Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Bérletárusítás csütörtöktől
A Videoton FC Kft értesíti a szurkolókat, hogy az Arany Ászok Liga 2004/2005. évi küzdelmeinek őszi idényére szóló bérletek árusítását csütörtökön kezdi meg. A tiketteket az Alba Plaza Kuti Sport üzletében, illetve a Sóstói stadionban lehet megváltani.
tovább »
2004. 08. 03
 
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület a Sóstói stadion Kft-vel együttműködve tartotta meg idénynyitó ankétját a Sóstói stadion új főlelátóján. A vendégek és az új játékosok bemutatását követően Dr Szelier András alpolgármester ismertette az ügyvezetőváltás körülményeit, majd Gál László tájékoztatta a szurkolókat elképzeléseiről, illetve Csertői Aurél és Csucsánszky Zoltán mutatta be a Vidi új játékosait.
tovább »
2004. 08. 03
 
Szurkolói ankét 2004. augusztus 3-án, kedden 19 órakor a Sóstói stadion főlelátóján.

tovább »
2004. 08. 03
 
Ügyvezetők a Fehérvár TV-ben
A Fehérvár Televízió mai sportmagazinjának 19,30 órától Bozai István és Gál László lesznek a vendégei, s a nézők információkat kaphatnak a stadion építéséről, valamint a Kft-t érintő változásokról is.
tovább »
2004. 08. 01
 
A Videoton együttese szombat délután Baján játszott edzőmérkőzést. A meccs előtt két órával már megérkeztek a Vidi szurkolók, akik birtokba is vették a sporttelepet, ahol kispályás foci következett. Mikor a csapat autóbusza is befutott, Csucsánszky Zoli is beállt egy rövid játékra, s bizonyította, hogy még a régi, hiszen nagyszerű góljával vezetést is szerzett csapata, azonban egy büntetővel döntetlenre zárult a "rangadó". Öt órakor aztán megkezdődött az edzőmérkőzés is, s a szurkolók örömmel konstatálták, hogy az "uefás" időszak egyik kedvence, Faddi Máté is játékra készült a vendéglátók együttesében, valamint eljött szurkolni Szekszárdról egykori csapatának Fehér Attila is.
tovább »
2004. 08. 01
 
Baja - Videoton FCF szombat 17 óra
A Videoton együttese -- hiszen a névhasználat megvonásával kapcsolatos hivatalos értesítés a klubhoz még nem érkezett meg -- szombaton 17 órakor játssza utolsó felkészülési mérkőzését az UTE elleni bajnoki mérkőzés előtt. A mérkőzésre a Dunaparti városban kerül sor.
tovább »
2004. 07. 30
 
Névhasználat - kérdőjelek
A Videoton Baráti Kör Egyesület írásban felkérte Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzatát és a Videoton Holding Rt.-t, hogy mihamarabb üljenek le tárgyalni a labdarúgócsapat névhasználatának kérdéséről. A Videoton név egybeforrott már a helyi futballal és nemcsak a város lakóinak jelent sokat ez a csapat és ez a név, hanem az országhatárokon túl élők számára is ez jelenti a fehérvári labdarúgást. Ez a név és az ezen futó csapat sokunknak okozott számtalan boldog pillanatokat (többek között UEFA Kupa döntő) és a nemzetközi archívumok, médiák szintén így jegyzik klubunkat évtizedekre visszamenőleg.Reméljük, mihamarább tisztázódik ez a kérdés és mindenki számára megnyugtatóan zárul ez a történet.
tovább »
2004. 07. 30
 
Rendkívüli szurkolói ankét
2004.augusztus 3.-án kedden 19 órakor évadnyitó szurkolói ankétra kerül sor a Sóstói Stadion főlelátóján!A kialakult helyzetre való tekintettel került sor a helyszín változtatására illetve újabb vendégek meghívására!A Videoton Baráti Kör Egyesület írásban meghívta a klub vezetőségének részéről Gál Lászlót, Gróf Andrást, Csucsánszky Zoltánt. A csapat részéről Csertői Aurélt és két pályaedzőjét illetve az egész csapatot. A Videoton Holding Rt. képviseletében számítunk Széles Gábor elnök-vezérigazgató vagy dr. Sinkó Ottó vezérigazgatóhelyettes megjelenésére, míg a város Önkormányzatának részéről Warvasovszky Tihamér Székesfehérvár polgármestere, dr. Szelier András alpolgármester és dr. Világosi Gábor sportbizottsági elnök vehette át meghívóját.Kérjük a szurkolókat, hogy minél nagyobb számban legyenek jelen ezen a kiemelt fontosságú összejövetelen!
tovább »
2004. 07. 30
 
A Videoton nem adja a nevét a csapathoz
NSO, 2004-07-29 14:23 A továbbiakban nem kívánja támogatni a Videoton Holding Rt. a székesfehérvári labdarúgócsapatot. Az erre szánt összeget inkább más egyesületek, szakosztályok támogatására csoportosítják át. A cég azért hozta meg ezt a döntést, mert az utóbbi időben a klub körült történt események negatív reklámot jelentettek a gyár és termékei számára.
tovább »
2004. 07. 29
 
Jegy és bérletárak 2004 ősz
Napi belépők -Álló: Diák, nyugdíjas : 400 Ft Felnőtt : 800 Ft-Ülő: Vendégszektor : 1200 Ft G-F-I szektorok : 1200 Ft A-B-C-D szektorok (fedett): 1500 FtBérletek Diák,nyugdíjas : 2500 Ft Felnőtt : 5000 Ft F-G szektor : 8000 Ft B-C szektor (fedett): 10000 Ft
tovább »
2004. 07. 28