Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Bemutatkozott az új vezetőség és az új arculat
Ma délelőtt az FC Fehérvár Kft új vezetése bemutatkozott a sajtó képviselőinek is, egyben bemutatták a klub új arculatának meghatározó elemét, az új címert.
A sajtótájékoztatót -- amelyen a Fehérvár Szépe verseny legjobbjai, valamint egyes játékosok is képviseltették magukat Vécsey Mihály sajtófőnök nyitotta meg, majd a tulajdonosok közül Dr Szieben László, illetve Dr Pribeli Ferenc beszélt arról, hogy mi motíválta őket a székesfehérvári tulajdonszerzésnél.
 
Disztl László az utánpótlás felépítéséről beszélt, s kihangsúlyozta, hogy a megyében minden kis labdarúgópalántának meg kell adni a lehetőséget, hogy amennyiben tehetséges, akkor szóhoz juthasson a csúcson, az FC Fehérvár felnőtt együttesében is. Az elsőrendű cél a felnőtt csapat segítése.
Kérdésre válaszolva elmondták a klub új tulajdonosai, hogy augusztus 22-től egy teljesen új honlap kezdi meg működését, amely a www.fcfehervar.com címen lesz majd elérhető. Egy kommunikatív honlapot kívánnak létrehozni, amelyről letölthetők lesznek majd a játékosok képei is mobiltelefonra, valamint sms játék is megtalálható lesz rajta.
Ezt követően a két tulajdonos leleplezte a klub új címerét, majd szó esett a jegyértékesítés mikéntjéről és az új ösztöndíjrendszerről. A beléptetőrendszer és a jegyeladás integrált rendszerben működik majd. A jegyértékesítés új változata ösztönzi majd, hogy minél több szurkoló látogasson ki a mérkőzésekre, például egy család Székesfehérváron láthatja legolcsóbban a meccset, hiszen mindez 1.500.- Ft-ból megoldható.
A sportruházat terén marad továbbra is a Diadora, a legkisebbektől a felnőttcsapatig mindenben ez a cég látja el a klubot, sőt az új ajándéktárgyak is kaphatók lesznek a cég üzleteiben.
Kérdésre válaszolva elhangzott, hogy az új címer kialakításánál nem kérték ki a szurkolók véleményét, mert a tulajdonosok szerint ez nem rájuk tartozó ügy.
2005.08.18. 12:34
 
Vissza    Nyomtatás