Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
FC Fehérvár - MTK 1-3 (0-3) Erdei - Vadász, Fehér (Janovics), Horváth G., Dénes (Horváth Á.) - Simon, Meggyes, Kocsis - Alumona (Baráth), Disztl D. (Gulyás), Hoffmann (Handler) Gólszerzõnk: Hoffmann
tovább »
2005. 11. 07
 
Alaposan átrendezték a magyar labdarúgás illetékes vezetői a Magyar Kupa visszavágók időpontjait. A máskor oly erőszakosan az egyforma kezdési időpontra ügyelők teljesen szétszórták a második mérkőzések játéknapjait. A Vidi játszik legkésőbb az MTK otthonában, mégpedig december 6-án 17 órakor.
tovább »
2005. 11. 07
 
A meccs hőse: Csizmadia Csaba
Csizmadia Csabának fülig ért a szája a meccs után. A Fehérvár gyõztes góljának szerzõjét szurkolók hada fogta körül a meccs után, akiknek gratulációt alig gyõzte fogadni a kiváló védõ.„Az elsõ játékrészben szenzációsan játszottunk, helyzetek sorát dolgoztuk ki. Az MTK alig tudott kijönni a szorításunkból, és csak a szerencséjüknek köszönhették, hogy nem tudtunk már ekkor elõnyre szert tenni. A második félidõ elején sajnos, érthetetlen módon visszaálltunk, de a kapufa többször is megmentett minket. Utána többet támadtunk, és sikerült gólt is szereznünk. A gólunk után is szorongattunk, az MTK kontrázott, de megõriztük az elõnyt. Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk egy nagyon jó meccsen.” - mondta „Csizi”, aki egyébként utoljára a Gyõr ellen lõtt gyõztes gólt, és akkor is tizenegyesbõl. (www.fcfehervar.com)
tovább »
2005. 11. 06
 
Mindkét edző dícsérte a színvonalat
Csertői Aurél: - Az első félidei játékunk a legjobb idei teljesítményünk volt. Ugyanakkor sajnos a helyzeteink, és a tizenegyes ekkor kimaradt. Szünet után feljött az MTK, de az egy gólos győzelmünk megérdemelt volt. Szerintem ennyivel jobbak voltunk ellenfelünknél.Garami József (MTK): - Nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk. Az első félidő a Fehérváré volt, a második a miénk. A döntetlent igazságosabb eredménynek éreztem volna.
tovább »
2005. 11. 05
 
A Sóstói stadionban hatezer néző előtt csapott össze az a két csapat, amely nem is oly rég kupameccsen játszott döntetlent egymással. Nagyszerűen kezdett a Vidi, s a közönség rendkívül hálás volt a nagyszerű játékért, hiszen óriási hangulatot varázsoltak a stadionba a nézők. A Vidi a Tudor - Csizmadia, Koller, Kuttor, Vincze - Lattenstein (Disztl 87.), Bozics, Schwarcz, Györök (Alumona 70.) - Simek (Kocsis 73.), Sitku, míg az MTK a Végh - Horváth L., Lambulic, Rodenbücher, Pollák, Czvitkovics, Jezdimirovic, Sellei (Zsidai 46.), Bori, Hrepka, Kanta J. (Illés 71.) összeállításban vette fel a küzdelmet. A mérkőzés kezdőrúgását a mindenki által ismert, népszerű Taki végezte el, aki a Baráti Kör szíve-lelke, s most tölti be 30. életévét. Ezúton is sok boldogságot és bajnoki címet, kupagyőzelmet kívánunk neki! Extasee fotói a mérkőzésrőlChip fotói a mérkőzésről
tovább »
2005. 11. 05
 
Farkas Balázs egy meccs kihagyás
Debrecenben Megyebíró játékvezető -- túlzott szigorral -- kiállította Farkas Balázst, s emiatt a Fegyelmi Bizottság egy mérkőzésre eltiltotta a középpályást. Balázs Tatabányán így már ismét csapata segítségére lehet, de a mai meccsen nagyon fog hiányozni.
tovább »
2005. 11. 05
 
Saskőy vezeti a mérkőzést
Saskõy Szabolcs lesz a játékvezetõ a mai mérkõzésen. A 35 esztendõs bíró 1990-ben tette le a játékvezetõi vizsgát, és idén került be a FIFA-keretbe. Asszisztensei Székely Ferenc és Heibl József lesznek, míg tartalék játékvezetõként Sóthy András működik közre.
tovább »
2005. 11. 05
 
Garami tart a Viditől
Garami József szerint nagyon egységes a Vidi, ráadásul két magas játékos hiányozni is fog az MTK-ból, így minden bizonnyal minden erejükre szükség lesz, hogy sikeresen szerepeljenek Fehérváron.Az MTK várható kezdõcsapata: Végh - Horváth, Lambulics, Rodenbücher, Pollák - Czvitkovics, Jezdimirovics, Lipcsei, Bori - Kanta, Hrepka.
tovább »
2005. 11. 05
 
FC Fehérvár - MTK Hungária szombat 18 óra
Holnap ismét kemény mérkőzés vár csapatunkra, hiszen az NB-1 egyik legerősebb gárdája, az MTK lesz az ellenfelünk. A Vidi egész héten ennek megfelelően készült, s szeretnék kiszolgáni a várhatóan nagylétszámú szurkolósereget. Csertői Aurél kijelölte kezdőcsapatát, s így nyilatkozott: "Szeretnénk javítani a DVSC elleni vereség után. Nehéz mérkõzésre számítok, jók a kék-fehérek, ennek ellenére gyõzni szeretnénk. Próbáljuk hatékonyabbá tenni a játékunkat, s ebben lehet segítségünkre Csizmadia és Koller is, akik valószínüleg vállalják a játékot." A kezdõcsapat: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Lattenstein, Schwarcz, Bozic - Simek, Sitku, Györök.
tovább »
2005. 11. 04
 
Megjelent a Vidi süti
Székesfehérvár egyik cukrászdája gondolt egyet, s a klub vezetőivel egyeztetve forgalomba hozta a "Fehérvár csemege" fantázianevet viselő édességet. A sütemény kívül csokoládé borítású, belül pedig piros és kék színű, málna, illetve mandula ízű krém található. A csomagolás tetején a jelenlegi Vidi címer díszeleg. Holnaptól a stadionban, illetve egyes cukrászdákban és a CBA boltokban vásárolható, valamint a Gyümölcsvár Bt "Mindigvár" éjjel-nappali üzletében.
tovább »
2005. 11. 04