Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A héten megkezdődik a Vidi nagy menetelése, hiszen egymást követik az elmaradt, a bajnoki és a kupamérkőzések. Ennek megfelelően szerda-szombat-kedd-vasárnap-szerda-szombat ritmusban kerül sorra a következő hat mérkőzésünk. Csertői Aurélnak nincs könnyű dolga a heti program kidolgozásakor, de természetesen ügyel arra, hogy friss maradjon a társaság. Ma edzés, holnap meccs, majd napi egy-egy edzést követően újabb mérkőzés szerepel a programban, sőt vasárnap is lesz gyakorlás.
tovább »
2006. 04. 18
 
Az elmúlt hétvégén pályára lépett a ligabajnokságban szereplő csapatunk, illetve az utánpótlás is a 16 és 17 évesek kivételével. A mérleg: 2 győzelem és 5 vereség, 11 rúgott és 12 kapott gól. Az U-13-as csapatunk győzött a legnagyobb fölénnyel, nyolc gólt rúgtak a Kaposvárnak.
tovább »
2006. 04. 18
 
Értékeltek az edzők
Keszei Ferenc: Jó iramú, élvezetes, izgalmas mérkõzést játszottunk az egyik bajnokjelölt otthonában. Azért veszítettünk, mert az elsõ félidõ utolsó perceiben gólt kaptunk, a második félidõ utolsó perceiben viszont nem tudtunk gólt lõni. Csertõi Aurél: Tudom, hogy nehéz lesz az utolsó egy hónap. Ha kell, 12 ember ellen fogunk küzdeni. Emberhátrányban is volt tartásunk, a kiállítás után még gólt is rúghattunk volna.
tovább »
2006. 04. 16
 
Nagyszerű idő és kitűnő játéktér fogadta a csapatokat és a nézőket, akik lehettek 5000-en. Az első percekben tapogatózó játék folyt a pályán, de a hazaiak játszottak mezőnyfölényben. Ennek aztán a félidő lefújása előtt meg is lett az eredménye, hiszen Dvéri csodálatos gólt lőtt a pécsiek kapujának bal alsó sarkába. A második félidőben felpörgött a Vidi, s így a játék is. Sorra alakítottuk ki a helyzeteinket a vendégek kapuja előtt, de Vad II. játékvezető, mintha azt akarta volna, hogy ne születhessen piros-kék győzelem, szinte minden támadásunkat megakasztott téves ítéleteivel. Egy szerelést követően, körülbelül két perccel az esetet követően, mikor a Vidi indította a támadást, sípjába fújt és meglepetésre kiállította Schwarcz Zoltánt. Tíz emberrel is lőhettünk volna még gólokat, de a végén egy fantasztikus Tudor bravúr is kellett a sikerhez. Bár kb. húszan megjelentek pécsi szurkolók is, de mint ahogyan a csapatuknak, nekik sem volt még csak momentumuk sem. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 04. 15
 
Keszei Ferenc (Pécs): - A Fehérvár az esélyese a találkozónak, a bajnokságnak és a kupának is. Ha továbbra is ilyen kiegyensúlyozottan futballoznak, meglévő esélyeiket valóra is válthatják, de a menetelésükhöz mi nem kívánunk asszisztálni. Csertői Aurél: - A ZTE ellen mutatottnál jobb játékot kell nyújtanunk ahhoz, hogy az élmezőnyben maradjunk.
tovább »
2006. 04. 15
 
Korábban a Magyar Labdarúgó Szövetségben úgy nyilatkoztak, hogy az elnökség április 20-án dönt a Magyar Kupa döntőjének helyszínéről és annak időpontjáról. A szövetség honlapján megjelent az ülés napirendje, itt viszont egyik pontban sem szerepel ez a kérdés. Vagy talán az egyebekben!? Ennyit ér a kiírónak a Magyar Kupa???
tovább »
2006. 04. 14
 
A Debrecen elutasította a Vidi Baráti Kör kérését
Mint arról már korábban hírt adtunk, a Videoton FCF Baráti Kör Egyesület elnöke megkereste mind az Fehérvár FC Kft, mind pedig a DVSC Rt tulajdonosait azzal, hogy -- tekintettel a két szurkolótábor jó viszonyára -- járuljanak hozzá, hogy mindkét Magyar Kupa mérkőzésen a vendégszurkolók ingyen tekinthessék meg a mérkőzést. A Baráti Kör úgy gondolta, hogy pozitív válaszok esetén széles körben lehetett volna erről a sajtóban híreket adni, amely a sport, a foci és a két futballszervezet megítélését javította volna a sportszerető közvélemény előtt. Nos, Debrecenből érkezett hamarabb válasz, amelyben Szilágyi Sándor cégvezető arról adott tájékoztatást, hogy nem tudják biztosítani a vendégszurkolók térítésmentes belépését. Természetesen várjuk a "hazaiak" válaszát is abban bízva, hogy nemes gesztus lenne ennek ellenére teljesíteni a fehérvári szurkolók kérését debreceni barátaik érdekében.
tovább »
2006. 04. 14
 
Ma délután 15 órától megtartotta a Vidi az utolsó gyakorlását a holnap 18 órakor kezdődő bajnoki találkozó előtt. A rendkívül jó hangulatú edzést követően, a kapura rúgások közben jó volt látni a játékosokat, ahogyan boldogan konstatálták a másik találatát, vagy éppen Tudornak gratuláltak egy-egy nagy védést követően. Az edzés végére megtudtuk a holnapi kezdő tizenegy összetételét is.
tovább »
2006. 04. 14
 
Vad II. a játékvezető
Szombaton este a Sóstói stadionban a Pécs elleni mérkőzésünkön Vad II. István lesz a játékvezető, segítői pedig Erős Gábor, Dr. Szabó Péter lesznek.Tartalék játékvezető Szilasi Szabolcs.
tovább »
2006. 04. 14
 
Igazi szurkolói est volt
A Tóváros Pizzériában ma este ismét remek hangulatú szurkolói est zajlott a Baráti Kör szervezésében. Az érdeklődők rengeteget tudhattak meg a Sóstói stadion várható fejlesztéseiről Bozai Istvántól a Sóstói stadion Kft ügyvezetőjétől, s választ kaphattunk a fedett lelátón hallható titokzatos hangok ügyében is. Farkas Balázs és Györök Tamás aztán igazi szurkolói hangulatot varázsolt az étterembe, miután a jelenlévők megcsodálhatták az UEFA menetelés összefoglalóját és a tavaszi szezon góljait Takinak köszönhetően. Már este kilenc óra volt, mikor az utolsó vendég is távozott.
tovább »
2006. 04. 13