Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A felnõttek szombati, 2-0-s sikere után a tartalékcsapat is nyerni tudott Pécsett. Az FC Fehérvár együttese a ligabajnokságban 2-1-re gyõzött a Mecsekalján. Az elsõ félidõben igazán érdemleges dolog nem történt, a második játékrész elején azonban rögtön az elsõ akcióból vezetést szereztek a pécsiek. A gól egy védelmi hibából született, miután Fehér és Erdelyi nem értették meg egymást. A Fehérvár ezután kapujához szögezte a hazai gárdát, aminek meg is lett az eredménye. Elõbb a csereként beállt Gulyás, majd az utolsó percben a Disztl Dávid buktatásáért megadott büntetõbõl Horváth Gábor volt eredményes.
tovább »
2005. 10. 18
 
Döntött a Liga, nincs kitérés
A Fehérvár FC és az Albacomp vezetőinek megegyezése szerint szombaton kitért volna a két csapat egymás mérkőzésének kezdési időpontja elől, s a Vidi vállalta, hogy korábban, akár fél háromkor kezdi a Kaposvár elleni derbijét. Nos, a Liga a mai napon megküldte határozatát Székesfehérvárra, amelyben jelezte, hogy nem engedélyezi a korábbi kezdést, így szombaton az eredeti, 18 órás időpontban kezdődik a Sóstói stadionban az FC Fehérvár - Kaposvár bajnoki mérkőzés.
tovább »
2005. 10. 17
 
Csodálatos érzés az első hely
A Vidi szurkolói sok-sok évet vártak arra, hogy csapatuk első lehessen a honi pontvadászatban. Leginkább a fiatalok voltak kiéhezve a sikerre, hiszen ők még nem tapasztalhatták meg ezt az érzést. A pécsi sikert követően bizony volt, aki csak ámult-bámult azon, hogy ilyen nagyszerű csapatnak lehet a szurkolója, s talán még most sem hiszi el, hogy az első hely nem átmeneti, hanem lassan stabil pozíciója a fehérvári együttesnek.
tovább »
2005. 10. 17
 
Az FC Fehérvár csatára az utolsó két idegenbeli mérkõzésen igazi nyerõ embernek bizonyult, hiszen három gólt szerzett, és ezzel elévülhetetlen érdemeket szerzett a REAC és a Pécs elleni sikerbõl. "Bélával" az fcfehérvár.com készített interjút.
tovább »
2005. 10. 17
 
Egyre népszerűbb a Vidi
A Pécsre utazó szurkolók egy csoportja úgy döntött, hogy meglátogatja az egyik szedresi sörözőt egy szomjoltó itókára. A Videoton mezek és sálak megtették hatásukat, a pultos hölgyek és a tulajdonos egyből beszélgetésbe elegyedett a piros-kék fanatikusokkal, majd miután kaptak egy Vidi zászlót -- amit ki is helyeztek a falra -- meghívták a vendégeket visszafelé egy italra. A győzelem hatására több autó állt már meg a söröző előtt, ahol nagy ovációval fogadták őket, sőt egy ingyen körre is hivatalosak voltak. A zene hatására a Vidisek nagy táncba kezdtek, s a Daniel Tudort ábrázoló drapi kézről kézre járt a helyiek között is a nagy mulatozás közepette.
tovább »
2005. 10. 16
 
Ismét 2-0 -ás gyõzelmet aratott csapatunk Pécsen, ezzel besöpörvén az újabb 3 pontot, így továbbra is a tabella eléjerõl várhatjuk a következõ fordulót. A küzdelmes mérkõzés elsõ félidejében Koller volt eredményes, majd pár perccel a vége elõtt Sitku remek találattal biztosította be a gyõzelmet.Chip fotói a mérkőzésről Extasee fotói a mérkőzésről
tovább »
2005. 10. 16
 
Az elmúlt heti eredmények tükrében sikeresnek mondható utánpótlás csapataink szereplése a hétvégi bajnoki fordulóban.
tovább »
2005. 10. 15
 
Keszei Ferenc is döntött
Jelen állás szerint a Pécs kezdõcsapata: Herbert - Schindler, Dienes, Szabados, Szekeres - Sipos J., Pavicsevics, Bajúsz, Kulcsár - Horváth Gy., Tarcsa.
tovább »
2005. 10. 14
 
Legutóbb 0-2 volt
Majdnem napra pontosan hat hónappal ezelőtt, áprilisban játszott a Vidi legutóbb Pécsen, s a Vidi -- Tudor - Csizmadia, Fehér Zs., Kuttor, Vincze Z. - Schwarcz, Lattenstein, Györök (Nagy D. 59. perc), (Fodor 76. perc), Bozic - Teránszky -Tóth (Kerek 77. perc), Magasföldi -- Teránszky és Kerek góljaival biztosan szerezte meg az égetően szükséges három bajnoki pontot.
tovább »
2005. 10. 14
 
Csertői Aurél kijelölte a Pécsen pályára lépő kezdő tizenegyet. A csapatban a ZTE elleni hazai bajnokihoz képest csupán egy változás van, eszerint Bozics helyett Schwarcz Zoli bizonyíthat a kezdőben.A Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze Z. - Lattenstein, Schwarcz, Farkas B. - Györök, Sitku, Alumona összeállításban mérkőző Vidi mindent megtesz a lehető legjobb eredmény érdekében, s a kispadon már ott lesz Simek Péter is, s szükség esetén örömmel vállalja a játékot.
tovább »
2005. 10. 14