Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Ismét ingyenes járatok
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület és az Alba-Volán megállapodása alapján, a szerdai FC Fehérvár - Debrecen Magyar Kupa elődöntőre ingyenes céljáratok indulnak a Piac-tér-Csapó utcai megállóból a Sóstói stadionhoz. Az autóbuszok a stadion II. kapujáig nem állnak meg. Indulási időpontok 2006. május.3.-án: 17:10 és 17:30 óra.
tovább »
2006. 05. 02
 
Csizi csak előre tekint
A fehérvári szurkolók egyik kedvence, Csizmadia Csaba rendkívül csalódott a vasárnapi eredmény miatt, de úgy gondolja, hogy nincs idő a vereségen rágódni, menni kell előre csakúgy, mint eddig. Ha szerdán bejut a Magyar Kupa döntőjébe a csapat, akkor onnantól már felszabadultabban léphet pályára a bajnoki mérkőzéseken is. Tudor hibájáról annyit mondott, hogy rengeteg pontot köszönhetünk már neki, s bár a legrosszabbkor jött ez a baki, Tudi akkor is a legjobb kapus ma Magyarországon.
tovább »
2006. 05. 01
 
Csertői Aurél (Fehérvár):- Jó mérkőzést játszottunk másodjára is. Sikerült a bekapott gól után talpra állnunk, egyenlítettünk, utána is támadásban maradtunk, helyzeteket dolgoztunk ki, mégis elveszítettük a mérkőzést. Sajnos ez előfordul, van ilyen a futballban, most már csak a kupavisszavágóra koncentrálunk. A bajnokság még nem lefutott. Supka Attila (DVSC):- Kihasználtuk az Újpest botlásával adódó lehetőséget. A kupában hazai pályán támadó szellemben akartunk játszani, most elsősorban a területek lezárására törekedtünk, hogy ne adjunk lehetőséget a Fehérvárnak a kontrázásra. Igyekeztünk kicsalogatni őket a védekezésükből, ez olykor sikerült is, és a végén a szerencse is mellénk állt. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 04. 30
 
Schwarcz belázasodott
Sajnos a középpályáról újabb ember esett ki, ugyanis Schwarcz Zoltán belázasodott és így a legutóbbi közös gyakorlást is kihagyta már! Így Farkas Balázs 3 sárgalapos eltiltása után újabb fontos ember fog hiányozni a középpályáról! A várható összeállítás: Tudor - Csizmadia , Kuttor , Koller , Horváth G. - Györök (Nagy D.) , Bozic , Lattenstein , Kocsis - Sitku , Dvéri
tovább »
2006. 04. 29
 
Újabb súlyos büntetés
A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága a Debrecen - FC Fehérvár mérkőzésen történtek kapcsán az alábbi büntetéseket rótta ki a Vidire: Farkas Balázs két soron következő MK mérkőzésre szóló eltiltás.Ulbert Tibor kapusedző írásbeli megrovás, Csertői Aurél edző a kispadtól egy soron következő Magyar Kupa mérkőzésre szóló eltiltás.
tovább »
2006. 04. 28
 
A sorsolás szeszélye folytán 8 nap alatt háromszor mérkőzik meg a Fehérvár alakulata a Debrecennel. Most bajnoki mérkőzés keretében -negyvenhetedik alkalommal- találkozik egymással az élvonalban vasárnap délelőtt a két gárda. Székesfehérváron az 1979/80 óta lejátszott 22 összecsapáson csupán kétszer sikerült nyernie a hajdúságiaknak (az 1980/81-es idényben 1–0-ra, a 2000/01-es szezonban pedig 3–0-ra nyert a Loki). A Vidi 14 sikert jegyez, a döntetlenek száma 6, a gólkülönbség pedig 44–23 a fehérváriak javára. A legnagyobb különbségű győzelmünk az 1982/83-as 4–0 volt, míg a legtöbb találatot az 1986/87-es idényben lejátszott 4–2-es sikerrel végződött meccs hozta. A két gárda legutóbbi fehérvári találkozásakor 2-2-es döntetlen született. Képek a 2005-ös, 2-2-es mérkőzésről
tovább »
2006. 04. 28
 
Jól sikerült a szurkolói est
Tegnap este kivételesen az Alba Pláza színpadán és az előtte lévő területen került megrendezésre a Videoton FCF Baráti Kör szurkolói estje, amelynek megrendezéséből az FC Fehérvár is kivette a részét. A meghívott vendégek -- Dr Szieben László többségi tulajdonos, Gál László ügyvezető, Németh Zoltán pályaedző, Csizmadia Csaba és Mario Bozics játékosok -- elsősorban a közelgő bajnoki mérkőzés és a lehetséges kupadöntő esélyeit latolgatták, de választ kaphattak az érdeklődők a kiegészítő rendezvényekről is, valamint a csapat körüli jelenlegi helyzetről. Az eseményen 40 darab jegy került átadásra azoknak, akik a Vidi történelméből feltett kérdésekre jó válaszokat adtak. Természetesen a következő szurkolói est a már megszokott környezetben, a Tóváros Pizzériában kerül megrendezésre.
tovább »
2006. 04. 28
 
Vasárnap Megyebíró a bíró
A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a következő bajnoki forduló játékvezetői küldését. Ennek alapján az FC Fehérvár - Debrecen mérkőzésen vasárnap 11,30-tól Megyebíró János fújja majd a sípot. Segítői Szpisják Zsolt és Albert István lesznek.
tovább »
2006. 04. 26
 
Ingyenes járatok a vasárnapi derbire
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület és az Alba-Volán megállapodása alapján, a vasárnapi FC Fehérvár - Debrecen mérkőzésre ingyenes céljáratok indulnak a Piac-tér-Csapó utcai megállóból a Sóstói stadionhoz. Az autóbuszok 10 percenként indulnak és természetesen a stadion II. kapujáig nem állnak meg. Indulási időpontok 2006. április 30-án: 10,30; 10,40; 10,50 és 11,00 óra.
tovább »
2006. 04. 26
 
Nagyszabású szurkolói est
A megszokottól eltérően a szurkolói est nem a Tóvárosi Pizzériában lesz, hanem az ALBA PLAZA színpadán! Meghívott vendégeink Dr. Szieben László, Gál László, Németh Zoltán, Csizmadia Csaba és Mario Bozic. Az est folyamán lehetőségük lesz a szurkolóknak kipróbálni tudásukat a VIDEOTON történelméből. A nyertesek között belépőjegyeket sorsolunk ki a vasárnapi FC Fehérvár-Debrecen bajnoki mérkőzésre. Mindenkit szeretettel várunk az ALBA PLÁZÁBAN csütörtökön 18 órára. 
tovább »
2006. 04. 25