Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Csertői Aurél (Fehérvár FC): - Többet vártam a mérkőzéstől, azt viszont bravúrnak tartom, hogy sikerült emberhátrányban egyenlítenünk. Tíz emberrel is vehemensen játszottunk, ennek örülök, de amúgy elégedetlen vagyok az eredménnyel. Gellei Imre (FTC): - Egyenlő létszámban is mi irányítottunk, kezünkben tartottuk a mérkőzést. Az érthetetlen számomra, hogy a kiállítás után miért zavarodtunk meg, és nem vagyok elégedett azzal, hogy csak egy pontot szereztünk. Képek a médiatárunkban
tovább »
2006. 02. 26
 
Hólapát és dolgos kezek
Varga Endrét, a Sóstói stadion létesítményvezetőjét hívtuk telefonon, hogy érdeklődjünk a mérkőzés megrendezéséről. Varga Endre tájékoztatta honlapunkat, hogy jó esély van a találkozó lebonyolítására, ám még szükség lenne segítségre. Aki úgy gondolja , hogy segíteni szeretne, az máris indulhat a stadionba. Aki tud az vigyen hólapátot is!
tovább »
2006. 02. 26
 
Megtartotta utolsó edzését a Vidi a holnapi bajnoki mérkőzés előtt. A tervek szerint erre a gyakorlásra a centerpályán került volna sor, de az időjárás közbeszólt, így a hátsó füves pályára vezényelte játékosait a vezetőedző. A fiúk a hideg és a hóesés ellenére jó hangulatban végezték a gyakorlatokat, miközben Csertői Aurél arról beszélt nekünk, hogy ez az időjárás sajnos nem nekünk kedvez majd, de természetesen abban minden Vidi szurkoló biztos lehet, hogy maximális erőbedobással vetik majd magukat a küzdelembe a játékosok. Különösen Dvéri Zsolt várja izgatottan a találkozót, hiszen számára egyben visszatérés is a vasárnapi derbi. A tervezett kezdőcsapatból mindenki egészséges és harcra kész.
tovább »
2006. 02. 25
 
Van mit javítani a Ferencváros elleni mérlegen, hiszen eredményesség tekintetében a két csapat összacsapásait illetően a vendégek jóval kedvezőbb helyzetben vannak. A Vidi szurkolói természetesen mindannyian biztosak abban, hogy ez a helyzet vasárnap kedvezően változik majd, hiszen az FC Fehérvár jóval esélyesebb a három bajnoki pont megszerzésére.
tovább »
2006. 02. 25
 
Eddig összesen 75 alkalommal találtak piros-kék színekben csapatunk tagjai a Ferencváros hálójába. A ma is aktív labdarúgók közül Horváth Feri jár az élen, aki egymaga hétszer volt eredményes a zöld-fehérek ellen. Ő sajnos nincs a vasárnapi kezdőcsapatban, de csereként beszállva javíthat a statisztikáján, de reményeink szerint a többiek is felkerülnek majd erre a listára.
tovább »
2006. 02. 25
 
Ahogyan azt a szurkolók megszokhatták, a tavaszi idényben is minden hazai mérkőzés szünetében tombola sorsolásra kerül sor. Így lesz ez vasárnap is, és a nyereménylista igazán tekintélyes, hiszen vacsorautalványoktól kezdve, ajándékcsomagon át, egészen a külföldi utazásig, sok minden szerepel a listán. A tombola ára 200.- Ft és a teljes bevétel az FC Fehérvár utánpótlás csapataihoz kerül majd. Érdekesség, hogy egy-egy szerencsés nyertes a kedvenc játékosát viheti majd el vacsorázni a Capri Étterembe.
tovább »
2006. 02. 25
 
Dr. Szieben László, az FC Fehérvár Kft. tulajdonosa arról értesítette honlapunkat, hogy a csapat hazai mérkőzéseit megelőzően 100-100 fő bérlettulajdonosnak lehetősége lesz arra, hogy a stadion főlelátójában kiállításra kerülő Puskás Ferenc relikviák társaságában lefotózzák. Ez a lehetőség kizárólag a tavaszi idény nyolc hazai mérkőzésére vonatkozik, előzetes jelentkezés alapján.  Fotózás a vasárnapi mérkőzést megelőzően  10 és 11 óra között lesz. Regiszrálni a fotózásra a 06-20/341-7144-es telefonszámon lehet.
tovább »
2006. 02. 24
 
Ma sem tudjuk meg, ki adja a nevét
Hiába reménykedtünk, hogy ma talán bejelentésre kerül a leendő névadószponzor, sajnos erre továbbra is várni kell. Gál László ügyvezetőtől származó információink szerint azonban továbbra is folynak a tárgyalások az FC Fehérvár Kft tulajdonosai, illetve a meg nem nevezhető két cég vezetői között.
tovább »
2006. 02. 24
 
Az RBD kéri a szurkolók segítségét
A játékosok kivonulásakor a Red-Blue Devils által készített koreográfia kerül bemutatásra az F,E,I szektorokban. Megkérjük az itt helyetfoglaló Vidi szurkolókat, hogy segítsenek az ultráknak a látvány kivitelezésében! A megadott jelre a szektorok tetejérõl csíkokat fognak kihúzni, egészen a szektorok aljáig. Ezeket a csíkokat kell kitartani a szurkolóknak. A látvány megfelelõ kivitelezése érdekében kérjük a közremûködõket, ügyeljenek arra, hogy a csíkok között ne legyenek rések, kikukucskáló emberek, mert ezzel megbontják a látványt. Az ultrák fogják irányítani a kivitelezést, kérjük figyeljenek rájuk, és kb. 3-4 percig tartsák ki a koreográfiát, ezzel is ösztönözve csapatunkat a gyõzelemre! Közremûködésüket elõre is köszönjük!
tovább »
2006. 02. 24
 
FC Fehérvár - Ferencváros vasárnap 11,30
Vasárnap délelőtt végre a Vidi számára is megkezdődik a bajnokság tavaszi küzdelemsorozata. Csertői Aurél ma délelőtt tartott edzést, de holnap délelőtt ismét tréningezik a csapat. Eldőlt az is, hogy a Vidi a Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Dvéri, Schwarcz, Bozics, Györök - Alumona, Sitku összeállításban veszi fel a küzdelmet ellenfelével szemben. A mérkőzést Megyebíró János vezeti majd.
tovább »
2006. 02. 24