Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Nem sikerült a döntőbe jutás a Vidinek
A Hivatásos Labdarúgók Szervezete az idén is megrendezte hagyományos lábtenisz tornáját, amelyre a Vidi csapata is nevezett. A Sitku, Györök, Bölcsföldi összetételű együttes előbb a Pécstől kapott ki 15-10-re, majd a siófoki vezetők triójától szenvedtek 15-13 arányú vereséget, így nem jutottak tovább a csoportjukból. Érdekeltek voltunk viszont több más -- sikeres -- csapatban is, így az Umbro nevű formációban Horváth Ferenc, a "Díjazottak" csapatában pedig Csertői Aurél és Kuttor Attila is szerephez jutott. Az utóbbiaknak sikerült jobban a játék, hiszen a harmadik helyet szerezték meg. A második a Korsós Attilával megerősített Felcsút lett, míg a tornát az edzők csapata nyerte. 
tovább »
2006. 12. 16
 
A Hivatásos Labdarúgók Szervezete ma délelőtt tartotta a Sportmax centrumban szokásos díjátadását, amely a labdarúgók szavazatai alapján történik. Az FC Fehérvárral kapcsolatban álló, illetve volt fehérvári sportemberek is díjazásban részesültek. Az év edzője Csertői Aurél lett 202 szavazattal, megelőzve Mészöly Gézát (117). A legjobb külföldi játékos vándordíjat Ibrahim Sidibe kapta (272), második Daniel Tudor lett, 76 szavazattal. A legjobb mezőnyjátékosok között Sitku Illés a harmadik helyet szerezte meg (57).
tovább »
2006. 12. 16
 
Kft taggyűlés folyt.köv.
Ma délelőtt 11 órakor kezdődött meg a Fehérvár FC Kft taggyűlése. Az ülést követően Gál László ügyvezető igazgató arról tájékoztatta a hivatalos honlapot, hogy a mai napon döntés nem született, újabb napirendi pontokkal 2007. januárjában foglalkoznak majd a tulajdonosok.
tovább »
2006. 12. 15
 
Kuttor a dobogó tetején, Sitku a harmadik
A Nemzeti Sport idén is összeállította a labdarúgók posztonkénti rangsorát. Kuttor Attila a jobb oldali belső védők legjobbja lett, míg Sitku Illés a maga posztján a harmadik helyezést érte el. A többi posztot illetően még egy negyedik hellyel büszkélkedhetünk Csizmadia révén, a többiek azonban hátrébb szerepelnek a rangsorban.
tovább »
2006. 12. 15
 
Csizi hétfőn esküt tesz
Csizmadia Csaba hosszú várakozást követően hétfő reggel 8 órakor végre leteheti állampolgári esküjét a Székesfehérvár MJV Önkormányzat hivatalos helyiségében. Bár a szurkolók egyik nagy kedvence hétfőn "magyarrá" lesz, mégis Németország felé kacsintgat, hiszen információink szerint igen komoly ajánlata van a Bundesligából.
tovább »
2006. 12. 14
 
Két hely még kiadó
A nevezési határidő már lejárt ám technikai okok miatt pótnevezéseket lehet leadni a Videoton Baráti Kör által szervezett kispályás labdarúgó tornára. Két csapatnak van még lehetősége, hogy a legjobbak között szerepeljen. Aki úgy gondolja, hogy csapatával részt venne a tornán, annak pénteken 18 óráig van lehetősége jelentkezni a 06-20/4802148 telefonszámon.
tovább »
2006. 12. 13
 
Rég nem látott vendégek a Tóvárosban
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület rendkívüli szurkolói estjén rég nem látott vendégekkel találkozhatnak a Vidi szurkolói. A pizzériában csütörtökön este 18 órától az érdeklődők Daniel Tudorral, Magasföldi Józseffel és várhatóan Simek Péterrel is beszélgethetnek. A szervezők mindenkit szeretettel várnak!
tovább »
2006. 12. 12
 
Pénteken lesz újabb Kft taggyűlés
Gál László a Fehérvár FC Kft ügyvezetője felhívta figyelmünket, hogy tévesen jeleztük a következő Kft taggyűlés időpontját. A helyes dátum 2006. december 15. (péntek).
tovább »
2006. 12. 12
 
Szerdán találkoznak utoljára a játékosok ebben az évben
Ma délelőtt a tegnap lejátszott mérkőzés ellenére edzést vezényelt Marijan Vlak vezetőedző. Kedden szünnap lesz, majd szerdán délelőtt kerül sorra az idei év utolsó tréningje a Sóstón. Ugyanezen a napon kerül sor a Fehérvár FC Kft taggyűlésére is.
tovább »
2006. 12. 11
 
A meccs előtt demonstráltak a Vidi szurkolói
Felhívásukhoz híven már két órával a mérkőzés előtt gyülekeztek a piros-kék fanatikusok, hogy felhívják a Fehérvár FC Kft tulajdonosainak figyelmét a jelen helyzet tarthatatlanságára. A Videoton Baráti Kör elnöke felolvasta azt a levelet, amelyet a szurkolók intéztek az illetékesekhez, majd Őry Márk az ultrák véleményét fogalmazta meg. A demonstrálók bírták Dr Szieben László ígéretét, hogy megjelenik a helyszínen és személyesen mondja el, hogy véleménye szerint mik a klub kilátásai, azonban végül telefaxon küldött üzenetet. Ebben jelezte, hogy a Kft gazdasági jellegű ügyeit nem az utcán lehet megoldani, a szurkolók dolga, hogy szurkoljanak és minél nagyobb jegybevételhez juttassák a Fehérvár FC Kft-t. Végül jelezte, hogy 1000 regisztrált tagonként 1% üzletrészt ajándékoz a Baráti Kör számára.
tovább »
2006. 12. 10