Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Videoton Baráti Kör Egyesület szezonnyitó ankétjára sokan voltak kíváncsiak ma este. Az előzetesen meghívottak közül Dr. Szieben László,  Pénzes Mihály, Viniczai Ádám és Schwarcz Zoltán hiányzott. A tavaszi szezon legjobbjának járó díjat Schwarcz távolléte miatt nem tudták átadni, így erre később kerül sor.
tovább »
2006. 08. 29
 
Szurkolói ankét ma este hét órakor
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület ma este 19 órától a Sóstói stadionban tartja szurkolói ankétját. Az eseményre meghívót küldött az egyesület Dr Szieben László többségi tulajdonosnak, Pénzes Mihály Felügyelő Bizottsági elnöknek, Gál László ügyvezetőnek, Csertői Aurél vezetőedzőnek, Németh Zoltán pályaedzőnek, Ulbert Tibor kapusedzőnek, az újonnan igazolt játékosoknak - Terjék Lajos, Julinho, Finta Péter, Bölcsföldi Viktor, Pálfi Arnold, Viniczai Ádám --, Kuttor Attila csapatkapitánynak, Schwarcz Zoltánnak és Varga Endre technikai igazgatónak.
tovább »
2006. 08. 29
 
Újabb képek Zürichből
Technikai problémák és későbbi hazaérkezés miatt kicsit megkésve, de újabb képek kerültek fel az UEFA visszavágóról a galériába!  Kellemes böngészést! Extasee
tovább »
2006. 08. 28
 
A zürichi vereség után meglepően sok fehérvári szurkoló döntött úgy, hogy elutazik a Vidivel Paksra. A vendégszurkolók lehettek vagy négyszázan az újonc Paks felújított stadionjának egyik kapu mögötti szektorában. A Vidi ugyanazon összetételben kezdte a játékot, mint Svájcban, tehát Csertői Aurél továbvbra is bízott játékosaiban. Az első játékrészben még nem ment úgy a játék, ahogyan szerettük volna, de a második félidőben Csizmadia szerzett gólt, amelyet Sitku érdekes körülmények között duplázott meg. Képek a médiatárban.
tovább »
2006. 08. 28
 
Kassai vezeti a mérkőzést
Ma délután az első osztály újonca ellen próbálhatunk meg ismét 3 pontot szerezni, ami nem lesz könnyű, de feltétlenül szükséges. A mérkőzést Kassai Viktor vezeti, segítői Erős, és Szalai lesznek.
tovább »
2006. 08. 27
 
Lengyel Ferenc (Paks): Akaratos, győzelemre törő játékot várok a csapatomtól. Nem foglalkoztat minket a Vidi gyengélkedése. Reméljük, hogy nagy közönség mellett pontot, pontokat tudunk szerezni.Csertői Aurél: A Vác elleni mérkőzésen láttuk a holnapi ellenfelünket. Masszív, lelkes, hajtós csapat Lengyel Ferenc együttese és vélhetően hazai pályán duplázott erővel igyekszik bizonyítani. A rajt nekünk sem úgy sikerült, ahogy szerettük volna, így természetesen a győzelem reményében utazunk Paksra. Ellenfelünk összeállítása:Paks: Kovács - Molnár, Horváth, Benedeczki, Kóczián - Kiss, Zováth, Báló, Buzás - Ambrus, Montvai
tovább »
2006. 08. 26
 
Paks - FC Fehérvár vasárnap 17,30 óra
Túl az UEFA kupában történt kiesésen és a hazai bajnoki mérkőzések eddigi sikertelen megvívásain, vasárnap újra tétmérkőzésen lép pályára csapatunk Pakson 17,30 órától. Certői Aurél egy poszton még nem döntött véglegesen, a jelenlegi helyzet szerint a Sebők - Csizmadia, Kuttor, Horváth Gábor, Mohl - Bozic, Farkas, Schwarcz - Alumona, Sitku, Dajics összetételben küldi pályára a csapatot. Dvéri, Koller és Vincze sérülése még nem jött rende, s ugyanígy van Nagy Dániel is, de ő már együtt edzett ma a többiekkel. Az autóval utazó szurkolók 15 órakor találkoznak a Mini Söröző előtti parkolóban.
tovább »
2006. 08. 26
 
Terjék aláírt, Julinho ügyében hamarosan döntés
Gál László az FC Fehérvár ügyvezetője tájékoztatta a hivatalos honlapot, hogy Terjék Lajos a mai napon két évre szóló szerződést írt alá a piros-kékekkel, míg Julinho ügyében egy héten belül megszületik a döntés. Mindkét játékossal találkozhatnak a szurkolók a kedd esti szurkolói ankéton a Sóstói stadionban, illetve várhatóan azon az edzőmérkőzésen, amely szerdán kerül sor Tatán, ahol a magyar válogatott lesz az ellenfél.
tovább »
2006. 08. 26
 
Kedden 19 órakor szurkolói ankét
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület kezdeményezésére 2006. augusztus 29-én 19 órakor a Sóstói stadionban szurkolói ankétra kerül sor. A Baráti Kör erre az eseményre meghívja a többségi tulajdonos képviselőjét, a Felügyelő Bizottság elnökét, valamint a szakmai stábot, az ügyvezetőt, illetve Kuttor Attilát, Schwarcz Zoltánt, Terjék Lajost és Julinhot. Minden szurkolót szeretettel várnak a szervezők!
tovább »
2006. 08. 26
 
Grasshoppers - FC Fehérvár 2-0 (2-0) Zürich, Hardturm stadion: 2.600 néző A fehérvári szurkolók autóbuszokkal, autókkal, mikrobuszokkal és repülővel érkeztek Zürichbe, hogy kiszurkolják a Vidi továbbjutását. Ennek megfelelően közel 600 piros-kék fanatikus töltötte meg a stadion egyik hosszanti lelátórészét és jóval többen is voltak, mint a hazai tábor. Csodálatos hangulatot varázsoltak a mérkőzés kezdete előtt is a létesítményben, s ez így volt szinte a mérkőzés végéig. Sajnos az eredmény alakulása nem kedvezett csapatunknak, s gólt sem sikerült szerezni, így elúszott a továbbjutás és elbúcsúztunk a nemzetközi porondtól. Képek a mérkőzésről
tovább »
2006. 08. 26