Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Székefehérvár, 150 nézőVezette: Herke Á.FC Fehérvár: Sebők-Csizmadia, Kuttor, Horváth G. (Fehér Zs.), Vincze Z.-Bozic, Szalai, Fodor (Szekér), Tereánszky-Tóth-Magasföldi (Zöld), Zámbó (Lattenstein)Vezetőedző: Csertői AurélGólszerzők: Bozic, Tereánszky-Tóth
tovább »
2005. 02. 20
 
Ma csendes éjszakai virrasztás az Országalmánál
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület ma este nyolc órától holnap reggelig az Országalma mellett csendes éjszakai virrasztást tart azt jelezve, hogy a Vidiért nem csak nappal, hanem ha szükség van rá, akkor éjjel is képesek mindenre.Aki úgy érzi, hogy szintén szeretné ezirányú érzelmeit kifejezni, azt várják a szervezők ma este és éjjel a helyszínen. Többen jelezték, hogy teával, forralt borral és szendvicsekkel segítik a kitartó szurkolókat, sőt egyes játékosok is jelezték részvételüket.
tovább »
2005. 02. 18
 
FC Fehérvár - Kaposvölgye szombat 11 óra
Hamarosan elindul a bajnokság tavaszi idénye, illetve kilenc nap múlva sor kerül a Liga kupa mérkőzésreis, így aztán egyre nagyobb szerepet kapnak a felkészülési mérkőzések. Az FC Fehérvár esetében ez különösen igaz, hiszen az ismert anyagi helyzet miatt igencsak megcsappant a játékosállomány. A szurkolók éppen ezért kíváncsian várják, hogy Csertői Aurél vezetőedző vajon milyen összetételben küldi pályára csapatát.
tovább »
2005. 02. 18
 
Hercegfalvi és Szabó is Pápára igazolt
A két volt fehérvári labdarúgó ezentúl kettő, illetve másfél évig a Lombard-Pápa játékosa lett.
tovább »
2005. 02. 18
 
Ma éjjel tárgyalta Székesfehérvár MJV közgyűlése a Fehérvár FC Kft ügyét, amelyet Warvasovszky Tihamér polgármester indítványára vették fel a napirendre a képviselők.
tovább »
2005. 02. 18
 
Várják az adományokat!
Mint az már köztudott, a Videoton FCF Baráti Kör Egyesület tovább folytatja küzdelmét azért, hogy biztosítva legyen a Videoton FC Kft működése. Ennek érdekében saját erőből vásárolnak a klub számára eszközöket, illetve támogatókat, adományokat várnak. A felajánlásokat a Raiffeisen Banknál vezetett 12023008-00114181-00100005 számú számlára, illetve a külön erre a célra létrehozott 06-20/497-0758-as telefonszámra várják.Az egyesület eddigi erőfeszítéseinek és az üzletrész vásárlással összefüggő céljainak ismertetésére kedden sajtótájékoztatóra kerül sor, ahol szeretnék bemutatni a média számára az első önzetlen támogatókat.Kérjük, hogy amennyiben bárkinek lehetősége van akár csak 100 forintot is a Vidi megmentése céljából nélkülözni, az hívja a fenti telefonszámot, vagy éljen a számlára történő befizetéssel. Segítségüket előre is köszöni az egyesület elnöksége!
tovább »
2005. 02. 17
 
Ma délután 17:50-kor, a VideotonFCF Baráti Kör Egyesület kijelölt képviselői átadták a polgármesteri hivatalban a Fehérvár FC Kft. többségi üzletrészének megvásárlására vonatkozó vételi ajánlatukat.
tovább »
2005. 02. 16
 
FC Fehérvár - Dunaújváros 2-1 (0-1)
Ma délután 200 néző előtt ismét győzelmett aratott az FC Fehérvár együttese a vendég dunaújvárosiak ellenében. A Vidi góljait Magasföldi és Bozics szerezték. FC Fehérvár: Sebők - Csizmadia, Kuttor, Horváth, Vincze - Szalai, Bozic, Fodor, Nagy D. - Magasföldi, Zámbó (Tereánszki-Tóth)
tovább »
2005. 02. 16
 
FC Fehérvár - Dunaújváros 14,30 óra
Ma újabb felkészülési találkozón veszt részt az FC Fehérvár együttese, amelynél tegnap éjfélkor Szabó Tibor, Szalai Tamás, Miski Zoltán, Halgas Tibor és Tereánszky-Tóth Péter esetében járt le a fellebbezésre nyitva álló határidő. Kérdéses, hogy az említett játékosok Fehérváron készülnek-e még, mindenesetre a keret többi tagja Csertői Aurél vezetésével ma a Dunaújváros ellen lép pályára. A múlt héten 3-1 arányban győzött az FC Fehérvár a megye másodosztályú csapata ellen.
tovább »
2005. 02. 16
 
Mégis itthon a Liga kupában
Mint ismeretes, az FC Fehérvár az első alkalommal kiírt Liga kupa küzdelmeinek nyitó fordulójában a Tatabánya együttesével került egy párba. A mérkőzésre a sorsolás szerint Tatabányán került volna sor, azonban a bányászvásrosból megkeresték a Fehérvár vezetőit, hogy az ottani pályaviszonyok miatt legyen az összecsapás Székesfehérváron. Ennek megfelelően a kupameccs a Sóstói-stadionban kerül megrendezésre 2005. február 27-én vaásrnap 15 órai kezdettel.
tovább »
2005. 02. 16