Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Csakúgy, mint tegnap, ma is győztesen hagytuk el a váci stadiont, ráadásul az eredmény is ugyanaz lett, mint szombaton. A ligabajnoki mérkőzésen Bölcsföldi szerezte mindkét gólunkat, és emellett számtalan helyzetet is kihagytunk. Vác - FC Fehérvár 0-2 (0-2)
tovább »
2007. 04. 01
 
Ragyogó napsütés fogadta a fehérvári szurkolókat Vácon, de meglepő módon, csupán a mérkőzés előtt 30 perccel nyitották ki a rendezők a vendégszektor kapuját. A közel kétszáz fanatikus bizakodva várta a kezdő sípszót, szinte mindenki biztos volt a győzelemben, még a korábbi eredménytelenség ellenére is. A játék aztán nem okozott túl sok örömöt a győzelmen kívül, sokszor az volt az érzése az embernek, hogy a házigazdák inkább a megyei osztályba valók lennének, mint az NB-1-be. Mohl távoli lövése akadt be a hazaiak kapujának bal oldalába, majd nem sokkal később egy jobb oldali beadást fejelt Horváth a hálóba. Ezzel tulajdonképpen az események be is fejeződtek, a hátralévő időben csupán játszadozás folyt a pályán. A vége előtt Koller kiállítása borzolta az idegeket, de egy felejthető meccset követően legalább a három pont megszerzésének tudatában utazhattak haza a Vidi játékosai. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 03. 31
 
Vác - FC Fehérvár szombat 16,00 óra
A bemelegítést követően a pontrúgásokat gyakorolták ma a Vidi csapatának játékosai. Az egész héten becsülettel készült mindenki, így aztán bizakodva várják a szombati vendégszereplést. Marijan Vlak kijelölte a kezdőcsapatot, amely a következő összetételű: Németh - Lattenstein, Baranyai, Koller, Horváth - Farkas, Dvéri, Julinho, Mohl - Nagy, Horváth Ferenc.
tovább »
2007. 03. 30
 
Tegnap honlapunk szerkesztője és fotósa meghívást kapott Csizmadia Csabától az ausztriai Mattersburgba. Csizi a válogatott mérkőzéseket követően csütörtökön délben indult jelenlegi csapatához, s rajtunk kívül elkísérte őt a Bulvársport forgatócsoportja is, akiknek filmjét hamarosan a Sport Televízióban is láthatjuk, illetve beszámolójukkal a www.bulvársport.hu internetes oldalon is találkozhatunk. Mindemellett velünk tartott a 6:3 futball magazin képviselője, így az igényes kiadvány májusi számában hosszabb írás is megjelenik a tehetséges védő napi életéről.
tovább »
2007. 03. 30
 
Fele délelőtt, fele délután
Ma két edzést tart a szakmai stáb a 34 fős keretnek, amely kettéosztva végzi majd a kijelölt feladatokat. A csapat egyik fele délelőtt, míg a másik délután tréningezik, holnap pedig együtt gyakorolnak délelőtt 10 órától. Szombaton pedig következik az újabb bajnoki megmérettetés, a Vác ellenében, idegenben.
tovább »
2007. 03. 29
 
Mindenki a fedélzeten
Ma délelőtt és délután tréningezett az FC Fehérvár csapata. Előbb az erősítésen volt a hangsúly, a másikon pedig már a labdás gyakorlatok voltak túlsúlyban. Jó hír, hogy minden maródi teljes értékű munkát végzett, s csatlakozott délutántól a kerethez Mario Bozic is, aki hazatért a bosnyák válogatottól. Ha minden így folytatódik, akkor a szakmai stábnak nem kell, hogy komoly gondot okozzon a Vácon pályára lépő kezdő tizenegy kijelölése.
tovább »
2007. 03. 27
 
Később kezdünk Kispesten
A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottságának határozata szerint, az eredetileg a 2007. április 21. 17 órára kijelölt kezdési időpontja a Budapest-Honvéd - FC Fehérvár mérkőzésnek 18 órára módosult.
tovább »
2007. 03. 27
 
Simek Péter ma már Sóstón edzett
Simek Péter hazatért Romániából és ma délután már az FC Fehérvárral edzett a Sóstón. A keretben mindenki felépült sérüléséből, így teljes létszámnak vezényelhette a gyakorlatokat, valamint az egymás közötti játékot Marijan Vlak. Kivétel nélkül, mindenki együtt edzett, külön nem kellett készülnie senkinek. Simek Péter láthatóan jól érezte magát a mai tréningen, s jelen pillanatban Gál Lászlóval tárgyal a részletek tisztázása érdekében.
tovább »
2007. 03. 26
 
Ma délután kezdünk
A bajnokság következő fordulójában Vácon lépünk pályára március 31-én, szombaton. A mérkőzésre történő heti felkészülést ma délután 16 órakor kezdjük, majd kedden két alkalommal (10 és 16 óra) is tréninget tart Marijan Vlak vezetőedző.
tovább »
2007. 03. 26
 
Kisebb terelőút igénybevételével érkeztünk meg a Csáktornyától 6 km-re található Novo Selo Rok helységbe, ahol egy nagyszerűen előkészített pályán kezdődött a mérkőzés. Sok idő nem jutott a bemelegítésre, hiszen alig 20 perccel a kezdő sípszó előtt szálltak le az autóbuszról a játékosok. A nézők sem özönlöttek a stadionba, lehettek vagy ötvenen. Az első játékrészben a Németh – Lattenstein, Baranyai, Koller, Horváth – Fekete, Farkas, Julinho, Mohl – Nagy, Disztl összeállításban küldte a pályára csapatunkat Marijan Vlak. Az ellenfél a következő tizeneggyel kezdett: Tomic – Stefulj, Pintaric, Vitas, Bratkovic – Andre Silva, Darmopil, Duro, Cicero Lima – Peraica, Piskor (edző Stanko Mirsic). A játékvezető Kolaric Bozso, segítői pedig Miso Horvat és Ivica Horvat. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 03. 23