Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
33. szülinap, 250. meccs, 3 pontot érő gól! Ma este a Hungária körúton csodafutballt mutatott be a Vidi, hiszen végig uralta a játékot és a mérkőzés végén egy nagy visszatérő góljával megnyerte a rangadót. Horváth Ferit kórusban követelte a csapatba a szépszámú fehérvári drukkerhad, s Csertői Aurél a hajrában pályára is küldte. Aztán egy baloldali beívelést követően Kuttor nagyszerűen fejelte vissza a labdát és Ferike egy ollózós mozdulattal a kapu bal oldalába küldte azt. Ennek köszönhetően a Vidi rangadót nyert és továbbra is harcban áll a bajnoki címért. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 05. 06
 
Sokan bíztatják ma a Vidit
Már a kupadöntő lázában égnek a Vidi fanatikusai, de nem feledkeznek meg a közbeeső mérkőzésekről sem. Ennek megfelelően a mai, MTK elleni meccsre is sokan utaznak el, hogy a helyszínen buzdítsák a csapatot. Akik vonattal kívánnak útrakelni, azok 16,15-kor találkoznak a vasúton, míg az autósok 17 órakor indulnak a Piac-téri parkolóból.
tovább »
2006. 05. 06
 
A hétvégi bajnoki előtti utolsó edzésen Csertői Aurél kijelölte a holnapi kezdő 11-et: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Kocsis, Farkas B., Dvéri, Schwarcz, Lattenstein - Dajic A gyakorlást Simek Peti is megtekintette, aki nagyon jó véleménnyel volt a csapatot illetően és az ezt követő meccseinket is a helyszinen követi majd figyelemmel!
tovább »
2006. 05. 05
 
Óriási hangulat a szurkolói esten
Teljesen megtelt tegnap este a Tóváros Pizzéria, ahol a Videoton FCF Baráti Kör Egyesület tartotta soros szurkolói estjét. Sajnos Simek Péter és Vincze Zoltán nem tudott megjelenni, de Juszuf Dajics és Horog László gondoskodott a naygszerű hangulatról. Különösen Juszuf volt elemében, aki többször is megnevettette a jelenlévőket. Megtudhattuk tőle, hogy pályafutása hogyan alakult, hogyan került a Vidihez és mennyire elégedett a teljesítményével. Horog Laci különösen a sztárinterjúinak körülményeiről beszélt, megemlítve a világ legjobb labdarúgóival történt találkozásait. Mindemellett minden fontos információ elhangzott a Baráti Kör elnökétől a közelgő kupadöntővel kapcsolatban.
tovább »
2006. 05. 05
 
A nagy menetelés tovább tart! Csapatunk a hétvégén az MTK otthonában lép pályára és ott szerezhető 3 ponttal próbál minél közelebb kerülni a bajnoki címhez is! Sajnos nem csak a kedvezőtlen és megterhelő sorsolás nehezíti a dolgunkat, hanem Cserői Aurélnak a sárgalapok miatti eltiltások miatt is főhet a feje. Hogy kik nem léphetnek szombaton pályára? Az alábbi táblázatból kiderül :
tovább »
2006. 05. 04
 
Különvonat a kupadöntőre
A Videoton Baráti Kör Egyesület különvonatot indít a május 17.-ei budapesti helyszínen megrendezendő Magyar Kupa döntőjére! A klub 2400 jegyet kapott, míg a Vasas 2100 tikettet oszthat ki szurkolóinak. A többi NB1-es csapat 400-400 jeggyel gazdálkodhat! Tekintettel arra, hogy előre láthatólag magasan túljegyzik a fehérvári szurkolók a számukra biztosított belépőket, így az FC Fehérvár vezetősége felvette a kapcsolatot azon csapatokkal, amelyeknek valószínűleg nem utaznak nagy számban szimpatizánsai  a két hét múlva(szerdán) az Üllői úton tartandó döntőre! A különvonat diákoknak 300Ft a felnőtteknek 500Ft-ba fog kerülni és ezt a jegyekkel együtt Székesfehérváron lehet, majd megvásárolni!
tovább »
2006. 05. 03
 
Csütörtökön ismét szurkolói est
Ha csütörtök 18 óra, akkor Tóváros Pizzéria és Videoton Baráti Kör szurkolói est. Így lesz ez holnap is, amikor is többek között a mai mérkőzésről is kérdezhetik a meghívott vendégeket : Jusuf Dajicot, Simek Pétert és Vincze Zoltánt valamint Horog László sportújságírót.
tovább »
2006. 05. 03
 
Az FC Fehérvár csapata bejutott a Magyar Kupa döntőjébe, miután összesítésben 3-2 arányban legyőzte a tavalyi bajnokot! Csertői Aurél (Fehérvár): - Változatos mérkőzést játszott a két gárda. Az első húsz percben nagyon rosszul, bátortalanul, elképzelés nélkül futballoztunk. Az, hogy hátrányból tudtunk fordítani, mutatja, hogy van ereje és tartása a csapatnak. A döntőben újabb nagyon nehéz feladat vár ránk.Supka Attila (DVSC): - Hazai vereségünk miatt sajnos nagyon nehéz volt a dolgunk. Ennek ellenére voltak helyzeteink, megvolt a lehetőségünk a továbbjutásra. Olyan hibákat vétettünk a gólok előtt, amelyek elkerülhetőek lettek volna, de jó teljesítményt nyújtottunk, és mi is megérdemeltük volna a továbbjutást. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 05. 03
 
Ma délelőtt került sor az utolsó gyakorlásra a Vidi számára sorsdöntő Magyar Kupa elődöntő visszavágó mérkőzés előtt. A szerda este hatkor sorra kerülő találkozón Horváth Ferenc már a kispadon foglalhat helyet. Tervezett kezdő csapatunk: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Horváth Gábor - Lattenstein, Schwarcz, Kocsis, Nagy Dániel - Dvéri, Sitku. Csertői Aurél a Fegyelmi Bizottság döntése alapján csak a lelátóról irányíthatja az FC Fehérvár csapatát!
tovább »
2006. 05. 02
 
Ingyenjegyek diákoknak
Tovább folytatódik a klub azon közönségcsalogató akciója, mely keretében középiskolák kapnak ingyenjegyeket az FC Fehérvár soron követekző mérkőzésére! Az akciót nagy siker kíséri és így egyre több fiatal ismerkedik meg a város legnépszerűbb csapatával! Az iskolákban Disztl László utánpótlás szakágvezető adta át a jegyeket a lelkes diákoknak!
tovább »
2006. 05. 02