Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A világbajnoki selejtezősorozat során a magyar válogatottak ellenfele -- idegenben -- Málta válogatottja volt. Mindkét csapatunk hozta a kötelezőt, hiszen kétgólos győzelmet arattak a házigazdák felett. Az U-21-es nemzeti tizenegyben a Vidi játékosa, Magasföldi József is szerephez jutott.
tovább »
2004. 11. 18
 
Szerdán este kerül sor a minden igényt kielégítő, villanyfénnyel ellátott műfüves pályát a Sóstói stadionban. A százmilliós beruházás eredményeképpen megépült pálya jól szolgálja majd a klub csapatainak felkészülését egész évben. A létesítményt Mesterházy Attila államtitkár úr és Warvasovszky Tihamér polgármester úr adja át a sportolóknak.
tovább »
2004. 11. 15
 
Csertői Aurél köszönete a szurkolók felé
Itt szeretném megköszönni közel 100 szurkolónknak, hogy hétköznap is utazott a csapatért, és buzdított bennünket. Remélem az egyhetes szünet alatt "ébren tudjuk" tartani a csapatot, és akkor az őszi szezon végére megerősíthetjük pozíciónkat a tabella élén.
tovább »
2004. 11. 15
 
Hiába, a Vidit már születésekor megszereti az ember
Az egyik nagy Vidi szurkoló küldte nekünk ezt a képet annak jeléül, hogy történjék bármi, ezt a csapatot már születésükkor megszeretik a gyermekek.
tovább »
2004. 11. 15
 
A jövő héten a felnőtt válogatotthoz hasonlóan az U21-es együttes is Máltára utazik. Róth Antal szövetségi edző együttese kedden 13 órakor lép pályára a helyiek ellen Eb-selejtezőn. A névsorból sérülés miatt kimaradt a kaposvári Jovánczai és a fehérvári Horváth Gábor, de nagy örömünkre továbbra is stabil tag Magasföldi József.
tovább »
2004. 11. 12
 
Húszfősre csökkentette a Málta ellen készülő válogatott keretét Lothar Matthäus, szövetségi kapitány.
tovább »
2004. 11. 11
 
Az edzők így értékeltek
Détári Lajos : (Nyíregyháza): Küzdöttünk, hajtottunk, de ez kevés volt nagyobb tudás ellenében. A pontrúgásokból rendre veszélyeztető és masszívan védekező fehérváriak megérdemelten nyertek, jól használták ki a védelmi hibáinkat. Csertői Aurél : (Fehérvár): Megérdemelten szereztük meg a három pontot, két góllal jobbak voltunk ellenfelünknél.
tovább »
2004. 11. 10
 
A székesfehérvári szurkolók a hétköznapi, ráadásul korai időpont ellenére vonattal és autókkal vágtak neki a nem kis távolságnak, de mindannyian (80 fő!)elégedetten hagyhatták el a nyíregyházi stadiont. A Vidi az első félidei tapogatózás után a második játékrészben minden elemében felülmúlta a hazaiakat és Horváth Ferenc valamint Tóth Balázs góljaival begyűjtötték a három bajnoki pontot, s előléptek a tabella hatodik helyére. Képek a mérkőzésről!
tovább »
2004. 11. 10
 
A várható összeállítások:Nyíregyháza: Németh V. - Lakatos, Némedi, Szatke, Vasas - Miskolczi, Laskai, Márton, Bánka - Faragó, DarókFC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Horváth G. - Lattenstein, Schwarcz, Tóth B., Szabó T. - Horváth F., Hercegfalvi
tovább »
2004. 11. 09
 
A csapat ma Nyíregyházán tölti az éjszakát
A Vidi játékosai, edzői és vezetői a Vendégváró Kkt jóvoltából a Pokol Pince Étteremben ebédeltek, ahová meghívták a sajtó képviselőit is. A "firkászok" kérdéseire Gál László ügyvezető, Kocsis György leendő befektető és Gróf András klubigazgató válaszolt. Az ebédet követően a csapat azonnal Nyíregyházára utazott, ahol holnap kora délután lép pályára.
tovább »
2004. 11. 09