenve lépünk pályára szombaton."

Csertõi Aurél: "Nagyon fontos a csapat számára ez a mérkõzés, mert csak úgy mint a bajnokságban, a Magyar Kupában is szeretnénk jó helyezést elérni. Nem becsüljük le ellenfelünket, a Kozármisleny SE csapatát, ezért a legjobb összeállításban lépünk pályára, s a maximumot fogjuk nyújtani. Továbbjutást várok az FC Fehérvártól."
2005.09.08. 20:12
 
Vissza    Nyomtatás