Nem sikerült a döntőbe jutás a Vidinek |
 |
A Hivatásos Labdarúgók Szervezete az idén is megrendezte hagyományos lábtenisz tornáját, amelyre a Vidi csapata is nevezett. A Sitku, Györök, Bölcsföldi összetételű együttes előbb a Pécstől kapott ki 15-10-re, majd a siófoki vezetők triójától szenvedtek 15-13 arányú vereséget, így nem jutottak tovább a csoportjukból. Érdekeltek voltunk viszont több más -- sikeres -- csapatban is, így az Umbro nevű formációban Horváth Ferenc, a "Díjazottak" csapatában pedig Csertői Aurél és Kuttor Attila is szerephez jutott. Az utóbbiaknak sikerült jobban a játék, hiszen a harmadik helyet szerezték meg. A második a Korsós Attilával megerősített Felcsút lett, míg a tornát az edzők csapata nyerte.
tovább »
|
|
2006. 12. 16 |
| |
|
 |
A Hivatásos Labdarúgók Szervezete ma délelőtt tartotta a Sportmax centrumban szokásos díjátadását, amely a labdarúgók szavazatai alapján történik. Az FC Fehérvárral kapcsolatban álló, illetve volt fehérvári sportemberek is díjazásban részesültek. Az év edzője Csertői Aurél lett 202 szavazattal, megelőzve Mészöly Gézát (117). A legjobb külföldi játékos vándordíjat Ibrahim Sidibe kapta (272), második Daniel Tudor lett, 76 szavazattal. A legjobb mezőnyjátékosok között Sitku Illés a harmadik helyet szerezte meg (57).
tovább »
|
|
2006. 12. 16 |
| |
Kft taggyűlés folyt.köv. |
|
Ma délelőtt 11 órakor kezdődött meg a Fehérvár FC Kft taggyűlése. Az ülést követően Gál László ügyvezető igazgató arról tájékoztatta a hivatalos honlapot, hogy a mai napon döntés nem született, újabb napirendi pontokkal 2007. januárjában foglalkoznak majd a tulajdonosok.
tovább »
|
|
2006. 12. 15 |
| |
Kuttor a dobogó tetején, Sitku a harmadik |
|
A Nemzeti Sport idén is összeállította a labdarúgók posztonkénti rangsorát. Kuttor Attila a jobb oldali belső védők legjobbja lett, míg Sitku Illés a maga posztján a harmadik helyezést érte el. A többi posztot illetően még egy negyedik hellyel büszkélkedhetünk Csizmadia révén, a többiek azonban hátrébb szerepelnek a rangsorban.
tovább »
|
|
2006. 12. 15 |
| |
Csizi hétfőn esküt tesz |
 |
Csizmadia Csaba hosszú várakozást követően hétfő reggel 8 órakor végre leteheti állampolgári esküjét a Székesfehérvár MJV Önkormányzat hivatalos helyiségében. Bár a szurkolók egyik nagy kedvence hétfőn "magyarrá" lesz, mégis Németország felé kacsintgat, hiszen információink szerint igen komoly ajánlata van a Bundesligából.
tovább »
|
|
2006. 12. 14 |
| |
Két hely még kiadó |
 |
A nevezési határidő már lejárt ám technikai okok miatt pótnevezéseket lehet leadni a Videoton Baráti Kör által szervezett kispályás labdarúgó tornára. Két csapatnak van még lehetősége, hogy a legjobbak között szerepeljen. Aki úgy gondolja, hogy csapatával részt venne a tornán, annak pénteken 18 óráig van lehetősége jelentkezni a 06-20/4802148 telefonszámon.
tovább »
|
|
2006. 12. 13 |
| |
Rég nem látott vendégek a Tóvárosban |
|
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület rendkívüli szurkolói estjén rég nem látott vendégekkel találkozhatnak a Vidi szurkolói. A pizzériában csütörtökön este 18 órától az érdeklődők Daniel Tudorral, Magasföldi Józseffel és várhatóan Simek Péterrel is beszélgethetnek. A szervezők mindenkit szeretettel várnak!
tovább »
|
|
2006. 12. 12 |
| |
Pénteken lesz újabb Kft taggyűlés |
|
Gál László a Fehérvár FC Kft ügyvezetője felhívta figyelmünket, hogy tévesen jeleztük a következő Kft taggyűlés időpontját. A helyes dátum 2006. december 15. (péntek).
tovább »
|
|
2006. 12. 12 |
| |
Szerdán találkoznak utoljára a játékosok ebben az évben |
|
Ma délelőtt a tegnap lejátszott mérkőzés ellenére edzést vezényelt Marijan Vlak vezetőedző. Kedden szünnap lesz, majd szerdán délelőtt kerül sorra az idei év utolsó tréningje a Sóstón. Ugyanezen a napon kerül sor a Fehérvár FC Kft taggyűlésére is.
tovább »
|
|
2006. 12. 11 |
| |
A meccs előtt demonstráltak a Vidi szurkolói |
 |
Felhívásukhoz híven már két órával a mérkőzés előtt gyülekeztek a piros-kék fanatikusok, hogy felhívják a Fehérvár FC Kft tulajdonosainak figyelmét a jelen helyzet tarthatatlanságára. A Videoton Baráti Kör elnöke felolvasta azt a levelet, amelyet a szurkolók intéztek az illetékesekhez, majd Őry Márk az ultrák véleményét fogalmazta meg. A demonstrálók bírták Dr Szieben László ígéretét, hogy megjelenik a helyszínen és személyesen mondja el, hogy véleménye szerint mik a klub kilátásai, azonban végül telefaxon küldött üzenetet. Ebben jelezte, hogy a Kft gazdasági jellegű ügyeit nem az utcán lehet megoldani, a szurkolók dolga, hogy szurkoljanak és minél nagyobb jegybevételhez juttassák a Fehérvár FC Kft-t. Végül jelezte, hogy 1000 regisztrált tagonként 1% üzletrészt ajándékoz a Baráti Kör számára.
tovább »
|
|
2006. 12. 10 |
| |