Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Szurkolásban most sem lesz hiány
A fehérvári együttes végtelenül kitartó és hálás szurkolói szombaton is a csapattal tartanak és két autóbusszal, valamint több gépkocsival kelnek majd útra. Az autóbuszos utazás -- amely várhatóan 1.500.- Ft-ba kerül -- részleteiről Édes Andrásnál lehet érdeklődni a 70/555-3968-as telefonszámon. A mérkőzés szünetében a vendégszektorban helyet foglalók között Tóth Balázs meze és nadrágja kerül kisorsolásra. A 100.- Ft-os tombola megvásárlásával a szerencsés nyertes igazán értékes nyereményhez juthat.
tovább »
2005. 04. 08
 
A következő fordulóban az FCFehérvár fiatal csapata Pécsen vendégszerepel, ahol legutóbb 3-1 arányban szenvedtünk vereséget egy küzdelmes mérkőzésen.A szombati mérkőzés lesz Pécsen a huszonkilencedik találkozónk. Eddig 14-szer a PMFC győzött, míg 7 alkalommal született döntetlen, illetve fehérvári siker. A gólkülönbség 43-20 a hazaiak javára.
tovább »
2005. 04. 08
 
Így kezdünk mi
A ma délutáni edzést követően Csertői Aurél vezetőedző még nem hirdetett kezdőcsapatot, de "kémeink" szerint a Tudor - Csizmadia, Fehér, Kuttor, Vincze - Lattenstein, Bozics, Schwartz, Györök - Nagy D., Magasföldi összeállításban vesszük majd fel a küzdelmet a Pécs ellen.
tovább »
2005. 04. 08
 
Mindenki győzelemre készül
A ma délutáni edzésen gyors véleményekre voltunk kíváncsiak, vajon a játékosok mire számítanak a holnapi mérkőzésen. Nos, nagyon egybehangzó véleményeket hallottunk, szinte mindenki -- Kuttor, Vincze, Schwartz, Nagy Dani és Lattenstein -- győzelmet vár. Tudor annyival egészítette ki, hogy ha a szurkolók legalább annyian lesznek, mint szerdán Kispesten, akkor egyértelmű lesz a siker.
tovább »
2005. 04. 08
 
Nagyszerű kezdeményezés a klub részéről
A Kispest elleni idegenbeli mérkőzésen került sorra első alkalommal az, hogy az idegenben is a csapatért szorítók között -- 100.- Ft-os tombola ellenében -- egy mezt és egy nadrágot sorsol ki az FC Fehérvár. Ez most már minden helyszínen így lesz, tehát aki elutazik a csapattal együtt a mérkőzések színhelyére, úgy minden egyes alkalommal esélye lesz valamelyik játékos mezét elnyernie. Tegnap Magasföldi József garnitúráját Szeles Viktor nyerte. Gratulálunk!
tovább »
2005. 04. 07
 
Mezey és Puhl az MLSZ alelnökei lettek
Dr Mezey Györgyöt és Puhl Sándort a ma délutáni MLSZ közgyűlésen a szövetség alelnökeivé választották Dr Bozóky Imre elnök javaslatára.
tovább »
2005. 04. 07
 
Így látták az edzők
Ez izgalmas meccs volt. Én is hibáztam, mégpedig a csapat-összeállítással. Ha bemegy a fehérváriak tizenegyese, akkor vége. Úgy érzem, a továbbjutásunk mégis megérdemelt. Szurgent Lajos, a Bp. Honvéd vezetőedzője Nem a balszerencsére fognám a kiesést, hanem arra, hogy egy nullánál be kellett volna rúgnunk azt a tizenegyest. Habár arcba rúgták a játékosomat, ez mégsem ért kiállítást… Csertői Aurél, az FC Fehérvár vezetőedzője
tovább »
2005. 04. 07
 
Újabb hatalmas csatán van túl az FC Fehérvár fiatal csapata, de most hiába volt az emberfeletti erőfeszítés, az egyórányi emberhátrány óriási erőt vett ki a játékosokból. Mindennek ellenére a Kispest elleni Magyar Kupa negyeddöntő úgy kezdődött, ahogyan azt a több, mint száz Vidi hívő a helyszínen gondolta: viszonylag hamar vezetést szerzett a csapat, majd büntetőt is végezhettünk még az első félidő közepén. Amennyiben értékesíteni tudjuk, úgy az szinte a biztos továbbjutást jelentette volna. Sajnos nem így történt, Györök mellé lőtt, és ezt követően hiába mutatott be Daniel Tudor elképesztő bravúrokat, hiába hárított a rendes játékidőben egy büntetőt, majd később még kettőt, sajnos a piros kékek elbuktak ezen az estén. Az első félidő utolsó perceiben egyenlítettek a hazaiak, majd Magasföldi teljesen feleslegesen kiállíttatta magát. Ennek ellenére a Vidi még kapufát is rúgott a hosszabbítás végén, de a tizenegyeseknél már egyet sem sikerült értékesíteni. A szurkolók ennek ellenére hatalmas ünneplésben részesítették a játékosokat, akik közül többen sírva is fakadtak.
tovább »
2005. 04. 06
 
Csapatunk szerepléséről a számok tükrében is tájékozódhatunk a mellékelt összeállításból.
tovább »
2005. 04. 05
 
A szurkolók is útra kelnek
A piros-kék hívők is útra kelnek és elkísérik kedvenceiket a Magyar Kupa következő fordulójában. A kispesti mérkőzésre történő utazással kapcsolatban érdeklődni Édes Andrásnál lehet a 70/555-3968-as telefonszámon.
tovább »
2005. 04. 05