Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Szerencsésen megérkeztek
Szerencsésen megérkezett az FC Fehérvár együttese a törökországi Antalyába. A finom ebédet követően csendespihenő szerepel a programban, majd este sor kerül az első edzésre is. A körülmények ideálisak, a hőmérséklet 16 celsius fok.
tovább »
2006. 02. 02
 
FC Fehérvár-Paks 1-1(1-0)
A törökországi elutazás előtti utolsó edzőmérkőzését játszotta ma délelőtt az FC Fehérvár együttese. A Sóstói stadionban meglepően sok -- 300 -- néző előtt a Tudor (Sebők) - Csizmadia (Vadász), Kuttor (Fehér), Koller (Horváth G.), Vincze (Mohl D.) - Dvéri (Lattenstein), Schwarcz (Farkas), Bozic, Györök - Zsivkovics (Nagy D.), Sitku (Alumona) összeállításban játszott a Vidi, s az első félidőben Vincze góljával meg is szerezte a vezetést. A második félidőben szépítettek a vendégek egy védelmi hibát követőem, így alakult ki az 1-1-es végeredmény.
tovább »
2006. 02. 01
 
Február 10-től bérletárusítás
Várhatóan február 10-től kezdi meg a Fehérvár FC Kft a tavszi idényre szóló bérletek árusítását. Az új bérletek kártyás rendszerűek lesznek, de az áruk nem változik. A terjesztési helyek a későbbiekben kerülnek kijelölésre, természetesen azok helyéről időben tájékoztatást adunk.
tovább »
2006. 02. 01
 
Arany Tamás és Disztl László várja a szurkolókat
A Baráti Kör szokásos, csütörtök 18 órai találkozóján a Tóváros Pizzériában Arany Tamás első osztályú játékvezető, valamint Disztl László utánpótlás szakágvezető várja a szurkolókat, hogy a szokásos, kötetlen beszélgetés keretében beszélhessenek minden aktuális témáról.
tovább »
2006. 02. 01
 
Holnap 21 játékossal és a szakmai stábbal, valamint Pribeli Ferenc tulajdonos és Gál László ügyvezető társaságában elutazik az FC Fehérvár együttese a törökországa Antalyába. A minden igényt kielégítő ötcsillagos hotelben minden bizonnyal kényelmesen pihenhetnek a csapat tagjai, s a szálloda edzőkomplexumában pedig nagyszerű lehetőségek biztosítják majd a felkészülést. Egy hét múlva Pribeli Ferenc és Gál László hazautazik, azonban nem marad kísérő nélkül a gárda, hiszen helyüket Varga Endre technikai igazgató veszi majd át.
tovább »
2006. 02. 01
 
Finta és Zsivkovics Törökország helyett hazautazik
Információink szerint az FC Fehérvárnál próbajátékon lévő játékosok közül Finta Pétert nem szerződtetik a vezetők, mivel túl magas az ára, Zsivkovics pedig nem nyerte el a szakma tetszését, így mindketten hazautaznak.
tovább »
2006. 02. 01
 
Segítsünk az utánpótlásnak!
Videoton Labdarúgó Közalapítvány  18492020-2-07 Kérünk mindenkit, hogy adója 1%-ával szíveskedjen segíteni a labdarúgó közalapítvány által működtetett utánpótlás csapatokat.
tovább »
2006. 01. 31
 
Szerdán 11 órakor lesz a Paks elleni mérkőzés!
A törökországi edzőtáborba -- ahová egy újabb idegenlégiós jelölt, Dajics is vélhetően a csapattal tart -- történő utazás előtti utolsó edzőmérkőzés a Paks ellen nem az eredetileg kiírt 14 órakor kezdődik szerdán, hanem 11 órakor. Dajics egyébként utánpótlás válogatott, és a szakmai vezetés az edzőtáborban kíván meggyőződni tehetségéről. A hírek szerint Simek típusú játékos, sőt gyorsaságban talán felül is múlja Petit. A Paks csapatában ismerőssel is találkozhatnak a szurkolók, hiszen a Tolna megyei együttest erősíti Fehér Attila, aki korábban egy évet töltött a Videoton csapatában.
tovább »
2006. 01. 30
 
Julinhoék győztek a Vasco da Gama ellen
Szombaton a Julinhoval felálló America 2-1 arányban győzött Romario csapata a Vasco da Gama ellen. Ezzel az America a kupa "B" csoportjának második helyére ugrott, megelőzve Romarióékat. Julinho kezdőként lépett pályára, de egy kisebb sérülés miatt a második félidőben kénytelen volt elhagyni a játékteret. Julinho a kép közepén látható piros mezben.
tovább »
2006. 01. 30
 
Csütörtökre megérkeznek a Vidi sálak
A Baráti Kör által korábban készíttetett több száz sál közül az utolsó darab is elfogyott az Újpest elleni hazai mérkőzésen, bár sokan szerettek volna még vásárolni. Nos, csütörtökre megérkezik az újabb adag nyakbavaló, így a Tóváros pizzériában megtartandó szurkolói esten már meg lehet venni az ereklyéket.
tovább »
2006. 01. 29