Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Elindult a csapat a Szuper Kupa döntőre
Ma pontban fél tízkor kigördült a Sóstói stadionból az az autóbusz, amely az FC Fehérvár együttesét szállítja Debrecenbe a Szuper Kupa döntőjének visszavágójára. A játékosok jó hangulatban készülődtek az utazásra, sajnos a sérültjeink állapota viszont nem javult, így a tegnap megjelölt összállításban játszunk majd. Sitku Illés ma ünnepli névnapját, neki ezúton is sok örömet kívánunk! Természetesen szurkolók is elkísérik a csapatot, az autósok 14 órakor indulnak a Piac téri parkolóból.
tovább »
2006. 07. 20
 
A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöksége ma rendkívüli ülést tartott. A szövetség legfelsőbb vezető testülete a tanácskozáson az első osztályban történő indulást érintően is hozott határozatokat. Azt, hogy melyik televízió közvetíti majd a mérkőzéseket, még egyelőre senki sem tudja. 
tovább »
2006. 07. 19
 
Visszacsúszott a Kairat a tabellán
A Vidi UEFA kupa ellenfele, a kazah Kairat Almaty legutóbb gólnélküli döntetlent játszott hazai pályán a 10. helyezett Taraz együttesével. A kék-fehér együttes így jelenleg már csak hatodik a tabellán 23 ponttal. Legközelebb ismét ugyanez a gárda lesz a bajnokságban az ellenfelük, igaz akkor már idegenben.
tovább »
2006. 07. 19
 
Itt a holnapi kezdő tizenegy
A holnap esti Szuper Kupa döntő visszavágó mérkőzésen Csertői Aurél nem számíthat a sérült Dvérire, illetve Nagy Dánielre -- ő az első meccsen kapott rúgást a térdére --, illetve a kiállított Vincze Zoltánra. Így ismét változtatni kellett a kezdő együttesen, és a vezetőedző úgy döntött, hogy a Sebők - Csizmadia, Kuttor, Koller, Horváth Gábor - Bozic, Schwarcz, Farkas - Sitku, Horváth Ferenc (Dajics), Györök összeállításban vesszük majd fel a küzdelmet a Debrecen ellen. A csapat holnap délelőtt fél tízkor kel útra a Sóstói stadionból.
tovább »
2006. 07. 19
 
Próbajátékosok a Sóstón
A ma délelőtti edzésen három próbajátékos is együtt gyakorolt a többiekkel, bár részben elkülönülten, uyganis mindannyian ifjúsági korú labdarúgók. Pálfi Arnold Budapestről, Lengyel Zoltán pedig Békéscsabáról érkezett, illetve megmutathatta magát egy román fiú is. Lengyel egyébként az U-19-es válogatottban is szerepelt, illetve nevelőegyesületében az elmúlt bajnoki évben több alkalommal gólt is szerzett.
tovább »
2006. 07. 19
 
A visszavágót Fábián vezeti
A Debrecenben csütörtökön 20 órától megrendezésre kerülő Szuper Kupa visszavágón Fábián Mihály lesz a vezetőbíró, segítői pedig dr. Hegyi Péter, Tóth István és Takács János lesznek.
tovább »
2006. 07. 18
 
Idegenbeli edzések a héten
Az FC Fehérvár együttese a Szuper Kupa döntőjében kétszer is érdekelt a héten, így az edzések is különböző időben lesznek megtartva, illetve különböző helyeken is. A ma délelőtti gyakorlást követően szerdán szintén délelőtt, 1/2 11-től lesz tréning a Sóstói stadionban, majd csütörtökön reggel 9 órakor útra kel a csapat Debrecenbe a kupadöntő visszavágójára. Pénteken délután 17 órától lesz ismét edzés, de nem a megszokott helyen, hanem Bodajkon, szombaton pedig valószínűleg Csákváron, azonban az már ismét délelőtt kerül megtartásra. Az idegenbeli tréningeknek azon egyszerű oka van, miszerint a stadiont egy vallási felekezet több napra kibérelte.
tovább »
2006. 07. 18
 
A mérkőzést követően a két vezetőedző és a Vidi csapatkapitánya nyilatkozott.
tovább »
2006. 07. 18
 
Alig három nappal az UEFA meccs után újabb nagy megmérettetés a Szuper Kupa első mérkőzésén, a 2006-os szezon bajnokcsapata Sóstón. Ismét új játékrendszer, erkölcsi diadal lehetősége, presztízscsata: minden adott volt az újabb izgalmakhoz. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 07. 17
 
Supka Attila, a bajnokcsapat vezetőedzője így vélekedik a mérkőzés előtt: "Kettős célunk van a hétfői mérkőzésen. Egyrészt azt szeretnénk, hogy a fehérvári meccs megfelelő felkészülési állomása legyen a BL-szereplésnek, másrészt fontos számunkra a jó eredmény elérése is. Hogy a jó eredmény mit jelent? Nos, legalábbis azt, hogy a hazai visszavágón nagy sanszunk legyen a Szuper Kupa megnyerésére."
tovább »
2006. 07. 17