Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Marijan Vlak véleménye
Érthetetlen számomra ez a vereség, hiszen a csapat egész héten jól dolgozott. Ennek elenére rendkívül gyenge napot fogtunk ki, a Rákóczi teljesen megérdemelten győzött. A játékvezetővel nem akarok foglalkozni, az ő döntése, hogy kit, és melyik csapatból állít ki.
tovább »
2007. 03. 18
 
FC Fehérvár - Kaposvár 1-2 (0-0) A hazai szurkolók mindegyike reménykedett abban, hogy végre jó és eredményes játékkal örvendezteti meg őket a Vidi és legyőzi a nem túl acélos vendégeket. Nos, nem így történt, hiszen mindhárom pontot elvitte a Sóstói stadionból a Kaposvár gárdája. A szurkolók egyre többet elégedetlenkedtek az elképzelés nélküli és ötlettelen játék miatt, azonban Horváth büntetőből szerzett találata után jobb lett a hangulat a nézőtéren. Nem tartott sokáig a jókedv, ugyanis a vendégek lelkesedése azt jelentette, hogy a lefújást jelző sípszót követően győztesen hagyhatták el a játékteret. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 03. 17
 
FC Fehérvár - Kaposvár szombat 16 óra
Győzelemre fel, adta ki a jelszót a szombati meccsre Marijan Vlak vezetőedző a csapatnak. A szombaton 16 órakor kezdődő mérkőzésen a remek formában lévő Kaposvárt kell legyűrni a fehérvári csapatnak. Marijan Vlak a következő tervezett tizenegyet küldi majd pályára: Németh - Mészáros,  Baranyai, Kuttor, Horváth Gábor - Kocsis, Bozic, Julinho, Mohl- Nagy Dániel,  Horváth Ferenc.
tovább »
2007. 03. 16
 
Sebők keze gipszben
A tegnapi edzésen, amikor Juszuf Dajics odalépett Sebők kezére egy mérkőzés közbeni szituációnál, még nem sejthettük, hogy komoly sérülés lesz a dolog vége. Este aztán az orvosi vizsgálat során kiderült, hogy kapusunk ujja eltörött, így most egy jó ideig sínbe téve várja a gyógyulást. Az "ünnepi" tréningen minden a korábbaiknál megszokottak szerint zajlott és a játékosok becsülettel végezték az előírt penzumot.
tovább »
2007. 03. 15
 
Játék a jegyekért
Hallgass minket, hiszen ott helyed!Pénteken 16 és 17 óra között kívánságműsorral egybekötött FC Fehérvár játék lesz a Vörösmarty Rádióban. Nem kell mást tenni, mint a 99,2-Mhz-re hangolni és egy egyszerű, a csapattal kapcsolatos kérdésre válaszolni. A szerencsés nyertesek két darab belépőjeggyel gazdagodhatnak, mellyel megtekinthetik a fehérvári focisták szombati mérkőzését a Sóstói stadionban, valamint kérhetnek egy melódiát is."Vörösmarty Rádió - Ahonnan a hírek szólnak" 99,2 Mhz Tel:22/340-829
tovább »
2007. 03. 15
 
A játéké volt a főszerep
A mai edzésen 2x25 perc egymás közötti játék volt a középpontban. Terjék teljesen felépült sérüléséből, Dvéri és Fehér azonban továbbra sem vett részt a gyakorláson. Így volt ezzel Vayer és Csobánki is, hiszen mindeketten orvosi vizsgálaton vettek részt. Bölcsföldi továbbra is külön gyakorlatokat végzett, még kímélnie kell az Integrál-DAC elleni mérkőzésen felszakadt lábszárát. Holnap, bár az ország ünnepel, a csapat délután 16 órakor ismét edzésbe kell, hogy álljon.
tovább »
2007. 03. 14
 
Újabb négy forduló percre pontos programja készült el, ennek alapján egy televíziós mérkőzésünk lesz, mégpedig a Debrecen elleni, hazai találkozó, melyet a Duna TV közvetít majd április 6-án 19 órai kezdettel.
tovább »
2007. 03. 13
 
Délután került elő a labda
Ma két alkalommal tartott edzést a csapatnak a szakmai stáb a Sóstói stadionban. Délelőtt a kondícionáláson volt a hangsúly, délutánra azonban előkerültek a labdák és változatos gyakorlatok szerepeltek az "étrenden". Dvéri és Fehér állapota nem javult, Bölcsföldi azonban már elkezdhette a labdás edzéseket, Vayer azonban a labdával is külön gyakorlatokat végezhetett csupán. Csobánki bokasérülése is komolyabb a vártnál, bár megpróbálkozott a futással, de még ez is gondot okozott neki.
tovább »
2007. 03. 13
 
Dvéri és Fehér hiányzott
Huszonkilenc játékos végezte a Marijan Vlak és Hrvoje Braovic által előírt munkát a ma délutáni edzésen. Csupán Dvéri és Fehér hiányzott, mindketten kisebb sérüléssel bajlódnak. Drazsé ülőideg gyulladással vesződik, s mivel három sárga lapja miatt nem szerepelhet a Kaposvár elleni találkozón, így van ideje meggyógyulni. Könnyített munkát végzett Nemes Norbert és Bölcsföldi Viktor, valamint Vayer Gábor is, de már mindannyian közel állnak a teljes gyógyuláshoz.
tovább »
2007. 03. 12
 
Heti program
Csapatunk a héten a következő időpontokban tréningezik: hétfő délelőtt 10 óra, kedden délelőtt 10 és délután 16 óra, szerda délelőtt 10 óra, csütörtök délelőtt 10 óra, péntek délután 16 óra. Szombaton 16 órakor fogadjuk a Kaposvár együttesét, majd vasárnap délelőtt 10 órától átmozgató tréning következik.
tovább »
2007. 03. 12