Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Lesz Videoton nevű csapat ősztől a bajnokságban
A Baráti Kör Egyesület az őszi idénytől Videoton Baráti Kör néven csapatot indít a labdarúgás legalacsonyabb osztályában. A csapat a tervek szerint a Sóstói stadionban játssza majd mérkőzéseit, és az edzői feladatokat Csucsánszky Zoltán látja majd el. Egyelőre többségéban a szurkolók alkotják majd az együttest, de a későbbiekben volt és jelenlegi, magasabb osztályban játszó labdarúgókat is igazolni kívánnak.
tovább »
2005. 03. 10
 
Szombattól megvásárolhatók a bérletek
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület, valamint az Fehérvár FC Kft megállapodásának eredményeképpen az egyesület finanszírozása mellett legyártásra kerültek a csapat tavaszi idényben lejátszandó mérkőzéseire szóló bérletek. A belépők -- amelyek jóval olcsóbbak lettek -- a stadionban, illetve a Kuti Sportban (Alba Plaza), a Moby Dick horgászboltban (Fiskális út), valamint a Gyümölcsvár Bt Mindig-Vár Non-stop élelmiszer üzletében (Prohászka u. 67.) lesznek kaphatók, s az értékesítésben aktívan részt vesznek a játékosok is.A bérletek ára: B,C szektorba 8.000.- Ft, G,F szektorokba 6.500.- Ft, az állóhelyekre 3.500.- Ft, a diákoknak és nyugdíjasoknak szólók pedig 2.000.- Ft. A Baráti Kör kér minden Videoton szurkolót, hogy a csökkentett árú bérleteket minél többen váltsák meg, mert most mindenkire szükség van, hogy a csapat mellé álljon! A bevétel növelése érdekében tisztelet bérletek kiadására idén nem kerül sor.
tovább »
2005. 03. 10
 
A 2005-re megmaradt Fehérvár FC-ről készült képek 3 különböző méretben tölthetőek le honlapunkról háttérképnek!Csapatkép 800x600-as felbontásban!Csapatkép 1024x768-as felbontásban!Csapatkép 1600x1200-as felbontásban!
tovább »
2005. 03. 09
 
Újabb pontlevonás a láthatáron?
A mai napon az MLL Átigazolási Bizottságának döntését követően a Fegyelmi Bizottság olyan határozatot hozott , melynek értelmében a határozat kézhezvételét követő 15 napon belül ki kell fizetnie a labdarúgóit vagy meg kell egyeznie az FC Fehérvárnak a játékosokkal a fizetés átütemezéséről!Ellenkező esetben fordulónkét 500.000.-Ft büntetés és 1 büntetőpont levonása sújtja a fehérvári klubot!
tovább »
2005. 03. 08
 
Szurkolói busz Újpestre
A lelkes Videoton szurkolók szombaton is buzdítani fogják csapatukat a tavaszi idény első idegenbeli mérkőzésén Újpesten. Az utazás autóbuszokkal történik, az utiköltség várhatóan 800.- Ft lesz. A buszok a Piac téri parkolóból indulnak majd, részletes információkért Édes Andrást lehet hívni a 70/555-3968-as telefonszámon.
tovább »
2005. 03. 07
 
Mínusz három pont
Az MLL Versenybizottsága - a FIFA útmutatása alapján - az alábbi határozatot hozta:A Fehérvár FC 2004-05 évi Arany Ászok Liga NB I-es bajnokságban megszerzett pontjaiból három pontot levon.A határozat Predrag Gajic labdarúgó ügyében a FIFA 040385 pst HUN ZH számú döntésében foglaltak alapján született.
tovább »
2005. 03. 04
 
Újabb szurkolói honlap van készülőben
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület hivatalos honlapot kíván működtetni a későbbiekben, ennek egyik kísérlete jelent meg a hálón www.videotonbk.gportal.hu címen.
tovább »
2005. 03. 04
 
Tegnap rendkívüli taggyűlést tartott a Fehérvár FC Kft., amit a gazdasági társaság felügyelőbizottságának az elnöke, Pénzes Mihály hívott össze. Az ülésen fontos döntéseket hoztak.Rendkívüli tag-gyűlésre szólt a meghívó, amit a kft. felügyelőbizottságának (FEB) az elnöke, Pénzes Mihály hívott össze. Erre azt követően került sor, hogy a 2005 január 18-án megalakult FEB, a gazdasági társaságokról szóló törvény alapján a kft.-nek az elmúlt hónapokban történt, a gazdasági tevékenységét elemző jelentést készített, s ami Gál László ügyvezető igazgató eddigi tevékenységét is elmarasztalja. (fmh. online)
tovább »
2005. 03. 04
 
Ma délelőtt Székesfehérvár MJV Önkormányzat sportbizottsága és a Fehérvár FC Kft taggyűlése is ülésezett, egyik az önkormányzat, másik pedig a Sóstói stadion épületébn. A Kft taggyűlésen megjelent Dr Szieben László a MLL elnöke, illetve Warvasovszky Tihamér polgármester is.
tovább »
2005. 03. 03
 
Újabb győzelmet aratott az FC Fehérvár
FC Fehérvár-Paksi SE 3-1 (3-0)Székesfehérvár, 100 nézőVezette: AranyFC Fehérvár: Tudor-Csizmadia, Kuttor (Gévai), Horváth G. (Fodor), Vincze Z. (Kovács H.)-Schwarcz (Zöld), Bozic (Zámbó), Györök (Kovács N.), Lattenstein (Szekér)-Voicu (Tereánszky-Tóth), Magasföldi (Kerek)Vezetőedző: Csertői AurélPaks: Kovács A.-Tóth P., Hosnyánszky, Benedeczki, Vizdár-Bán, Heffler, Mészáros, Tóth J,-Kiss T., SziliCserék: Varga, Rein, Osztermayer, AbonyiGólszerzők: Schwarcz, Magasföldi, Csizmadia illetve Bán
tovább »
2005. 03. 02