Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Heti program
A hétvégi mérkőzést követően hétfőn pihenőnapot kaptak focistáink, ma délelőtt tréningezett a csapat. Szerdán Liga Kupa mérkőzésen lép pályára az FC Fehérvár Pakson 16 órától. A kupamérkőzésről kimaradók délelőtt 10 órától edzenek. Csütörtökön szintén délelőtt 10 órakor, pénteken este 19 órakor vezényel edzést Marijan Vlak. Szombaton, bajnoki mérkőzésen lép pályára csapatunk, 19 órakor fogadjuk a Tatabánya együttesét.
tovább »
2007. 08. 21
 
Utánpótlás csapataink is pályára léptek hétvégén. A legjobban az U12-es csapat szerepelt, akik Dunaújvárosban győztek 5-2-re. A legnagyobb pofont az U14-es csapat kapta, szintén Dunaújvárosban 10-2-re kaptak ki. Mentségükre legyen, hogy egy korosztállyal idősebb csapat ellen játszottak.
tovább »
2007. 08. 19
 
Az NB III. Duna csoportjának első fordulójában, hazai pályán kezdte szereplését az FC Fehérvár II. Az ellenfél a Mór csapata volt. Gyorsan magához ragadta a kezdeményezést a hazai csapat és már a 13. percben vezetett 2-0-ra. Fél óra játék után magára talált a vendégcsapat is. A 25., majd a 32. percben szerzett góllal egalizálták az eredményt. A második félidő már kiegyenlítettebb játékot hozott. Lattenstein távoli fejese törte meg a küzdelmet a 65. percben, így alakult ki a végeredmény, 3-2. Mindeközben a műfüves pályán is nagy csata volt, ahol a Videoton Baráti Kör a Pátka II-vel mérte össze erejét. Eseménydús mérkőzésen a vendégcsapat győzött 4-3-ra.
tovább »
2007. 08. 19
 
NB-III. FC Fehérvár - Mór
NB III-as csapatunk is megkezdi szereplését a Duna csoportban. Vasárnap 17.30-kor az  FC Fehérvár a Mór együttesét fogadja a Sóstói Stadionban.
tovább »
2007. 08. 18
 
Mestermérleg
Marijan Vlak: Az eredménnyel elégedett vagyok, ám a második félidei játékunkkal nem. Az első félidei helyzeteinket belőve simán nyerhettük volna a mérkőzést.  A második félidőben érthetetlenül magunkra húztuk az ellenfelünket. Révész Attila (Nyíregyháza, menedzser): - Fájó a vereség, ami leginkább a rutintalanság számlájára írható. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, igaz a mérkőzés hajrájában a vendégek is kihagytak két ziccert. Úgy érzem, több volt ebben a meccsben, az erőnlétünkre viszont nem lehetett panasz.
tovább »
2007. 08. 18
 
A győzelem és a vele járó 3 pont a legfontosabb. Küzdelmes mérkőzésen, felemás félidők után Farkas Balázs bombagóljával győzött az FC Fehérvár Nyíregyházán. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 08. 18
 
Nehéz mérkőzés vár csapatunkra az NB I újoncának, a Nyíregyházának otthonában. A mérkőzés fontosságát jelzi, hogy az FC Fehérvár pénteken délután már útra kelt, hogy a hosszú út ne okozzon fáradalmakat a meccs napján. Nyíregyházán eddig hétszer játszottak egymás ellen a csapatok, ebből kétszer győztünk, két döntetlenünk volt és háromszor vereséget szenvedtünk.
tovább »
2007. 08. 17
 
Jó rajtot vett a csapatunk a Liga Kupa első fordulójában. Mindenfajta megerőltetés nélkül 3-0 arányban diadalmaskodott az FC Fehérvár az Újpest ellen. Horváth Gábor adta meg a mérkőzés alaphangulatát, amikor három védő szorongatásában a hálóba fejelte a labdát. (képünkön) A mérkőzés első félideje még kiegyensúlyozott játékot hozott, ám a második félidőben csapatunk szinte minden csapatrészben jobban működött, mint a vendégek. Ennek meg is lett az eredménye. Előbb Vayer, majd Dvéri mattolta az egyébként jól védő vendég kapust. Ezzel a győzelmével az FC Fehérvár első helyen áll a csoportjában.Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 08. 15
 
Nyitány a Liga Kupában
Szerdán este 19 órakor a Liga Kupa első mérkőzésén hazai pályán fogadjuk az Újpest együttesét. Mindkét csapat némileg felforgatott összeállításban játszik majd, várhatóan az alábbi összetételben. FC Fehérvár: Németh - Vadász, Fehér, Horváth G., Horváth Á. - Lattenstein, Csobánki-Nagy, Dvéri, Vayer -  Disztl A kispadon Halasi, Meggyes, Pálfi, Koller, Sitku, Kakas és Mohl Dávid ül majd. Újpest: Dombai - Regedei, Korcsmár, Dvorschak, Kiss - Nagy, Habi, Theobald, Mészáros - Roiha, Kovács.
tovább »
2007. 08. 14
 
Hétfőn bajnoki mérkőzést játszott az Újpest a Kaposvár ellen amit 2-0 arányban elveszített, ám ennél sokkal fontosabb, hogy többen is megsérültek a találkozón. Rájuk minden bizonnyal nem számíthat Urbányi István vezetőedző.
tovább »
2007. 08. 14