Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Vasas ellen Dubraviczky vezet
Szombaton 16 órai kezdettel kerül sor az FC Fehérvár - Vasas bajnoki mérkőzésre a tavaszi idény negyedik fordulójában. A mérkõzést Dubraviczky Attila vezeti, segítõi Szabó Péter Dr. és Nagy Imre Attila lesznek
tovább »
2006. 03. 16
 
Ma este Nemes Ferenc, Somos Zoltán és Csizmadia Csaba a vendég
Azt már tudtuk, hogy Nemes Ferenc az MLSZ alelnöke, illetve Somos Zoltán az MTV sportriportere elfogadta a Baráti Kör meghívását a szokásos szurkolói estre, amely 18 órakor kezdődik a Tóváros Pizzériában. A harmadik vendég személyét a tegnapi, kaposvári kupamérkőzést követően választották ki a szurkolók, s ő nem más, mint a második gólunkat szerző Csizmadia Csaba. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
tovább »
2006. 03. 16
 
Prukner László (Kaposvár): - Sajnos az utóbbi hetek kísértenek benünket, ismét előjöttek a koncentrációs problémáink. Az első félidőben méltó ellenfele voltunk a fehérváriaknak, akik sajnos számunkra a legrosszabbkor szerezték egyenlítő góljukat. A pontrúgásaikkal fordították meg a mérkőzést Dvériék. A visszavágóra ennek ellenére sem "minden mindegy" alapon utazunk.Csertői Aurél (FC Fehérvár): - Idegenben nyerni mindig jó dolog. Ez a győzelem hitet adhat a visszavágóra. Nagyon jó meccset játszottunk most, és egy nagyon nehéz találkozó vár ránk Fehérváron. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 03. 15
 
A pálya talaja rendben
Kaposváron már elállt a hóesés és a pályát is megtisztították a hótól, így semmi akadálya sincsen annak, hogy megküzdjön a hazai együttes a Vidivel. A zöld-fehérek az edzőpályán gyakoroltak, amelynek talaja fagyott volt, de a centerpálya "kellemesebb" állapotban van.
tovább »
2006. 03. 14
 
Szerda 12 óráig válthatók meg elővételben a jegyek
Tekintettel arra, hogy még sokan nem váltották meg elővételben jegyeiket a Vidi holnapi mérkőzésére, de tudjuk, hogy jönni fognak, ezért szerda déli 12 óráig még lesz lehetőség a belépők megvásárlására a Prohászka u. 67. szám alatti éjjel-nappali élelmiszer üzletben. Az autóbuszokon már csak 30 hely van, és mivel csak ülőhellyel lehet utazni, ezért kérünk minden érdeklődőt, hogy időben biztosítsa helyét az autóbuszra.
tovább »
2006. 03. 14
 
Kaposváron ma reggelre 5-6 cm-es hó esett, s jelenleg is szállingózik az égi "áldás". Tereánszky-Tóth Pétert, a Vidi egykori játékosát kérdeztük arról, hogy az ottani szurkolók vajon mennyire várják a mérkőzést.
tovább »
2006. 03. 14
 
Csütörtök este újabb szurkolói est a Pizzériában
Csütörtökön este 18 órától ismét szurkolói est lesz a Tóváros Pizzériában, ahol igazán illusztris személyeket lát vendégül a Videoton FCF Baráti Kör Egyesület. A szurkolók Nemes Ferenccel az MLSZ alelnökével és Somos Zoltánnal a Magyar Televízió sportriporterével beszélgethetnek. Természetesen nem maradhat ki a találkozóból Vidi játékos sem, azonban az ő személyét a mérkőzést követően fogják kiválasztani a helyszínen szurkoló fanatikusok.
tovább »
2006. 03. 14
 
A legjobb négy közé jutás a tét a holnapi Magyar Kupa mérkőzésen, illetve a két hét múlva megrendezésre kerülő visszavágón. A Vidi jó eséllyel veszi fel a küzdelmet a jelenleg gyengélkedő Kaposvár ellenében, s reményeink szerint biztosan jut majd tovább.
tovább »
2006. 03. 14
 
A hét első két napján az európai labdarúgó szövetség megbízottjai tárgyalnak Magyarországon, s mi lehetne más a téma, mint a közös magyar-horvát pályázat a 2012-es labdarúgó Európa-bajnokság megrendezésére.
tovább »
2006. 03. 13
 
Mint már korábban jeleztük, a Vidi következő Magyar Kupa mérkőzésére, ami szerdán este 18 órakor kezdődik Kaposváron, vasárnap 16 órától a Gyümölcsvár Bt Mindig-Vár Non-Stop élelmiszer üzletében, a Prohászka u. 67. szám alatt vásárolhatók meg a jegyek 1.200.- Ft-os áron. Ugyanitt lehet 500.- Ft befizetése ellenében jelentkezni a szurkolói buszokra is, amelyek a meccs napján 14,30 órakor indulnak a Piac-téri parkolóból. Az autóbuszokra csak megváltott jegy ellenében lehet felszállni! A Baráti Kör tagjai számára a belépők 1.200.- Ft helyett csupán 700.- Ft-ba kerülnek, de a különbözet az autóbuszon kerül visszatérítésre.
tovább »
2006. 03. 11