Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Mérkőzés helyett edzés
Miután kiderült, hogy Fábián játékvezető alkalmatlannak találta a kispesti pálya talaját a bajnoki mérkőzés lebonyolítására, a Vidi együttese azonnal buszra szállt és meg sem állt a Sóstói Stadionig. Csertői Aurél bő órás edzést vezényelt, ami rövid bemelegítést követően kétkapus játékból tevődött össze. Ahogyan a csapat, úgy a szurkolók egy része is Sóstón töltötte ezt az időszakot, és örömmel látták, hogy nagyon keményen és teljes odaadással küzdött minden játékos a meccset pótló gyakorláson.
tovább »
2006. 03. 11
 
A mai napon kb. 100 fehérvári szurkolónak kellett visszafordulnia, miután Fábián játékvezetõ alkalmatlannak találta a pálya talaját a játékra. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 03. 11
 
A LeoSec biztonsági cég képviselője jelezte honlapunknak, hogy rendőrségi forrásból jelezték számukra: ne is menjenek a Bozsik stadionba, mert nem lehetnek nézők a lelátókon. Ezt követően 13 óra 14 perckor felhívtuk a XIX. kerületi Rendőrkapitányságot, ahol újfent megerősítették, hogy nyugodtan induljanak el a fehérvári szurkolók, ugyanis bemehetnek majd a nézőtérre. Nem telt el 10 perc, amikor az egyik kispesti vezérszurkoló közölte, hogy már megkezdte a rendőrség a pálya körül a kordonok elhelyezését, amivel meg akarják akadályozni, hogy a szurkolók megközelítsék a stadiont.
tovább »
2006. 03. 11
 
Holnap délután 16 órakor a Kispest-Honvéd vendége lesz a Vidi a Bozsik stadionban. A pálya talaj jelenleg nem a legjobb, de a rendezők bíznak abban, hogy a mérkőzés megrendezésre kerül Fábián játékvezetése mellett. Kispest-Honvéd: Tóth I. - Kovács N., Baranyai, Udvari, Mészáros A. - Dancs, Zana, Schrancz, Csobánki - Venczel, GenitoFC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze Z. – Dvéri, Schwarcz, Bozic - Alumona, Sitku, Györök
tovább »
2006. 03. 10
 
Tártkapuk
A XIX.kerületi rendőrkapitányságtól ezekben a percekben kapott információ szerint -engedve a szurkolói nyomásnak- mégsem lesz zártkapus a holnapi Budapest Honvéd - FC Fehérvár bajnoki labdarúgó mérkőzés!
tovább »
2006. 03. 10
 
Zártkapus lesz a Honvéd - FC Fehérvár !
A XIX.kerületi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi alosztályától most kaptuk a hírt, miszerint a mai megismételt pályabejárást követően nem engedélyezik a holnap megrendezésre kerülő Budapest Honvéd - FC Fehérvár első osztályú labdarúgó mérkőzés nézők előtt való lejátszását! Megkérjük a Vidi szurkolóit, hogy ennek a hírnek az ismeretében ne induljanak el holnap Budapestre!
tovább »
2006. 03. 10
 
Közös utazás Kispestre
Minden szurkolói csoport vonattal utazik Kispestre, a Vidi szombati bajnoki mérkőzésére. A vonat 13,20-kor indul a székesfehérvári vasútállomásról, a találkozó 13 órakor van a pályaudvaron. A mérkőzés 16 órakor kezdődik.
tovább »
2006. 03. 10
 
A Fehérvár FC Kft képviseletében Dr Szieben László és Gál László nyílt levelet juttatott el a Magyar Labdarúgó Szövetséghez, kérve a szervezet illetékes testületének állásfoglalását. A nyílt levelet változtatás nélkül közöljük.
tovább »
2006. 03. 09
 
Remek vendégek, remek hangulat
Ma ismét sokan voltak kíváncsiak a Baráti Kör vendégeire a Tóváros Pizzériában. Sebők Zsolt, Sitku Illés (Béla) és Somos Ákos remek partnerek voltak egy jó beszélgetésre, s mint ahogyan a rendszeresen idejáró vendégek megszokhatták, több olyan információhoz is juthattunk, amit egyéb esetben nem ismerhettünk volna meg. Mindkét játékos beszélt a csapatot körülvevő hangulatról, a szurkolók fontosságáról, Ákostól pedig néhány kulisszatitkot is sikerült megtudnunk a televíziós közvetítések hangulatáról, érdekes körülményeiről.
tovább »
2006. 03. 09
 
Mégis holnap lesz csak döntés!
Korainak bizonyult a kispesti technikai vezető optimizmusa, ugyanis csak ezekben a percekben fejeződött be a pályabejárás a Bozsik Stadionban. A Rendőrség a végleges döntését csak holnap délelőtt hozza meg arról, hogy engedélyezi-e egyáltalán a mérkőzés megrendezését. Természetesen a döntés ismeretében azonnal tájékoztatjuk olvasóinkat.
tovább »
2006. 03. 09