|
Egy kis statisztika a múlt szezonról a mai keret tükrében. Ki, hány bajnoki mérkőzésen lépett pályára és hány gólt szerzett. A táblázatot az Obuch Statisztikai Hivatal készítette.
tovább »
|
|
2006. 08. 16 |
| |
Viniczai megegyezett Julinhoval |
 |
Viniczai Tibor tájékoztatta honlapunkat, hogy megállapodás született Julinhoval. A játékos egy brazil légitársaság csődje miatt csak augusztus 20. után érkezik Székesfehérvárra. Julinho jó kondiban van és szeretné megmutatni Fehérvárnak, hogy nem kopott meg a tudása és mindent megtesz annak érdekében, hogy a legjobb helyen végezzen a csapat a bajnokságban.
tovább »
|
|
2006. 08. 15 |
| |
|
 |
Ma két edzést tart Csertői Aurél az FC Fehérvárnak. Délelőtt 11 órától volt az első gyakorlás és mint többször elhangzott a tréning nagy részét a kapu előtti szituációk gyakorlása kötötte le.
tovább »
|
|
2006. 08. 15 |
| |
Még van kiadó hely |
 |
A Videoton Baráti Kör Egyesület szervezésében két autóbusz indul útnak a Grasshoppers-FC Fehérvár UEFA Kupa visszavágó mérkőzésre. 89 férőhelyből még 14 kiadó. Az utazás költsége 13 500, a Baráti Kör tagjainak 10 000 forint. Az utazási költség a belépőjegy árát nem tartalmazza! A belépőjegy ára valószínűleg 4000 forintnak megfelelő frank lesz, de hivatalos értesítés erről csak később várható.
tovább »
|
|
2006. 08. 15 |
| |
|
UEFA kupa ellenfelünk hazája bajnokságában ismét győzött, ezúttal a Luzern gárdáját verték 2-0 arányban. Ristic és Eduardo voltak a gólszerzők, mindketten az első félidőben találtak be az ellenfél hálójába. Ezzel a győzelemmel a Grasshoppers a Zürich mögött a második helyen áll a tabellán.
tovább »
|
|
2006. 08. 14 |
| |
|
Bozsik Péter a magyar válogatott szövetségi kapitánya kihirdette az Ausztria ellen készülő bő keretet és a biztonsági tartalékokat. A kapitány elmondta, hogy hosszabb távon is ezekre a játékosokra kíván számítani. A magyar kupagyőztes és bajnoki bronzérmes Vidi együtteséből senkit sem találhatunk a névsorban.
tovább »
|
|
2006. 08. 11 |
| |
Elégedetlen trénerek |
 |
Krassimir Balakov (FC Grasshoppers): Jó mérkőzés volt, a Fehérvár jól játszott. Bosszant, hogy az utolsó percben tudtak egyenlíteni a hazaiak, így 50-50% esélyt a csapatoknak a továbbjutásra.
Csertői Aurél: Kemény csapat a Grasshoppers, ezt megtapasztalhattuk a mai mérkőzésen. Sajnos a helyzeteinket sorra elhibáztuk, pedig meg volt a sanszunk többször is a gólszerzésre. Természetesen nyitott a továbbjutás kérdése.
tovább »
|
|
2006. 08. 11 |
| |
Sokan indulnak útnak Zürichbe! |
 |
Szépen fogynak a helyek a Vidi svájci vendégjátékára szervezett szurkolói buszokon. A Baráti Kör által útnak indítandó két járműre mindösszesen 20 hely van már csak, míg a repülős útra csupán 15 jelentkezést fogadnak el. A Red-Blue Devils külön busszal utazik, amely már szinte megtelt. A Baráti Körös autóbuszokra a Prohászka út 67. szám alatti éjjel-nappali élelmiszer üzletben lehet jelentkezni 10.000.- Ft előleg befizetésével. A buszok 24-én éjjel fél egykor indulnak a Budai úti Interspar áruház parkolójából.
tovább »
|
|
2006. 08. 11 |
| |
|
 |
Szép számmal gyülekeztek a néztők a Sóstói stadionban, s mindenki nyugodtan vette tudomásul, hogy az állóhelyi részeket nem lehetett igénybe venni. A vendégszektorban az előzetes várakozások ellenére csupán ötvenen lehettek, de ők lelkesen szurkoltak. Az RBD teljesen megtöltötte új, ideiglenes helyét és folyamatos buzdítással küldte harcba kedvenceit.
Képek a médiatárban.
tovább »
|
|
2006. 08. 10 |
| |
Változás a szektorbeosztásban |
A ma délelőtti UEFA technikai értekezleten úgy döntöttek az illetékesek, hogy az állóhehelyi részeket a ma esti mérkőzésre lezárják! Ennek értelmében a belépőjegyek az alábbiak szerint módosulnak: az "E" szektorba váltott jegyek az "I" szektorba érvényesek, az "F" és "G" szektorokba váltott belépőkkel az "A" és "D" szektorokba lehet bemenni és az állóhelyre váltott jegyek az "F" és "G" szektorokba érvényesek.
Hozzászólás a hírhez
tovább »
|
|
2006. 08. 10 |
| |