Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A legjobb négy közé jutás a tét
Az FC Fehérvár együttese szerdán délután 17 órakor lép pályára a kispesti Bozsik stadionban azzal a céllal, hogy folytatva jó sorozatát, sikerrel vegye a Magyar Kupa legújabb akadályát, s így a legjobb négy csapat közé jusson. A játékosok jó hangulatban készültek a találkozóra, s számítanak lelkes szurkolóik támogatására is.
 


Gergely Károly (Honvéd): - A hazai pálya előnye a mi oldalunkon van, bízom benne, hogy sikerül kihasználni ezt az előnyt. A Fehérvár kilábalt az év eleji válságból, sőt, egységesebb lett a csapat. Mi 6 pontot gyűjtöttünk a tavasz eddigi négy találkozóján, ez a körülmények ismeretében jónak mondható. A hétvégi, békéscsabai kudarc után minden terhet levettem a játékosok válláról, így szerdán ez biztosan nem befolyásolhatja őket.

Csertői Aurél (Fehérvár): - A kupameccseket nem lehet a bajnokikhoz hasonlítani, így nem is vonnék párhuzamot a két csapat bajnoki szereplése között. A Honvéd mellett szól a hazai pálya, amely nagy előnyt jelent az egymeccses fordulót tekintve. Szerencsére nálunk mindenki bevethető, nincs sem eltiltottja, sem sérültje a csapatnak.

A várható összeállítások:

Honvéd: Takács - Maritu, Budovinszky, Mano-Mano, Kovács N. - Genito, Lázár, Vadócz, Vén - Herczeg, Szili

Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Fehér, Kuttor, Vincze - Tereánszki-Tóth, Lattenstein, Bozic, Zöld - Györök, Magasföldi
2005.04.05. 19:54
 
Vissza    Nyomtatás