|
A világbajnoki selejtezősorozat során a magyar válogatottak ellenfele -- idegenben -- Málta válogatottja volt. Mindkét csapatunk hozta a kötelezőt, hiszen kétgólos győzelmet arattak a házigazdák felett. Az U-21-es nemzeti tizenegyben a Vidi játékosa, Magasföldi József is szerephez jutott.
tovább »
|
|
2004. 11. 18 |
| |
|
Szerdán este kerül sor a minden igényt kielégítő, villanyfénnyel ellátott műfüves pályát a Sóstói stadionban. A százmilliós beruházás eredményeképpen megépült pálya jól szolgálja majd a klub csapatainak felkészülését egész évben. A létesítményt Mesterházy Attila államtitkár úr és Warvasovszky Tihamér polgármester úr adja át a sportolóknak.
tovább »
|
|
2004. 11. 15 |
| |
Csertői Aurél köszönete a szurkolók felé |
 |
Itt szeretném megköszönni közel 100 szurkolónknak, hogy hétköznap is utazott a csapatért, és buzdított bennünket. Remélem az egyhetes szünet alatt "ébren tudjuk" tartani a csapatot, és akkor az őszi szezon végére megerősíthetjük pozíciónkat a tabella élén.
tovább »
|
|
2004. 11. 15 |
| |
Hiába, a Vidit már születésekor megszereti az ember |
 |
Az egyik nagy Vidi szurkoló küldte nekünk ezt a képet annak jeléül, hogy történjék bármi, ezt a csapatot már születésükkor megszeretik a gyermekek.
tovább »
|
|
2004. 11. 15 |
| |
|
A jövő héten a felnőtt válogatotthoz hasonlóan az U21-es együttes is Máltára utazik. Róth Antal szövetségi edző együttese kedden 13 órakor lép pályára a helyiek ellen Eb-selejtezőn. A névsorból sérülés miatt kimaradt a kaposvári Jovánczai és a fehérvári Horváth Gábor, de nagy örömünkre továbbra is stabil tag Magasföldi József.
tovább »
|
|
2004. 11. 12 |
| |
|
 |
Húszfősre csökkentette a Málta ellen készülő válogatott keretét Lothar Matthäus, szövetségi kapitány.
tovább »
|
|
2004. 11. 11 |
| |
Az edzők így értékeltek |
 |
Détári Lajos : (Nyíregyháza): Küzdöttünk, hajtottunk, de ez kevés volt nagyobb tudás ellenében. A pontrúgásokból rendre veszélyeztető és masszívan védekező fehérváriak megérdemelten nyertek, jól használták ki a védelmi hibáinkat. Csertői Aurél : (Fehérvár): Megérdemelten szereztük meg a három pontot, két góllal jobbak voltunk ellenfelünknél.
tovább »
|
|
2004. 11. 10 |
| |
|
 |
A székesfehérvári szurkolók a hétköznapi, ráadásul korai időpont ellenére vonattal és autókkal vágtak neki a nem kis távolságnak, de mindannyian (80 fő!)elégedetten hagyhatták el a nyíregyházi stadiont. A Vidi az első félidei tapogatózás után a második játékrészben minden elemében felülmúlta a hazaiakat és Horváth Ferenc valamint Tóth Balázs góljaival begyűjtötték a három bajnoki pontot, s előléptek a tabella hatodik helyére. Képek a mérkőzésről!
tovább »
|
|
2004. 11. 10 |
| |
|
A várható összeállítások:Nyíregyháza: Németh V. - Lakatos, Némedi, Szatke, Vasas - Miskolczi, Laskai, Márton, Bánka - Faragó, DarókFC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Horváth G. - Lattenstein, Schwarcz, Tóth B., Szabó T. - Horváth F., Hercegfalvi
tovább »
|
|
2004. 11. 09 |
| |
A csapat ma Nyíregyházán tölti az éjszakát |
|
A Vidi játékosai, edzői és vezetői a Vendégváró Kkt jóvoltából a Pokol Pince Étteremben ebédeltek, ahová meghívták a sajtó képviselőit is. A "firkászok" kérdéseire Gál László ügyvezető, Kocsis György leendő befektető és Gróf András klubigazgató válaszolt. Az ebédet követően a csapat azonnal Nyíregyházára utazott, ahol holnap kora délután lép pályára.
tovább »
|
|
2004. 11. 09 |
| |