Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Korábban lesz a Magyar Kupa mérkőzés
Az MLSZ Versenybizottságának döntése szerint az FC Fehérvár Magyar Kupa mérkőzése az eredetileg kiírt október 25-i időpont előtt egy héttel kerül megrendezésre. Ennek megfelelően a Gyirmót elleni találkozóra október 18-án 13,30 órakor kerül sor.
tovább »
2006. 10. 04
 
Csütörtök este ismét szurkolói est a Tóvárosban
Csütörtök este 18 órakor folytatódik a Videoton Baráti Kör Egyesület szurkolói est sorozata a Tóváros Pizzériában. A szurkolók ekkor az FC Fehérvár két új játékosával, Julinhóval, illetve Bölcsföldi Viktorral beszélgethetnek. A szervezők mindenkit szeretettel várnak!
tovább »
2006. 10. 03
 
Az FC Fehérvár ligabajnokságban szereplő együttese nem várt, súlyos vereséget szenvedett 9-2-re a civis városban. A vereség arányát az sem kisebbíti, hogy a hazaiak szinte első osztályú csapattal léptek pályára a Vidi ellen.
tovább »
2006. 10. 03
 
Kft taggyűlés felfüggesztve
Ma délután 14 órakor kezdődött és 16 órára már véget is ért a Fehérvár FC Kft taggyűlése. A jelenlévőktől nem lehetett megtudni semmit, csupán annyit, hogy a következő hét szerdáján folytatódik, s talán akkor már érdemi döntésekkel is zárul majd.
tovább »
2006. 10. 03
 
Két meccs lesz a héten
Ma délelőtt edzett a csapat a Sóstón, holnap 10 és 16 órakor két gyakorlás szerepel a programban. Szerdán Enyingen lépünk pályára 17 órakor, majd csütörtökön regenerációs edzés következik. Pénteken 16 órakor a Sóstói stadionban a Zalaegerszeg együttesét fogadjuk.
tovább »
2006. 10. 02
 
Sebők Zsolt igazán nem panaszkodhatott arra, hogy unatkoznia kellett a Debrecen elleni mérkőzésen. Főleg az első félidőben volt nagyon sok dolga és nem egyszer bravúrral kellett hárítania. Nagy része van abban, hogy nem fordultunk komolyabb hátránnyal a második játékrészre. Közvetlenül a lefújást követően faggattuk tapasztalatairól.
tovább »
2006. 10. 01
 
A mérkőzést követően Terjék Lajossal beszélgettünk, aki a második félidőben léphetett pályára. Lülü véleménye szerint gyors passzokkal lehetett volna megzavarni a hazaiak védelmét és sokkal agresszívebb védekezésre lett volna szükség a Loki támadásainak megakadályozása érdekében.
tovább »
2006. 10. 01
 
Csertői Aurél szerint javult a játékunk
A mérkőzés után a Vidi vezetőedzője így nyilatkozott: Jó iramú mérkőzést láthattunk, amelyből sajnos nem mi jöttünk ki sikeresen. Bár a játékunk javult a korábbiakhoz képest, Debrecenben ki lehet kapni. Dvérit csak egy félidőre küldhettem be, mert sérüléssel bajlódott, de sajnos így volt ezzel több játékosom is.
tovább »
2006. 10. 01
 
Csapatunk ismét fájó vereséget szenvedett, a mutatott játék alapján sajnos teljesen megérdemelten - ennél még a tavaly őszi mérkőzésben is több volt. Bár azt meg kell jegyeznünk, hogy az elmúlt időszakban túlontúl sok sérülés és betegség hátráltatta a felkészülést.   Képek a médiatárban.
tovább »
2006. 09. 30
 
Itt a kezdő együttes
Csertői Aurélt telefonon értük utol, hiszen a Vidi már úton van Debrecen felé. A vezetőedző az alábbi kezdőcsapatot jelölte meg az esti mérkőzésre: Sebők - Csizmadia, Fehér, Kuttor, Mohl - Lattenstein, Schwarcz, Farkas - Alumona, Sitku, Györök
tovább »
2006. 09. 30