Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Csém - FC Fehérvár 1-18 (0-8)
A Komárom megyei településen 150 néző előtt, természetesen Vidi szurkolók támogatásával a Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Bartyik, Farkas, Schwarcz, Györök - Sitku, Alumona összetételben kezdte a játékot, s egy pillanatra sem hagyott esélyt a megyei harmadosztályban játszó hazai csapat számára.

Gólszerzők: Sitku 4, Alumona 4, Disztl 4, Györök 2, Vincze, Schwarcz, Farkas Balázs
Képek a mérkőzésről!
 

Már a mérkőzés első percében a kapuja elé szorította a Fehérvár a vendéglátókat, s ők egy percre sem tudtaák megállítani a támadásokat. Az 5. percben Alumona, a 8. percben Vincze beadásából Farkas Balázs volt eredményes. Negyedóra sem telt el, s Vincze beadásából Schwarcz is a hálóba fejelt. A negyedik gólt Györök Tamás szerezte, az ötödiket Sitku, s ekkor még nem jártunk a félidő felénél sem. Sitku gyorsan duplázott, Vincze beadását fejelte a hálóba. Fél óra elteltét követően Alumona újabb találatával már 7-0 volt az eredmény. Ebben a játékrészben még Györök lőtt egy nagyszerű kapálövésből gólt, így 8-0-val zárult az első félidő. A szünetben Csertői Aurél cserélt, Tudor helyett Erdei, Koller helyett Fehér, Kuttor helyett Horváth Gábor, Györök helyett Kovács, Farkas helyén pedig Disztl lépett pályára. A gólok sorát ebben a játékrészben Sitku nyitotta meg, majd Disztl és Vincze szerzett gólt. Disztl újabb találatával lett egy tucat a Vidi góljainak száma, de még nem volt vége, az 58. percben Sitku volt eredményes. Pár perccel később a hazaiak tizenegyeshez jutottak, amelyet Viski váltott gólra, így szépítettek a hazaiak. A 74. percben újra Disztl, majd nem sokkal később Alumona lőtt gólt, majd ismét Disztl volt soron. A változatosság kedvéért újra Alumona, majd zárásként Horváth Gábor juttatta a hazaiak hálójába a labdát. A mérkőzés lefújását követően vacsorára látták vendégül a csémiek a piros-kék együttes játékosait és vezetőit.
2005.08.12. 20:46
 
Vissza    Nyomtatás