Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A szakmai stáb tervei szerint a bajnoki rajtig 8 edzőmérkőzést játszik az FC Fehérvár csapata, amelyből 3 kerül idegenben megrendezésre. Ezek között lesz jótékonysági találkozó, ahol egy beteg kisfiú javára gyűjtenek, illetve lesz falunap keretében megtartott hírverő meccs is. A felkészülés során egy orosz (FCZaryja Lugansk), illetve egy horvát (Cakovec) csapat is ellenfelünk lesz.
tovább »
2007. 06. 16
 
Az idénynyitó edzésre kilátogató szurkolók örömmel szorítottak kezet a Vidiből korábban külföldre igazolt labdarúgókkal, akik látogatást tettek a Sóstói stadionban. Schwarcz Zoli elmondta, igaz, hogy alacsonyabb osztályban, de német bajnok lett, azonban mégia hazatér Magyarországra. Sitku Illés "Béla" is mosolyogva üdvözölte a fanatikusokat, de sejtelmesen csak annyit közölt, nem tudja, hogy mit hoz a jövő számára, mindenesetre hétfőn Fehérváron edz. Györök Tamás jól érzi magát Görögországban, de jó volt számára igazi sóstói levegőt szívni. Persze itt voltak a jelenlegi keret tagjai is, azonban voltak hiányzók. Julinho, Bozic és Koller szerdán kapcsolódik be a munkába, Kuttorral pedig közölték a vezetők, hogy távozhat a csapatból.
tovább »
2007. 06. 15
 
Az első edzés ma 18 órakor!
A rövid nyári szünetet követően ma délután fél hatra várja játékosait Marijan Vlak és a szakmai stáb, hogy megkezdjék az újabb bajnoki idényre történő felkészülést. Az érdeklődő szurkolók 18 órától láthatják majd kedvenceiket a Sóstói stadionba az első tréningen.
tovább »
2007. 06. 15
 
Julinho, Dajic és Kuttor az élen
Az FC Fehérvár hivatalos honlapja szavazásra invitálta a szurkolókat annak eldöntésére, hogy melyik játékost tartották teljesítménye alapján a tavaszi idény legjobbjának. Az eddig a percig beérkezett voksok szerint Julinho (284) vezeti a "mezőnyt", de alig lemaradva követi őt Juszuf Dajic (273). A harmadik helyen áll a szakma által a partvonalon kívülre tett Kuttor Attila (185), ami azt jelenti, hogy nem minden fanatikus értett egyet ezzel a döntéssel. Most a szavazás lezárásra került, innentől már csupán az első három helyezett vesz részt a további játékban a végső helyezések eldöntése érdekében. Így a döntésbe azok is beleszólhatnak, akik eddig más játékosra adták a voksukat.
tovább »
2007. 06. 14
 
Most már minden rendben a nevezés ügyében
Ezekben a percekben minden eddig felmerült anyagi és eljárásjogi akadály elhárult az FC Fehérvár nevezésével kapcsolatban. Ennek megfelelően a Vidi biztos résztvevője a 2007/2008-as első osztályú labdarúgó bajnokságnak.
tovább »
2007. 06. 14
 
Nevezési díj befizetve
Az MLSZ a Fehérvár FC Kft nevezését elutasította, így a mai napon 12 óráig van lehetőség a fellebbezés benyújtására. Mindenesetre a FETÉV-SZER Kft újabb segítséget nyújtott, s a szövetség által jelzett hiányzó összeget kifizette. Ez tehát már nem lehet akadálya a bajnokságban történő indulásnak, azonban ahhoz a fellebbezés benyújtása is mindenképpen szükséges.
tovább »
2007. 06. 14
 
Pénteken kezdődik a munka
Nem tartogatott a 2007-es év túl hosszú szabadságot a Vidi játékosainak, hiszen június 15-én (pénteken) este 18 órakor már edzést vezényel a keret számára Marijan Vlak vezetőedző. A felkészülés feszített ütemét jelzi, hogy szombaton és vasárnap is két-két tréning szerepel a programban 9, illetve 18 órától.
tovább »
2007. 06. 11
 
A Cakovec már biztos
A horvát első osztályú Medimurje csapata még tavaly decemberben lépett pályára először Székesfehérváron a Videoton Baráti Kör meghívására a teremtorna gálamérkőzésén. Viszonzásul a Vidi tett látogatást Cakovecben nemrég, ahol 2-1-es hazai siker született. Most ismét láthatják a fehérvári szurkolók a Medimurjét, hiszen július 14-én biztosan ők lesznek az ellenfelek a felkészülési mérkőzéssorozat egyik állomásán. Természetesen a klub szakemberei további találkozókat is próbálnak lekötni a július 21-i bajnoki rajt előtt.
tovább »
2007. 06. 10
 
Hiányosságok a nevezésben
A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága szerdai ülésén nem fogadta el az Újpest FC, az FC Fehérvár, az FC Sopron és a REAC nevezését az élvonalbeli bajnokságra. Az említett négy klub nem tett maximálisan eleget a nevezési feltételeknek. A sportszervezetek június 14-én 12 óráig fellebbezhetnek, beadványukat a fellebbviteli bizottság bírálja majd el, s ez a testület is hoz az ügyekben jogerős határozatot.A versenybizottság a Diósgyőr, a DVSC-TEVA, a Győri ETO FC, a Budapest Honvéd, a Kaposvári Rákóczi, az MTK Budapest, a Paks, a Tatabánya, a Vasas és a Zalaegerszeg nevezését elfogadta. (www.mlsz.hu)
tovább »
2007. 06. 07
 
Eljárás megszüntetve
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága keddi ülésén úgy határozott, hogy megszünteti a Fehérvár FC elleni - a klubnak a szövetséggel szemben fennálló tartozásával kapcsolatban indított - eljárást.
tovább »
2007. 06. 06