Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A nagycsapat "szokásos" győzelme mellett nem termett túl sok babér utánpótlás együtteseinknek, hiszen egyikőjük sem tudta megszerezni a három bajnoki pontot. A ligabajnokságban ma délután még javíthatunk, hiszen tartalékegyüttesünk a Tatabánya ellen játszik.
tovább »
2005. 11. 21
 
Csőszer FC Tatabánya - FC Fehérvár 0-1 (0-0)Már a héten minden a Vidiről és a vasárnapi mérkőzésről szólt Fehérváron. Végre újra megtapasztalhattuk, hogy milyen csodálatos dolog, ha az úton végig Vidi sálas autókkal és autóbusszal találkozhatunk, sőt vonattal is jónéhányan érkeztek a meccsre. Szépen megtelt a vendégszektor, ahol a szokásos tombolák is gyorsan fogytak, hiszen Csucsánszky Zoli most is gondoskodott a piros-kék hívek öröméről, ugyanis 100.- Ft ellenében egy óriási, bekeretezett és a játékosok által dedikált Videoton mezt lehetett nyerni. A szünetben megtartott sorsoláson aztán a szerencse egy 12 éves ultrapalántának -- Bíró Bencének -- kedvezett, akinek ez volt az első idegenbeli mérkőzése.Extasee fotói a mérkőzésrőlChip fotói a mérkőzésről
tovább »
2005. 11. 20
 
Csertői Aurél nyilatkozata a mérkőzés előtt
A 7. helyezett Tatabánya otthonába látogatunk, akik eddig hazai pályán veretlenek. Hangsúlyozom, hogy eddig, hiszen ha a fiúk 90 percig megfelelően koncentrálnak és küzdenek akkor megszerehetjük a három pontot. Várhatón a következő összeállításban küldöm pályára a csapatomat: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Simek, Farkas, Lattenstein, Bozic - Györök, Sitku
tovább »
2005. 11. 19
 
Ma még edz a csapat
Ma délelőtt még edzést vezényel Csertői Aurél délelőtt fél tizenegykor a Vidinek, majd az edzők és az idegenlégiósok a Baráti Kör meghívására ebéden vesznek részt, ahol halászlé, csirkepörkölt, túrós és mákos-meggyes rétes lesz a menü. Természetesen a szurkolók főzik a finomságokat. Holnap nyolc órakor reggeli a stadionban, majd utána indul az autóbusz Tatabányára a csapattal.
tovább »
2005. 11. 19
 
Szervezett utazás Tatabányára!
A Fehérvár FC Kft, a DIADORA és a VIDEOTON Baráti Kör Egyesület három autóbuszt indít vasárnap délelőtt Tatabányára a VIDI bajnoki mérkőzésére. Az útiköltség 400Ft/fő, amelynek egyidejű befizetésével lehet a buszokra helyet foglalni csütörtök 18 óráig a MINDIG-VÁR éjjel-nappali élelmiszerüzletben a Prohászka u. 67. szám alatt (a vasúti posta előtt). Minden további információ a helyszínen, illetve Horváth Győzőnél a 70/2482-552 telefonszámon.Az ultrák vonattal utaznak, erről az útról bővebb felvilágosítást Édes Andrástól lehet kérni a 70/555-3968-as telefonon.
tovább »
2005. 11. 18
 
A játékvezető Hanacsek Attila lesz
Hanacsek Attila vezeti a vasárnapi Tatabánya - FC Fehérvár mérkõzést. Segítõi Dr. Kovács Péter és Nagy Imre Attila lesznek. A tartalék játékvezetõ Gaál Bence.
tovább »
2005. 11. 18
 
Tatabánya FC - FC Fehérvár vasárnap 11,30 óra
Hosszú idő után kerül ismét sor arra, hogy a labdarúgás legmagasabb osztályában összecsapjon ez a két patinás együttes. Még sokan emlékszünk arra, hogy a 70-es, 80-as években autókonvojok indultak a Zámoly, Gánt, Környe, Tatabánya útvonalon, hogy minél többen buzdíthassák személyesen is a Videotont a bányászvárosban. Az elmúlt években csupán egyszer játszottunk a kék-fehérekkel a bajnokságban és két sima győzelmet arattunk. Vasárnap újra itt a lehetőség, hogy reményeink szerint szép számú fehérvári szurkolósereg előtt folytassuk hagyományainkat. Bár a televízió élőben közvetíti a mérkőzést, nagyon sokan mégis az utazást választják Székesfehérváron.
tovább »
2005. 11. 18
 
A 15 évesek sikere
A Premier Kupa országos döntõjébe jutott kedden az FC Fehérvár U15-ös gárdája. A torna regionális döntõjét a székesfehérvári Sóstói Stadion mûfüves pályáján rendezték. A hazai csapat csoportjában a Vác és a Veszprém gárdáját is 2-0-ra verte, így a döntõbe került. A másik ágon a Haladás a Sopront és a Leányfalut megelõzve került a fináléba. Az elsõ helyért vívott csatában büntetõk döntöttek. Az FC Fehérvár fiataljai jobban koncentráltak, így megnyerték a tornát, s az országos döntõben folytathatják, amit az elõzõ kiírásban az MTK nyert meg.(fcfehervar.com)
tovább »
2005. 11. 16
 
Székesfehérváron újra divat lett Vidi meccsre járni. Ennek a jelét tapasztalhatjuk a napokban, hiszen mindenki arról beszél, hogy mivel utazik a bányászvárosba. A stadionhoz történő eljutásban adunk némi segítséget azoknak, akik eddig még nem voltak Tatabányán mérkőzésen, illetve akik már régen tették ezt meg.
tovább »
2005. 11. 16
 
Siker Szabadkán, 5-2 ide!
Fölényes győzelmet aratott a Videoton öregfiúk együttese Szabadkán, ahol a legutóbbi fehérvári meccs visszavágójára került sor. Délelőtt kilenc órakot utazott el a Sóstói stadionból a "nem ifik" együttese, majd Szabadkán a Kujundzsics - Balogh, Petres, Kiss Lajos, Szekulics - Kovács Attila, Csucsánszky, Dulics - Gyenti, Szoboszlai, Máriássi összetételben léptek pályára. Góljainkat Csucsánszky (2), Gyenti (2) és Szoboszlai szerezték. Ezekben a percekben éppen a közös vacsorán vesznek részt a csapatok, majd késő este indul haza a fehérvári különítmény.
tovább »
2005. 11. 14