Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Tóth Balázs 3,5 évet írt alá új csapatához
Tóth Balázs sms-ben értesített bennünket, hogy török klubjával a Malatyasporral három és fél éves szerződést kötött. Klubjának honlapja a www.malatyaspor.org.tr címen érhető el.
tovább »
2005. 01. 21
 
A Fidesz frakció az alábbi szövegezésű levelet juttatta el Székesfehérvár polgármesteréhez.
tovább »
2005. 01. 21
 
Döntés elnapolva
A Kft taggyűlése úgy döntött, hogy a 4. napirendi pont kérdésében szerda délután 13 órára napolja el a döntéshozatalt. Ennek eredményeként továbbra sem juthatnak hozzá megérdemelt fizetésükhöz sem a játéákosok, sem az edzők, sem az utánopótlás edzők, sem pedig az alkalmazottak.
tovább »
2005. 01. 21
 
Megkezdődött a taggyűlés
Ma 9 órakor megkezdődött a Videoton FC Kft taggyűlése a Városháza kis tranácstermében. A kezdésre Dr Szelier András, Gál László, Dósa Mátyás és Pénzes Mihály jelent meg. Immár sokadszor újra megalakult a Kft Felügyelő Bizottsága, amelynek elnöke Pénzes Mihály lett, tagjai pedig Viniczai Tibor, Berendi László és Vágvölgyi László.
tovább »
2005. 01. 21
 
Most már a szurkolók is lépnek
Úgy látszik megunták a csapat szurkolói a több hónapos huza-vonát, ami a klub körül folyik, s 2005. január 24-én hétfőn délután 17 órakor demonstrációt tartanak a Városház téren, ahová várnak minden olyan székesfehérvári polgárt, aki egy kicsit is elkötelezett a Videoton FC iránt. A szervezők kérik, hogy minél többen jelenjenek meg a rendezvényen, ezzel is éreztetve, hogy igenis fontos a fehérváriak számára az első osztályú labdarúgás, az utánpótlás és a Vidi jövője.
tovább »
2005. 01. 20
 
Ma az önkormányzatnál egyeztettek, holnap taggyűlés
A városi önkormányzatnál ma délután került sor egy egyeztetésre, ahol többek között Gál László ügyvezetőn kívül jelen volt Dr Világosi Gábor, Viniczai Tibor, illetve Kocsis György is. Sajnos érdemi döntés nem született, azonban holnap délelőtt 9 órakor a Városházán sor kerül a Videoton FC Kft taggyűlésére, ahol az ajándékozás révén tulajdonossá válni kívánó Kiss József is részt vesz.
tovább »
2005. 01. 20
 
Kimondták a szerződésszegést, Koller súlyos beteg
A Magyar Labdarúgó Liga illetékes bizottsága a mai napon lefolytatott tárgyalás eredményeképpen kimondta a Videoton FC Kft szerződésszegését a csapat hat játékosával szemben. Csordás, Halgas, Szalai, Tereánszky, Szabó és Hercegfalvi így -- a 15 napos jogorvoslati idő letelte után -- szabadon igazolható. A bizottság nem tárgyalta Koller és Tóth feljelentését, ugyanis Koller Ákos súlyos betegsége miatt -- tüdőembólia -- kórházban fekszik, Tóth Balázs pedig lemondott az őt illető követelésről, hiszen így ma akár alá is írhatja a szerződését a török Malatyasport együttesénél.
tovább »
2005. 01. 20
 
A Magyar Labdarúgó szövetség és a Quaestor Travel közös együttműködésével itt a lehetőség: UTAZZ EL CARDIFF-BA A NEMZETI TIZENEGGYEL ÉS SZURKOLJ TE IS A NEMZETI VÁLOGATOTTNAK ÉLŐBEN!
tovább »
2005. 01. 19
 
FC Fehérvár: Tudor - Czizmadia, Kuttor, Fehér, Vincze - Szalai, Lattenstein, Bozic, Szabó T. - Magasföldi, Hercegfalvi.A második félidőben szóhoz jutott még Sebők, Tereánszki-Tóth, Györök, Zöld, Nagy Dániel és Hart.Pécs: Németh - Szekeres, Szabados, Lőrinc, Kóczián - Berdó, Sipos, Kovács P., Szögedi - Pest K., LengyelA második félidőben pedig: Herbert - Schindler, Bergmann, Kordé, Kóczián - Notheisz, Dávid, Erős, Pavicevic - Kovács P., Horváth Á.
tovább »
2005. 01. 19
 
FC Fehérvár - Pécs szerda 15 óra
Szurkolók, játékosok, edzők, alkalmazottak egyaránt izgatottan várják a ma délutánt, hiszen elvileg sok mindenre kell, hogy fény derüljön. A Kft-t érintően a tartozások kiegyenlítése, illetve a csapat egyben maradása a legfőbb cél, s a szurkolók is arra várnak választ, hogy vajon kinek is szoríthatnak a tavasszal a Sóstón. 15 órától a Pécs ellen vívja első felkészülési mérkőzését a hazai csapat, amelyben Alumona, Csordás, Koller és Schwarcz biztosan nem lép pályára, s valószínű, hogy Tóth Balázs sem, aki külföldi szerződése okán lesz távol.
tovább »
2005. 01. 19