Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Jegyek elővételben, kedvezményes utazás Kaposvárra
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület kérésére lehetőség lesz a Vidi szerdai (március 15. 18 óra), kaposvári kupamérkőzésére a szurkolóknak a belépőket elővételben megváltani. 300 db jegy érkezik a somogyi megyeszékhelyről 1.200.- Ft-os áron. A meccsre kedvezményes áron autóbuszokat is indít a Baráti Kör, az útiköltség várhatóan 500.- Ft körül lesz. A jegyeket megvásárolni és az autóbuszokra jelentkezni az útiköltség egyidejű befizetésével vasárnap délután 16 órától, kedden este 18 óráig lehet a Gyümölcsvár Bt Mindig-Vár Non-Stop élelmiszer üzletében Székesfehérváron, a Prohászka u. 67. szám alatt.
tovább »
2006. 03. 09
 
Kispest-Honvéd - FC Fehérvár szombat 16 óra
Nem sokkal ezelőtt sikerült felvennünk a kapcsolatot a kispesti illetékesekkel, akik megerősítették, hogy minden akadály elhárult a szombati bajnoki mérkőzés megrendezése elől, így 16 órától megmérkőzhet egymással a Kispest-Honvéd és az FC Fehérvár. Az összecsapásra sok fehérvári szurkoló utazik (a szervezett utazás vonattal történik, indulás 13,20-kor), a vendégszektorba a belépők ára 2.000.- Ft.
tovább »
2006. 03. 09
 
Az FC Fehérvár közleménye
A „Kikapott, de nyerhet a Vasas” címû szerdán, a Nemzeti Sportban megjelent cikkben a nevét nem vállaló újságíró azt állította: „Információink szerint nem a Vasas-vezetõk indították el a lavinát: hétfõn Székesfehérvárról érkezett beadvány az MLSZ-hez Füzi Ákos ügyében, így a szövetségnek kötelessége eljárni – ha óv a Vasas, ha nem…” Az újságban leírtakat a klub tulajdonosa, Dr. Szieben László határozottan cáfolta, s a szükséges lépéseket megtette. Ha az FC Fehérvár Füzi játékjogával kapcsolatban véleményt nyilvánít, azt nyilvánosságra fogja hozni, de az MLSZ-hez eddig semminemû beadvánnyal nem fordult.
tovább »
2006. 03. 09
 
Sem a ligabajnoki, sem pedig az utánpótlás mérkőzéseken nem sikerült győzelmet aratni a hétvégén. FC Fehérvár - Diósgyõr 1-3 (1-0) FC Fehérvár: Erdei - Vadász, Csabai, Meggyes, Horváth Á. - Lattenstein (Petneházi), Farkas B., Kocsis (Baráth) - Nagy D. (Gulyás), Andler (Kamocsa), Dajics (Arany) Gólszerző: Farkas B.
tovább »
2006. 03. 07
 
Három "S" a vendég a Tóváros Pizzériában
Csütörtökön este a Baráti Kör szokásos szurkolói estjén a Tóváros Pizzériában Somos Ákos a Duna Televízió munkatársa, illetve a Vidi két játékosa, Sebők Zsolt és Sitku Illés lesz a vendég. A három "S" minden bizonnyal sok érdekes információval szolgál majd a TV közvetítésekről, illetve a csapat házatájáról.
tovább »
2006. 03. 07
 
Maradt a második hely
A második tavaszi forduló eredményei alapján a Vidi a második helyen áll a tabellán, mivel az Újpest idegenben nyert a Vasas ellen, az MTK pedig ikszelt Pécsen. A másik nagy rivális, a Debrecen együttese ha nehezen is, de egy góllal legyűrte hazai pályán a Kaposvárt. A következő fordulóban az FC Fehérvár Kispestre utazik.
tovább »
2006. 03. 05
 
Kiütéses győzelemmel debütált az Stadion új világítása! Csertő Aurél (FC Fehérvár):- Nehezen született meg az első gólunk, de utána belelendültünk, és végül gólparádét rendeztünk. A játék minden elemében felülmúltuk ellenfelüket. Pajkos János (DVTK):- El kell ismernem, hogy még ilyen különbséggel is megérdemelten győzött a Fehérvár. Minden csapatrészben felülmúltak bennünket, és végig ők irányították a játékot. Képek a médiatárban.
tovább »
2006. 03. 03
 
MLSZ alelnök lett az FC Fehérvár tulajdonosa
A mai napon a Magyar Labdarúgó Szövetség alelnöke lett Nemes Ferenc, aki többek között üzletrész tulajdonnal rendelkezik az FC Fehérvár Kft-ben. Nemes Ferenc általános alelnök, tehát az elnököt helyettesítő jogkörrel is rendelkezik. A másik két alelnök dr. Helmeczy László és Dunai Antal lett.
tovább »
2006. 03. 03
 
Ma debütál az új világítás
Az 1970-es évek közepén a Budapesti Honvéd elleni bajnoki mérkőzésen avatták a Sóstói stadion villanyvilágítását, amely akkor az ország legmodernebb technikája volt. Akkor Novath hatalmas bombagóljával nyertünk 1-0 arányban az akkor még piros-fehér színösszeállítású vendégek ellen. Nos, most is piros-fehérek ellen avathatjuk a felújított világítást, amely a BL szabványak is megfelel, hiszen az UEFA előírása 1500 lux, míg a jelenlegi fényerő Sóstón 2000 lux. 146 darab, Philips típusú világítótest ontja majd ma este a fényt magából, amely minden bizonnyal nagyszerű látványt biztosít.
tovább »
2006. 03. 03
 
Kövesfalvi kórházban, a többiek harcra készek
A Diósgyőr legutóbb Újpesten mérkőzött, s a vendégek kapusa egy összecsapást követően megsérült, és kórházba került. Bár állapota javul, rá semmiképpen sem számíthat Pajkos János edző. A mai mérkőzésen a piros-fehérek a Berki – Farkas N., Katona, Elek, Farkas V. – Sipeki, Vitelki, Szögedi, Lipusz – Binder, Jeremiás összeállításban lépnek pályára a Sóstói stadionban. 
tovább »
2006. 03. 03