Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Magasföldi a válogatott legjobbja!
Magasföldi József az U-21-es válogatott tagjaként nagyszerű teljesítménnyel rukkolt ki Bulgáriában, ahol sikerült a magyar cspatnak győznie, s így még van remény a csoportból történő továbbjutásra. Lattenstein Norbert is a keret tagja volt, ő azonban nem kapott lehetőséget. A gólokat Magasföldi és Vadócz szerezték, az eredmény pedig: Bulgária-Magyarország 1-2.
tovább »
2005. 10. 07
 
Simek nyitotta a gólok sorát
Az FC Fehérvár együttese egy kissé akadozva induló játékkal végül magabiztosan győzte le a Badacsonytomaj gárdáját. A fehérvári gólok sorát Simek Péter nyitotta, de aztán ez ellenfél Jónás révén egyenlített, sőt a Vidi második gólja után is ő tudott egalizálni. A piros kékek aztán két fejesgólt is szereztek -- Fehér és Csizmadia révén --, Kocsis lőtt két gólt -- egyet szögletrúgásból érintés nélkül --, de Sitku és Györök is kivette a részét a gólszerzésből.
tovább »
2005. 10. 07
 
Ma délután Badacsonytomajon vendégszerepel a Vidi, s a mérkőzésen reményei és reményeink szerint pályára lép majd Simek Péter is, aki hosszú kihagyás után szerepelhet újra mérkőzésen. A játékossal a www.fcfehervar.com készített interjút. A tervezett csapat: Tudor (Sebõk) - Csimadia, Kuttor (Fehér), Koller, Horváth - Bozic (Bartyik), Schwarcz, Farkas (Simon) - Alumona (Simek), Sitku (Disztl D.), Györök (Kocsis).
tovább »
2005. 10. 07
 
Tisztújító közgyűlés a Baráti Körnél
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület 1998. júliusában alakult, s az alapszabályuk szerint közgyűlést tartanak ezév október 20-án. A közgyűlés legfontosabb napirendje lesz a tisztújítás, az elnökség számának megváltoztatása, a klubvezetéssel meglévő kapcsolat értékelése és az évvégi Diadora-Baráti Kör kupa programjának véglegesítése. A tisztújításra tekintettel az egyesület tegnapi kibővített elnökségi ülésén megválasztásra került a jelölő bizottság, amelynek elnöke Takács József (20/3417-144), tagjai pedig Vid Péter (70/310-6673) és Hajdók József (30/5592-723) lettek. A Baráti Kör tagjai hamarosan kézhez kapják meghívóikat, s javaslataikat, esetleges jelölésüket eljuttathatják a jelölő bizottság tagjaihoz.Természetesen addig is van lehetőség belépni az egyesületbe az aktuális negyedévi tagdíj befizetésével, amelynek mértéke felnőtteknél 500.- Ft/hó, diákok és nyugdíjasok esetében pedig 200.- Ft/hó. A belépési szándékot Horváth Győzőnél lehet jelezni a 70/2482-552-es telefonon, vagy a vidike@axelero.hu e-mail címen.
tovább »
2005. 10. 07
 
Bravúros gyõzelmet aratott szerdán az U20-as labdarúgó válogatott Sopronban Olaszország ellen, az Alpok-Adria-kupa utolsó fordulójában. A mieink részérõl két fehérvári, Horváth Gábor és Disztl Dávid volt eredményes az elsõ félidõben, majd Marco Parolo szépített a szünet elõtt. A második játékrész 65. percében a játékvezetõ kiállította Rudolfot, de a mieink még emberhátrányban is újabb gólt szereztek Kovács János révén. A Dajka László, megbízott szövetségi edzõ által irányított válogatottunk ezzel a gyõzelemmel a sorozat harmadik helyén zárt.
tovább »
2005. 10. 07
 
Totális csőd Bodajkon
Két utánpótlás csapatunk ma játszotta le soros bajnoki mérkőzését az MTK hasonló korú együttese ellen. Az eredményre sajnos nem lehetünk büszkék, még gólt sem sikerült rúgnunk.U19: MTK - FC Fehérvár 5-0U17: MTK - FC Fehérvár 7-0
tovább »
2005. 10. 05
 
"Ennyire szeretem a Vidi!"
Csizmadia Csaba, a Vidi rendkívül tehetséges és szorgalmas védője a mai napon 2008-ig szóló szerződést írt alá az FC Fehérvár Kft-vel. Ennek értelmében Csizi még három évig biztosan a fehérvári csapat labdarúgója. Szerződése aláírása előtt csak annyit mondott mosolyogva: "Ennyire szeretem a Vidit!". Valószínű, hogy ezért szeretik annyira a szurkolók őt is.
tovább »
2005. 10. 05
 
ˇHonlapunk információi szerint a mai napig tartott az FC Fehérvár többségi tulajdonosainak szurkolócsalogató ténykedése, ugyanis a következő hazai mérkőzésre már nem lehet kedvezményes -- 100.- Ft, illetve a főtribünre 500.- Ft értékű -- belépőjegyet váltani a hölgyeknek, a nyugdíjasoknak és a diákoknak, ráadásul a megváltott bérletek -- szemben a korábbiakkal -- nem érvényesek a Magyar Kupa találkozókra. Ez különösen annak fényében visszatetsző lépés, hogy végre nagyszámban voltak jelen a szimpatizánsok a mérkőzéseken és valóban több hölgyet lehetett látni a lelátókon. Az "E" szektor 90%-a mindig is diák volt, és az ő hangjukra nagy szüksége volt és van a csapatnak, de ők most már kénytelenek ötszörös áron belépőt váltani, feltéve ha tudnak. Kár, hogy csupán eddig tartott a vezetőség "jólelkűsége"! Csak halkan jegyezzük meg, hogy mi lesz a kedvezményes bérletek tulajdonosaival? Ők is kénytelenek lesznek majd újabb bérletet váltani?Természetesen cikkünkben ismertetjük a Fehérvár FC Kft álláspontját is.
tovább »
2005. 10. 04
 
Kupa és bajnoki meccs is a TV-ben
Októberben csapatunk kétszer is tévés meccset játszik. A Sport TV közvetíti az FC Fehérvár - MTK Magyar Kupa-mérkõzést, a DVSC - FC Fehérvár Borsodi Liga-mérkõzést pedig október 30-án 11.30-kor adja az RTL Klub élõben.
tovább »
2005. 10. 04
 
Minden fronton győzelem a ZTE ellen
FC Fehérvár - ZTE 3-0 (2-0) FC Fehérvár: Sebõk - Vadász, Fehér, Meggyes, Janovics - Bartyik (Szalai), Simon (Gulyás), Kocsis (Boda P.) - Hoffmann, Handler (Csabai), Dénes (Horváth Á.). Gólszerzõk: Simon, Hoffmann, Boda. Handler a mérkőzésen bokaszalag-szakadást szenvedett.
tovább »
2005. 10. 04