Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Összefoglaló a Városi Televízióban
Ma este 19.45-től az FTV Ziccer című műsorában az FC Fehérvár-Vasas Magyar Kupa Döntő összefoglalóját, valamint az azt követő ünneplést láthatjuk!
tovább »
2006. 05. 21
 
Csank János (Győr):- A gyorsan kapott gól után talpra tudtunk állni, és több lehetőségünk is volt. A második félidőben alulmaradtunk a középpályán a türelmesebben játszó vendégekkel szemben. A túlzott győzni akarás miatt kinyíltunk, melyet ellenfelünk könyörtelenül kihasznált. Csertői Aurél (Fehérvár):- Nagyon jó, változatos meccset játszottunk egy erős Győr ellen. Úgy érzem, egy góllal jobbak voltunk most az ETO-nál. Sok sikert kívánok egykori csapatomnak a jövőben. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 05. 21
 
Holnap ismét utazunk
Mivel a Magyar Kupa döntőjében érdekeltek voltunk, így az eredetileg ma estére jelölt, Győr elleni találkozónkat szombat 18 órára halasztották. Ennek megfelelően készülnek a Vidi szurkolói is, akik a kupadöntőre is csodálatos hangulatot varázsoltak. Az autósok 15 órakor találkoznak a Piac-téri parkolóban, a vonattal utazók pedig 13,15-kor a vasútállomáson. Várható kezdőcsapat: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Dajic, Farkas B., Schwarcz, Bozic, Nagy D. - Sitku
tovább »
2006. 05. 19
 
Magyar Kupa döntő: FC Fehérvár-Vasas 8-7 !!! (0-1,2-2,2-2) Képek a médiatárban
tovább »
2006. 05. 17
 
Óriáskivetítő a Városház téren
Az FC Fehérvár tulajdonosai azokra is gondolnak, akik valamilyen oknál fogva nem tudják elkísérni a csapatot a mai döntőre. Az ő kiszolgálásukra a Városház téren óriáskivetítő kerül felállításra, ahol mindenki figyelemmel tudja majd kísérni a mérkőzést, és egy sikert követően akár meg is várhatják a győztes csapatot.
tovább »
2006. 05. 17
 
Magyar Kupa döntő: FC Fehérvár-Vasas
Eljött hát a várva várt nap, ma este 18 órakor az Üllői úton megküzd egymással az FC Fehérvár és a Vasas együttese. Az már biztos, hogy a mieinket több ezer szurkoló kíséri el és minden bizonnyal fergeteges hangulatot varázsol majd Budapesten. A Vidi minden egyes játékosa és a szakmai stáb is nagyon készült erre a mérkőzésre, hiszen történelmet írhatnak, elhozhatják végre Székesfehérvárnak a Magyar Kupát. Jöjjön hát mindenki és segítsük együtt a csapatot, hogy ez a fantasztikus siker bekövetkezhessen!
tovább »
2006. 05. 17
 
Autósok figyelmébe
A IX.kerületi Rendőrkapitányság az alábbi információt közölte honlapunkkal: Azok a szurkolók, akik nem szervezett kereteken belül közelítenék meg a fővárost,abban az esetben ha a 15 órakor induló buszokhoz csatlakoznak, akkor Őket ugyanúgy a stadionhoz kísérik az M0-ás Annahegyi pihenőhely parkolójából, mint a Volán különjáratait!
tovább »
2006. 05. 16
 
A várható holnapi kezdőcsapat
A mai gyakorlást követően az alábbi kezdőcsapatra lehet számítani: Sebők - Csizmadia, Kuttor, Koller, Horváth G., - Dvéri, Schwarcz, Bozics, Lattenstein - Sitku, Nagy D.
tovább »
2006. 05. 16
 
A tegnapi, Magyar Kupa döntővel kapcsolatban megtartott sajtótájékoztatón kiderült, hogy a sorsolás szerint a Vidi léphet pályára piros-kék mezben a kupadöntőn. A fehérváriak az üllői úti stadion vendég öltözőjében kapnak majd helyet. Farkas Balázsnak még talán lesz lehetősége résztvenni a döntőn, ugyanis ügyét a fellebbviteli bizottság szerda 14 órakor tárgyalja.
tovább »
2006. 05. 16
 
Megtörtént a biztonsági bejárás az Üllői úton. A legfrissebb információk a következők:  A IX. kerületi Rendőrkapitányság kéri a VIDI szurkolókat, hogy lehetőség szerint csak és kizárólag szervezett  úton érkezzenek a szerdai Magyar Kupa döntőjére. Az autóval érkező szurkolók számára csak korlátozott számban áll rendelkezésre parkolóhely és az autók felügyeletét is csak bizonyos határok között tudják ellátni.
tovább »
2006. 05. 15