Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Tatabánya - FC Fehérvár szombat 17,00 óra
A Tatabánya elleni, idegenbeli mérkőzés előtt megtartotta utolsó edzését az FC Fehérvár együttese. Marijan Vlak a délelőtti tréningen elsősorban a szituációs helyzeteket gyakoroltatta, majd kijelölte a szombaton pályára lépő kezdő tizenegyet: Sebők - Fekete, Baranyai, Koller, Horváth Gábor - Boizc, Julinho, Farkas, Mohl - Dajics, Nagy. Már a többiekkel együtt végezte az edzéseket Dvéri Zsolt is, azonban állapota még nem 100%-os, így a holnapi meccsen nem lesz még bevethető.
tovább »
2007. 04. 13
 
Április 2-a volt az idei klublicenc-kérelmek beadásának határideje, s e hét közepén zárultak le az időközben aktuálissá vált szükséges hiánypótlások is.
tovább »
2007. 04. 12
 
Tiszta vizet a pohárba
Pénteken 18 órától a Sóstói Stadion VIP szintjén szurkolói ankétot tart a Videoton Baráti Kör Egyesület. A vendég Gál László ügyvezető lesz. Az ankéton minden szurkoló választ kaphat a kérdéseire.
tovább »
2007. 04. 11
 
Meglestük a száműzötteket
A Tatabánya ellen készülő bő kereten felüli játékosok délután három órától tréningeztek Disztl László felügyelete alatt. A többnyire tizenéves játékosok mellett ekkor edzett Kuttor Attila, Horváth Ferenc és Antonio Kovac is. A gyakorlatok végzése során különösen Horváth Feri volt elemében, aki szinte minden helyzetből szebbnél szebb találatokat szerzett, ezzel is megmutatva, hogy a képességeivel nincsen probléma. Az argentín fiú is ebbe a csoportba került, csakúgy, mint Meggyes, Pálfi, Erdei, Horváth Ádám, Nemes Norbert, Kerekes Zsolt (ő a Jászapáti csapatától érkezett próbajátékra) és Lelkes Péter. A gyakorlást követően aztán "Rozoga" sietett az U-18-as csapathoz, hiszen edzést vezényelt nekik.
tovább »
2007. 04. 11
 
Gál László a Fehérvár FC Kft ügyvezetője a ma délelőtti edzést megelőzően közel fél órán át egyeztetett Marijan Vlak vezetőedzővel, majd közölte, hogy a mai naptól Kuttor Attila, Horváth Ferenc, Terjék Lajos és Antonio Kovac nem készül az első kerettel, számukra délután lesz edzés.
tovább »
2007. 04. 11
 
Hivatalos tájékoztató szerdán délelőtt
A délutáni edzést követően hosszas egyeztetés kezdődött arról, hogy milyen formában valósul meg az FC Fehérvár keretszűkítése és az melyik játékosokat érintheti. Pontos információ a mai napon nem került napvilágra, a hivatalos tájékoztató ezügyben szerda délelőtt fél tízkor lesz a Sóstói stadionban.
tovább »
2007. 04. 10
 
A teljes keret részt vett az edzésen
A délelőtti edzésen az FC Fehérvár keretének -- egy kivételével -- minden tagja részt vett. Egyedül Terjék hiányzott, aki sérüléséből lábadozik, Dvéri pedig még csak könnyített munkát végezhet ülőideg-gyulladása miatt. A gyógyszeres kezelés ellenére elég lassan javul Drazsé állapota. Volt azonban egy új fiú is a tréningen, az argentín Gamboa. Ő jobb oldali védő, s idén tölti be 21. életévét. A délutáni edzés időpontjára az is kiderül, hogy történnek-e egyéb jellegű személyi változások a csapat keretében.
tovább »
2007. 04. 10
 
Ma kettő, péntekig egy-egy edzés
Csapatunk legközelebbi mérkőzése Tatabányán lesz szombaton. A meccsre történő felkészülés során Marijan Vlak ma kettő, szerdán, csütörtökön és pénteken pedig egy-egy edzést vezényel a keret tagjainak. A délelőtti (4) gyakorlások 10 órakor, a délutáni pedig 16 órakor kezdődik.
tovább »
2007. 04. 10
 
A ligabajnoki mérkőzés megkezdése előtt derült ki, hogy a debreceni játékosok igazolása szőrén-szálán eltűnt. Nem volt hát mit tenni, csupán barátságos mérkőzést játszottak a csapatok. A játékidő 2x30 perc volt, a játékvezetői sípot pedig Disztl Péter fújta. A találkozó végül 2:1-es vendégsikerrel zárult, ám a három bajnoki pont mégis Fehérváron maradt.
tovább »
2007. 04. 07
 
Mérkőzés utáni értékelések
Marijan Vlak: Egy sokkal jobb képességű csapattól kaptunk ki. Ahhoz, hogy jobb eredményt érjünk el, rendkívül jó teljesítményt kellett volna nyújtanunk, ám terveinkből semmi nem valósult meg. A legjobb magyar csapat győzött le bennünket.Miroslav Beránek (DVSC): Kedden nehéz meccset vívtunk az Újpesttel, most könnyebb dolgunk volt. A játékosaim könnyen megvalósították elképzeléseimet, így megérdemelten nyertünk.
tovább »
2007. 04. 06