Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A heti program
Marijan Vlak vezetőedző összeállította az FC Fehérvár heti edzésprogramját. Eszerint hétfőn szünnap, kedden pedig két gyakorlás lesz, míg szerdán délelőtt, csütörtökön és pénteken pedig délután tart tréninget a csapatnak. Szombaton 16 órakor kerül sorra a Paks elleni, hazai mérkőzésünk. A délelőtti edzések 10 órakor, míg a délutániak 16 órakor kezdődnek.
tovább »
2007. 02. 25
 
Dvéri és Dajics kisebb sérülése
A tegnapi mérkőzést követően ma délelőtt már edzés várt a játékosokra a stadionban. Miközben a csapat tagjai a centerpályán rótták a köröket, Dvéri és Dajics az orvosi szobában töltötte az időt, a szombaton összeszedett, kisebb sérüléseik gyógyítása céljából. Rajtuk kívül csak azok hiányoztak, akik ma délben a junior mérkőzésen lépnek pályára Pécsen.
tovább »
2007. 02. 25
 
Nyilatkozatok a mérkőzés után
Keszei Ferenc (Pécs): - Jó érzés, hogy győzelemmel kezdtük az évet. Annak örülök, hogy a játékunkat agresszívnek találta a vendégek vezetőedzője. A mérkőzés során sikerült megállítani ellenfelünk nagyon erős középpályás sorát, amiben Pavicevicnek, Vargának és Szatmárinak nagy szerepe volt. Kondícióval is bírtuk a kilencven percet. Marijan Vlak: - Gratulálok a hazaiaknak a győzelemhez. A Pécs sokat tett a három pontért, csapatom azonban nem felelt meg az ellenfelünk által képviselt agresszív játékstílusnak, túlzottan sok párharcot elveszített. A pécsiek olykor szabálytalanságokkal tördelték szét a játékot, de ez nem kisebbíti a győzelmük értékét.
tovább »
2007. 02. 24
 
Reménykedve keltek útra a Vidi szurkolói ma délután Pécsre, azonban szomorúan kellett megtenniük a hazafelé tartó utat. Bár sokan gyűltek össze a vendégszektorban, de a csapatuktól nem sokat kaptak ezen a mérkőzésen. A Pécs együttese úgy nyert ellenünk, hogy talán összesen kétszer lőttek kapura, igaz mi sem vitézkedtünk a csatárjáték terén. Összességében egy rendkívül gyenge Vidi tudta le a tavaszi első fordulót, s ha így folytatják, akkor nem sok jóra számíthatnak. Sem ők, sem pedig a piros-kék fanatikusok. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 02. 24
 
Intertotó: Az FC Fehérvár is indulna
A nemzetközi kupákban történő indulás -- tekintettel az elmúlt, nem is rövid időszak eredménytelenségére -- a magyar csapatok számára elég szűkre szabott lehetőség. Éppen ezért az Intertotó kupa egyre vonzóbbá vált, ezt bizonyítja az is, hogy nyolc csapat jelezte indulási szándékát az MLSZ felé. Ebbe a körbe tartozik az FC Fehérvár együttese is a Diósgyőr, a DVSC-TEVA, a Zalaegerszegi TE, az Újpest FC, a Győri ETO, a Vasas és a Budapest Honvéd csapatainak társaságában. Az indulás feltétele a magyar bajnokságban elért legalább 3-6. hely. 
tovább »
2007. 02. 23
 
A Magyar Labdarúgó Szövetség saját hatáskörében és saját költségére minden eddiginél hatékonyabb biztonsági rendszabályokat vezet be a Borsodi Liga tavaszi idényének mérkőzésein. "Fokozott figyelemmel" kísért találkozó lesz a Zalaegerszegi TE - Diósgyőr, a PMFC-Pécs Plaza - FC Fehérvár és az Újpest FC - Budapest Honvéd összecsapás.
tovább »
2007. 02. 23
 
Pécs - FC Fehérvár szombat 15 óra
Szomaton végre megkezdődik a labdarúgó első osztály tavaszi idénye. Az FC Fehérvár szombaton délután 15 órakor Pécsen játszik az alábbi összeállításban: Sebők - Lattenstein, Baranyai, Kuttor, Mohl - Bozic, Dvéri, Farkas, Julinho (Terjék) - Horváth, Dajics Az őszi idényben 2-2-es döntetlent ért el a két csapat a Sóstói stadionban, s ez akkor csalódottságot okozott a fehérvári szurkolóknak. Bízunk benne, hogy szépszámú vendégközönség előtt nem szakad meg az utóbbi idők sikeres szereplése a Mecsek-alján. Marijan Vlak vezetőedző tömören nyilatkozott a ma délutáni edzést követően: Győzni megyünk Pécsre!
tovább »
2007. 02. 23
 
Játékos, de egyben edző is
Az FC Fehérvár csatára Horváth Ferenc nem csak a pályán belül kell, hogy bizonyítsa tehetségét hétről-hétre, hanem mostantól a pálya széléről is legalább annyira ügyes tanácsokat szükséges osztania. "Rozoga" ugyanis az ügyvezetéssel és az utánpótlás szakágvezetővel történő megállapodás szerint immáron a Vidi U-18-as korosztályú csapatának is az edzője. Tekintettel arra, hogy UEFA "B" licensszel rendelkezik, így minden további nélkül pótolhatja az eltávozott Csató Sándor helyét a kispadon. Tegnap délután edzőmérkőzést is játszott a csapata, s egyelőre furcsa, de egyben örömteli is volt látni, ahogyan tanácsaival segítette a fiatalok helyezkedését és helyzetbe kerülését. 
tovább »
2007. 02. 22
 
Az FC Fehérvár -- tavaszi idényre vonatkozó -- hazai mérkőzéseire szóló bérletek csütörtöktől már megvásárolhatók a Sóstói stadion főpénztárában hétköznaponként 15 és 18 óra között. A bérletek ára megtekinthető a honlap jegy és bérlet árak menüpontjában, egyébként a bérletek egy mérkőzésre jogosító jegyek ötszörösébe kerülnek.
tovább »
2007. 02. 21
 
Kocsis és Lattenstein eltiltása
A törökországi edzőtáborozás során lejátszott mérkőzések közül kettő is volt, amikor kiállították egy-egy játékosunkat. Nos, a Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága meghozta döntését ezek ügyében, s a két érintett játékost -- Lattenstein Norbertet és Kocsis Gábort -- egy nemzetközi barátságos mérkőzéstől eltiltotta. A két fiatal ezt a büntetést az antalyai utolsó mérkőzésen le is töltötte.
tovább »
2007. 02. 21