Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Magyar Labdarúgó Szövetség Etikai és Fair Play Bizottsága a Borsodi Liga 25. fordulója után beérkezett jegyzőkönyvek alapján elkészítette a Borsodi Ligában szereplő csapatok sportszerűségi ranglistáját. Ennek alapján és az iskolai osztályzás szerint, csupán elégséges az érdemjegyünk.
tovább »
2007. 05. 03
 
A labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet legfrissebb klub világranglistáján a Debrecen a 315.-ről a 239. helyre jött fel, és ezzel a legjobb pozíciót foglalják el a hazai együttesek közül. Rajtuk kívül a Vidi fért be a legjobb háromszáz közé - hat helyezést rontva - a 277. helyen állunk.
tovább »
2007. 05. 03
 
Három edzés, aztán irány Miskolc
Szombaton a Diósgyőr ellen lépünk pályára idegenben, addig viszont a Sóstón készülünk a sikeres szereplésre. Ma, holnap és holnapután egyaránt délelőtt tréningezik a csapat, minden esetben 10 órától. Szombaton 11-kor lesz találkozó, majd az ebéd elfogyasztását követően indulunk Miskolcra.
tovább »
2007. 05. 02
 
Pihenő a jutalom
Eredetileg úgy volt, hogy a vasárnapi mérkőzést követően kedden délután már edzést vezényel Marijan Vlak, azonban látva a játékosok nagyszerű küzdenitudását és lelkesedését, ami remek győzelmet hozott, úgy döntött, hogy kedden is pihenhetnek a játékosok. A legközelebbi edzésre így szerdán kerül majd sor.
tovább »
2007. 04. 30
 
A liga csapatunk 18 órától mérkőzött meg az MTK együttesével, s a csapatok kifutásakor hatalmas üdvrivalgás fogadta a hosszú idő után pályára lépő Kuttor Attilát. A vendégek szereztek vezetést tizenegyesből az első félidőben, majd a második játékrészben megtoldották még két góllal az előnyüket. Mario Bozic tizenegyesből tudott szépíteni, így alakult ki a 3-1-es vendéggyőzelem egy igazán küzdelmes és csatákkal teli mérkőzésen.
tovább »
2007. 04. 29
 
Végre elkaptuk a fonalat és gólgazdag mérkőzésen nagyszerű győzelmet arattunk az éremesélyes MTK ellen. Szinte mindenki jól játszott, de kiemelkedett Julinho és két góljának köszönhetően Juszuf Dajics. Az első félidőben felváltva estek a gólok, hiába szereztük meg a vezetést, a kék-fehérek minden alkalommal egyenlítettek. 3-3 után azonban már csak egy csapat volt a pályán, mégpedig a Vidi. Ha a játékvezető nem lett volna ennyire tekintettel a vendégekre, még két tizenegyest is ítélhetett volna a javunkra. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 04. 29
 
FC Fehérvár - MTK vasárnap 16,00 óra
Vasárnap délután az FC Fehérvár együttese az MTK csapatát látja vendégül a Sóstói stadionban, ahol nem is lehet más a cél, mint az első tavaszi hazai győzelem megszerzése. A kék-fehérek stabil dobogósok, így nem lesz könnyű dolga a Vidinek, ám a szurkolók kiszolgálására is figyelmet kell fordítani, mivel nagyon hiányolják már a jó játékot és persze a három pontot. Marijan Vlak már a tegnapi ankéton jelezte, hogy a Sebők - Fehér, Kocsis, Koller, Horváth - Csobánki, Farkas - Julinho - Nagy, Dajic, Mohl összetételű csapat lép majd pályára. Érdekesség, hogy a liga mérkőzés közvetlenül a "nagy" meccs után kezdődik, 18 órától.
tovább »
2007. 04. 28
 
A ma esti szurkolói ankéton Marijan Vlak, Hrvoje Braovic, Disztl László és Gál László várták a szurkolók kérdéseit. Nem kellett azonban túl sokat várniuk, hiszen Kuttor és a kereten kívülre száműzött játékosok kapcsán azonnal dőltek a kérdések és a kifogások.
tovább »
2007. 04. 27
 
Egy nappal korábban lesz a Győr elleni mérkőzés
A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottságának határozata szerint a május 12-re kisorsolt FC Fehérvár - Győr mérkőzés egy nappal korábban, tehát május 11-én (pénteken) 19 órakor kerül megrendezésre. A találkozót a Duna Televízió élőben közvetíti.
tovább »
2007. 04. 27
 
Fehér rúgást kapott a bokájára
Baranyai és Kuttor hiányában előtérbe került Fehér Zsolt esetlges szerepeltetése a belső védő posztján, azonban az edzésen rúgást kapott a bokájára, amely jelenleg is dunsztkötésben van. Simek kivételével mindenki részt vett a délelőtti edzésen, ahol elsősorban a rögzített szituációkat gyakorolták a játékosok.
tovább »
2007. 04. 26