Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Nincs igazi kupahangulat Almatyban
Honlapunkat Dr. Hegyi György ideiglenes ügyvivő arról tájékoztatta, hogy a hangulat a mérkőzéssel kapcsolatban nyugodtnak mondható. A székesfehérvári vereségről nem sokat írtak a lapok, okaként azt említették, hogy a második félidőben a Kayrat fölény ellenére sem sikerült gólt rúgni. Itt arról beszélnek, hogy mindenáron győzni szeretnének, de a védelmet is megerősítik. A sérült játékosok miatt változások várhatók a csapatban. 8000 körüli nézőre számítanak, a meccset a Habar TV csatorna közvetíti.
tovább »
2006. 07. 25
 
Kedden 12 óra előtt néhány perccel indul el az autóbusz a Sóstói stadionból az FC Fehérvár csapatával, hogy a Ferihegyi repülőtérre szállítsa őket. Budapestről Amszterdamba 15,15-kor indul a gép, majd onnan tovább Almatyba 18,30 órakor. A kazah fővárosba helyi idő szerint 05,15-kor érkezik meg a Vidi (itteni idő szerint 01,15).
tovább »
2006. 07. 24
 
Kialakult az FC Fehérvár utazó kerete a Kairat Almaty elleni, UEFA kupa visszavágó mérkőzésre. A keretből kimaradt Alumona, valamint a sérülését még mindig érző Dvéri Zsolt is. A három edzőn kívül orvos, masszőr, tolmács, technikai vezető és sajtófőnök utazik még az együttessel.
tovább »
2006. 07. 24
 
Győzött a Kairat és már negyedik
Szombaton játszotta soros bajnoki mérkőzését a Kairat Almaty a Taraz otthonában, s UEFA kupa ellenfelünk idegenben szerzett győzelmet 2-1 arányban. Ezzel a kazah bajnokságban a negyedik helyre léptek előre.
tovább »
2006. 07. 24
 
Utolsó edzés Fehérváron Almaty előtt
Valószínűleg az UEFA kupa visszavágójára történő elutazás előtt ma edz utoljára a csapat a Sóstón -- bár elképzelhető, hogy holnap délelőtt lesz egy rövid átmozgatás -- 17 órától. Remélhetőleg eldől a két maródi játékos sorsa is, mármint, hogy utazhatnak-e együtt a csapattal, vagy kénytelenek lesznek itthon maradni. Honlapunk szerkesztői azon dolgoznak, hogy a csütörtöki mérkőzést on-line módon közvetíthessék a Vidi szurkolóinak, természetesen a fejleményekről beszámolunk!
tovább »
2006. 07. 24
 
Horváth Gábor, aki az eltiltás miatt hiányzó Vincze Zoltánt helyettesítette a Szuper Kupa döntőjének visszavágóján, nagyszerű góllal szerezte meg a vezetést a Vidinek. Arra kértük a fiatal védőt, hogy mondja el véleményét a mérkőzésről, illetve beszéljen nekünk kazahsztáni esélyeinkről.
tovább »
2006. 07. 22
 
A Szuper Kupa döntő lefújását követően sorban álltak a média képviselői, hogy megismerhessék a Vidi vezetőedzőjének véleményét. Honlapunknak is nyilatkozott a mester.
tovább »
2006. 07. 21
 
Kisszámú, ám annál lelkesebb vendégtábor, félelmetes hazai aréna - csapatunk a Loki otthonában készült elhódítani a Szuper Kupát. Sérülése miatt ma sem játszott az irányító Dvéri Zsolt, kis szerencsével azonban így is  sikerrel járhattunk volna.
tovább »
2006. 07. 20
 
Kemény fellépés a Fegyelmi Bizottságtól
A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottságának tagjai a Szuperkupa-döntő első mérkőzésén történt esetekkel foglalkoztak a bizottság szerdai ülésén. A testület a következő döntéseket hozta: 1./ Vincze Zoltán (FC Fehérvár) egy Szuperkupa mérkőzéstől eltiltva, és 200 ezer Ft pénzbüntetéssel sújtva. 2./ Csertői Aurél (FC Fehérvár) a 2006. július 25-i FB ülésre beidézve a Szuperkupa mérkőzést követően a Sport TV-nek adott nyilatkozata miatt.
tovább »
2006. 07. 20
 
A debreceni visszavágón másként játszunk majd, mint idegenben: támadóbb szellemben lépünk pályára, megpróbálunk minél több helyzetet kidolgozni a Fehérvár kapuja előtt és arra törekszünk, hogy kapott gól nélkül tudjuk le a meccset. Már az első összecsapás előtt is kihangsúlyoztam, hogy a Szuperkupa jelenti az igazi felkészülést a Bajnokok Ligájára, éppen ezért csütörtökön olyan játékot próbálunk prezentálni, amit a Rabotnicski ellen is be lehet vetni. Bízom benne, hogy külső körülmények most nem gátolják a szereplésünket, mivel Székesfehérvárott több játékos is hasmenéssel küzdve vállalta a játékot. Mindenképpen szeretném, hogy Ibrahim Sidibe is lehetőséget kapjon, hiszen már fizikailag jó erőben van a csatár, de a játékhiány még érződik rajta, ennek ellenére 20 percre beszállhat a Fehérvár ellen. Így nyilatkozott a mérkőzés előtt Supka Attila vezetőedző. 
tovább »
2006. 07. 20