Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Kánikulai hőségben került sorra a mai edzőmérkőzés, amelyen fölényes piros-kék siker született. A két félidőben más és más összetételű csapat játszott a hazaiaknál és bemutatkozott a nézők számára a szerb Oluic is, aki a védelem jobb oldalán kapott szerepet. Magasföldi József is pályára lépett az első félidőben, de csupán a Sopron engedélyének birtokában, bár a szurkolók szívesen látnák újra a Sóstón. Az első félidei csapatunk játéka nem igazán nyerte el Marijan Vlak tetszését, aki igen szigorúen beszélgetett el velük a szünetben. Julinho csupán nézőként volt jelen, közölte, hogy július elején hazautazik Brazíliába, bár nem szívesen teszi.
tovább »
2007. 06. 20
 
Julinho távozik az FC Fehérvártól
Nagyon sok szurkoló várta, hogy Julinho a korábban Fehérváron töltött időszakát követően ismét a Sóstón lépjen pályára. Ez a vágyuk teljesült az elmúlt szezonban, azonban most úgy tűnik, hogy a kedvenc rövid időt követően újra visszatér Brazíliába. A financiális okokra visszavezethető távozás a legkevésbé sincsen Julinho kedvére, hiszen ahogyan korábban, úgy most is rendkívül jól érezte magát a Vidiben.
tovább »
2007. 06. 20
 
Tréning
Tréning, tréning és tréning. Változatosan készül az FC Fehérvár a következő bajnoki szezonra. Délelőtt fittnesz edzésen vett részt a csapat, majd délután a hátsó füves pályán gyakoroltak a srácok. A stadionban egy régi ismerőst is köszönthettünk. Magasföldi József is rótta a köröket. A Sopron kiváló futballistája a nyári szünetében is kondiban szeretné tartani magát, így (mivel csapata felkészülése csak a jövő héten kezdődik) természetesen a „hazai pályát” választotta edzése helyszínéül. Szerdán 17.30-tól edzőmérkőzést játszik az FC Fehérvár a Dunafém-Maroshegy ellen.
tovább »
2007. 06. 19
 
Varga Endre technikai igazgató tájékoztatta honlapunkat arról, hogy az FC Fehérvár nevezését az MLSZ Fellebbviteli Bizottsága elfogadta, így nincs akadálya a következő bajnoki évben történő szereplésünknek. Az NB-1 sorsolását 2007. július 5-én tartják a szövetségben.
tovább »
2007. 06. 19
 
Dvéri duplán sérült
Ezekben a percekben lépett ki Kalocsán, Mohácsi doktor rendelőjéből Dvéri Zsolt, aki kissé csalódottan vette tudomásul a diagnózist. A vizsgálatok ugyanis azt mutatták, ki, hogy Drazsé combjában két helyen is elszakadt az izom, így a felkészülés helyett most 10 napig tartó dunsztkötés, majd mágneses kezelések sora vár rá. A csapatba történő visszatérésére a legoptimistább előrejelzés szerint is csak két hónap múlva kerülhet sor.
tovább »
2007. 06. 18
 
Itt a heti program
Csapatunk a héten már két mérkőzést is játszik, ennek figyelembe vételével a következők szerint alakul a program: ma délután 18 órakor, illetve holnap 9 (Királysori fittnesz terem) és 18 órakor edzés. Szerdán 17,30-kor a Sóstón fogadjuk a Dunafém-Maroshegy csapatát, majd csütörtökön és pénteken is két-két tréning lesz. A hét zárásaként vasárnap Pálfán szerepelünk 17 órától egy jótékonysági mérkőzésen.
tovább »
2007. 06. 18
 
Juszuf Dajic a tavasz játékosa
A Vidi szurkolói két fordulóban szavazhattak arra, hogy kit tartanak a tavaszi idény legjobb játékosának. Ennek alapján a szavazás lezárását követően kihirdethetjük, hogy a rajongók voksai alapján Juszuf Dajic nyerte el ezt a megtisztelő címet. Második helyen Julinho végzett, míg a képzeletbeli dobogó harmadik fokára Kuttor Attila állhat fel. Mindannyiuknak gratulálunk!
tovább »
2007. 06. 17
 
Dvéri: combizom-szakadás?
Ma délutánra 30 fősre kerekedett az FC Fehérvár első keretének létszáma, mivel már Koller Ákos és Lelkes Péter is csatlakozott a tréningezőkhöz. A két részre osztott csapat egyik fele erőnléti gyakorlatokat végzett, a másik pedig kétkapus játékot játszott, majd meghatározott időközönként cseréltek. Az egyik játék során Drazsé sarkalni próbált, s közben iszonyú fájdalmat érzett a támaszkodó lábában. A masszőrök azonnal kezelésbe vették, de be kellett fejeznie az edzést. Később kiderült, hogy nagyobb a baj a vártnál, elképzelhető, hogy combizom-szakadást szenvedett, de a végső diagnózist holnap délben mondják majd ki, alapos vizsgálat után. Mindenesetre az biztos, hogy minimum egy hónapos kihagyás vár rá.
tovább »
2007. 06. 17
 
Keményen dolgoztak a játékosok
Délelőtt kilenc órakor már benépesült a hátsó füves edzőpálya, ahol a 28 fős keretnek az edzők kemény tréninget vezényeltek. A bemelegítő futást követően három csoportra oszlott a társaság, s míg az egyik csoport kifejezett erőnléti, addig a másik technikai jellegűt, míg a harmadik -- pihentetésképpen -- könnyed, labdás gyakorlatokat hajtott végre. A délutáni edzés 18 órakor kezdődik.
tovább »
2007. 06. 16
 
Sitku és Kuttor az év csapatában
A Nemzeti Sport osztályzatai alapján kialakult az év A és B együttesének összetétele a 2006/2007-es első osztályú labdarúgó bajnokságban. Számunkra örvendetes, s egyben kissé szívfacsaró is, hogy Sitku Illés -- aki már nem tagja a Vidinek -- a legjobb tizenegy, míg Kuttor Attila -- akivel éppen a napokban közölték, hogy nem taratanak rá igényt -- a B csapat tagja lett. Mindkettőjüknek gratulálunk!
tovább »
2007. 06. 16