Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Mór - Videoton 1-5 (0-2)
A kapuban szokás szerint Tudor állt, előtte a Fehér, Kuttor, Koller védelem játszott, a középpályán Halgas, Márió Bozits, Tóth B, Szabó Tibor kezdett, míg a csatársorban Hercegfalvi és Prvica lépett pályára. Hercegfalvi hozta a maga szokásos góljait a 2. és a 18. percben. Még az első játékrészben Horváth Gábor és Bartyik is becserélésre került a két középső védő, Kuttor és Koller helyére. A szünetig már nem változott az eredmény, a második félidőben viszont négy gól is esett, egy a hazai, három pedig a vendég oldalon. A Vidi találatain Halgas, Kriston és Disztl Dávid osztoztak a 48., az 52. és az 56. percben.Csank János a nézőtéri korlát mellől szemlélte az eseményeket, segítője Vass László dirigált a kispadon. Ma este fél kilenckor az edzői stáb további sorsát érintő kérdésekről tárgyaltak a Videoton vezetői az érintettekkel.
tovább »
2004. 07. 21
 
Átigazolási időszak meghosszabbítva
Ma éjfékor járt volna le az átigazolási időszak, azonban a határidő július 31-ig meghosszabbításra került. A Videoton vezetői ennek megfelelően ma is tárgyalásokat folytattak a csapat kialakítását illetően.
tovább »
2004. 07. 20
 
Felcsút - Videoton 1-2 (0-2)
A Videoton ma este a Tudor - Kőrösi, Kuttor, Koller, Horváth G. - Kriston, Tóth Balázs, Szabó, Voicu - Hercegfalvi, Prvica összeállításban kezdte a játékot, és a 43. másodpercben egy beívelést követően Horváth Gábor már meg is szerezte a vezetést. Egyre másra vezette támadásait a piros-kék együttes, és Voicu révén kétgólos előnyre tettek szert a szünetre. A második félidőben Nagy Dániel, Bartyik, Fehér, Tereánszky, Lattenstein és Halgas is szóhoz jutott, valamint pályára lépett a Vidi saját nevelésű játékosa, Disztl Dávid is, aki visszaigazolt nevelőegyesületébe. Magasföldi és Miski a válogatottal készült, Sipeki, illetve Szalai sérüléssel bajlódott, így le sem vetkőztek.
tovább »
2004. 07. 20
 
Kriston, Nagy, Fehér, Halgas, Miski már biztosan a Vidi játékosa
A Videoton vezetői a fenti játékosokkal már mindenben megállapodtak, így aláírásra kerültek a szerződések is. Nagy, Fehér, Halgas és Miski három évre kötelezte el magát a Vidihez. Kuttor, Kőrösi és Sipeki szerződéskötésére minden bizonnyal a holnapi napon kerül majd sor. Mindenesetre a Felcsút elleni mérkőzésen már tisztább lesz a kép a szurkolók számára is.
tovább »
2004. 07. 19
 
A jövő heti program
A csapat a jövő héten kétszer lép pályára, mindkétszer idegenben, kedden 19 órakor a Felcsút, pénteken 18-kor a Veszprém vendégeként.
tovább »
2004. 07. 16
 
Videoton-Veszprém 7-0 (3-0)
Az újabb felkészülési mérkőzésen ismét gólzáporos győzelmet láthatott a 300 fős publikum. A csapat a Tudor (Miski) - Koller (Szalai, Bartyik), Fehér, Horváth - Halgas (Sipeki), Bozits, Tóth (Nagy D.), Szabó, Voicu (Magasföldi) - Hercegfalvi, Prvica összeállításban lépett pályára.Az ellenfélnél helyet kapott többek között Viniczai és Palejkov is.A gólokon Hercegfalvi (5), Szabó (11-esből) és Prvica osztozott. Meglehetősen fáradtnak tűntek a fiúk, ami ilyenkor természetesnek mondható, de így sem jelentett gondot legyőzni a Veszprémet.
tovább »
2004. 07. 16
 
Pályázati felhívásSzékesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata a Videoton F. C. Sportszolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaságban lévő230.840.000 FT, azaz kettőszázharminc-millió nyolcszáznegyvenezer forintnévértékű üzletrészét értékesíteni kívánja, felosztás nélkül, vagy oly módon, hogy az üzletrész felosztásra kerül a szükséges mértékben és a leendő új tulajdonos kizárólagos tulajdont szerez az általa megvásárolni kívánt üzletrész felett.
tovább »
2004. 07. 15
 
Videoton - Mezőfalva 8-1 (3-1)
A Vidi a Tudor - Tereánszky, Fehér, Horváth - Nagy D, Szalai, Tóth, Szabó, Voicu - Magasföldi, Hercegfalvi összeállításban kezdte a játékot. A szurkolók figyelmét leginkább a hátsó füves pályán futóedzést végző Kuttor, Hajdú, Koller hármas kötötte le. Fehér két kapáslövése is a hálóba került, majd a Mezőfalva egy szabadrúgásból szépített. Magasföldi még a lefújás előtt nagyszerű összjátékot követően lőtt gólt, így alakult ki a félidei eredmény. A második játékrászben Magasföldi gyorsan duplázott, de Hercegfalvi is megrázta magát, két gólt lőtt, egyet tizenegyesből. Ebben a félidőben két újabb szerb labdarúgó is lehetőséget kapott Csank Jánostól, de szóhoz jutott Sipeki és Halgas, valamint az új kapusszerzemény, Miski is. Zebits és Halgas góljai jelentették a kiütéses hazai sikert. Legközelebb pénteken délután hat órakor lép pályára a Vidi a Veszprém ellen a Sóstói stadionban.
tovább »
2004. 07. 14
 
Videoton - Mezőfalva 18 óra
A Videoton ma ismét edzőmérkőzést játszik a Sóstói stadionban, az ellenfél a Mezőfalva együttese lesz.
tovább »
2004. 07. 14
 
Nem utazik a Vidi Romániába
Tekintettel a felkészülés jelen szakaszában rendelkezésre álló játékosok alacsony számára, a Videoton nem utazik el a hétvégén megrendezendő temesvári tornára. A csapat holnap és pénteken is edzőmérkőzést játszik, szerdán a Mezőfalva, pénteken pedig a Veszprém ellen. Mindkét mérkőzésre hazai pályán és délután 18 órakor kerül sor.
tovább »
2004. 07. 13