Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Tóth Balázs interjút adott az NB-1.hu-nak
Az egykori Videoton játékos törökországi légióskodásáról beszélt az internetes honlap riporterének.
 

Az első fordulóban a Sivaspor ellen idegenben értünk el 1-1-es eredményt, majd hazai pályán 5-0-ra kikapatunk a Manisasportól - kezdte Tóth Balázs.
- Végigjátszottad ezeket a találkozókat?
- Az első fordulóban az 55. percig voltam pályán, mivel ekkor egy rúgást kaptam és cserét kértem, de két-három nap pihenő után már nem fájt az "elefántpuszi", a második mérkőzést, pedig már végig játszottam.
- Hazai pályán 5-0-s vereség egy újonctól, ez komolyan tűnik...
- Érdekes mérkőzés volt, úgy kaptunk ki, hogy az ellenfél játékosai az első félidőben nem is jöttek át a mi térfelünkre, aztán folytatásban gyors kontrákkal lemattoltak minket.
- Korábban említetted, hogy egy tökéletes alapozás után szeretnél egy nagyon jó idényt produkálni, hogy nagyobb csapatok figyelmét is felkeltsd.
- Ez így van most is, nagyon kemény alapozáson vagyunk túl, az edzőmérkőzéseken is jól ment a játék, bízom benne, hogy előbb-utóbb jönnek a várt eredmények is.
- Meddig maradsz a Malatyasporban?
- A szerződésem 2008-ig köt a klubhoz, de remélem, hamarosan bejelentkezik értem egy nagyobb csapat, gondolom a vezetők is pénzt remélnek értem, ezért kötöttek velem ilyen hosszú szerződést.
2005.08.21. 09:32
 
Vissza    Nyomtatás