Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A bosnyák játékosok kis késéssel érkeztek meg Székesfehérvárra, így edzésük is az eredetileg tervezettnél később kezdődött. Fuad Muzurovic szövetségi kapitány több, mint egyórás átmozgatást tartott a Sóstói Stadionban, majd a csapat tagjai visszatértek szállodájukba.
tovább »
2007. 09. 07
 
A Sóstói Stadionban tartott jó másfélórás, kiadós edzést ma délután Várhidi Péter szövetségi kapitány a szombati, Bosznia-Hercegovina elleni Eb-selejtezőre készülő válogatott keret tagjainak. A foglalkozáson számos taktikai jellegű feladatot végeztek a játékosok, a pergő ritmusú tréninget szűkített területen való kétkapus játék zárta. Sok szurkoló is kíváncsi volt a Magyar Válogatott edzésére, ám őket valami miatt kitessékelték a stadionból amikor elkezdődött a tréning.
tovább »
2007. 09. 06
 
Kimaradt a labdarúgás című cikkünkhöz dr. Szieben László az FC Fehérvár volt, többségi tulajdonosának is van hozzáfűznivalója, hiszen csak egyszer és más ügyből kifolyólag találkozott Sárvári Lászlóval.
tovább »
2007. 09. 06
 
Csütörtök délelőtt az MLSZ székházában kisorsolták a Magyar Kupa negyedik fordulójának párosításait. A Soproni Ligában szereplő csapatok még nem kerülhettek szembe egymással. A mezőnyhöz most csatlakozott a három nemzetközi kuparésztvevő, a DVSC-TEVA, az MTK Budapest és a Budapest Honvéd is.
tovább »
2007. 09. 06
 
Sporttörténeti sajtótájékoztatót tartottak ma kora délután az Alba Volán Rt tanácstermében. A meghívott sajtó képviselőinek itt jelentették be, hogy három székesfehérvári sportegyesület közös diák illetve nyugdíjas bérletet hoz forgalomba a 2007-2008-as szezonra. Az Albacomp, az Alba Volán és a Cornexi mérkőzéseit egy bérlettel látogathatják a kedvezményezettek
tovább »
2007. 09. 06
 
Vélhetően teltház vár a válogatottra
Miközben az FC Fehérvár az edzéséhez készülődött, kint a stadion lelátóján már javában folyt a székek lerakása. A stadion emeleti tárgyalójában már a hétvégi válogatott mérkőzés apropójából folytattak megbeszélést a rendőrség, a tűzoltóság, a katasztrófavédelem és az MLSZ biztonsági szolgálatának vezetői, valamint Bozai István a Sóstói Stadion Kft ügyvezetője. Jelen állás szerint minden rendben van és a Sóstói Stadion méltó otthona lehet a Magyarország – Bosznia-Hercegovina mérkőzésnek. A délelőtti adatok alapján a hazai szektorokba már csak 1000 darab belépőjegy vár gazdára.
tovább »
2007. 09. 05
 
Pihenés, futás, sütizés
Háromnapos pihenő után ma ismét találkozott az Fc Fehérvár csapata. A délelőtti edzés során futottak a srácok, majd Koller Ákos születésnapját ünnepelték némi sütemény kíséretében. Ákosnak ezúton is kívánunk boldog születésnapot!
tovább »
2007. 09. 05
 
Sima három
Az NB III, Duna csoportjában a harmadik fordulót rendezték hétvégén. Az FC Fehérvár hazai pályán fogadta a Tata együttesét. A Németh- Meggyes (Nemes), Sötét, Kakas, Mészáros- Lattenstein, Pálfi, Vadász, Gulyás (Fejes)- Disztl D.,Horváth Á. (Janovics) összeállításban pályára lépő FC Fehérvár 1-0-ás félidő után 3-0 arányban győzött. Gólszerzők: Disztl (45’), Mészáros (80’), Vadász (89’)
tovább »
2007. 09. 03
 
Valószínűleg csak a mérkőzés első félideje marad meg a Rákospalotára is elutazott Vidi szurkolók emlékezetében, hiszen ebben a játékrészben történt csupán élvezetes játék. Ez viszont elég is volt ahhoz, hogy a piros-kékek bezsebeljék a három bajnoki pontot, ugyanis Simek kétszer villant, s ez kétgólos vezetést eredményezett. A második félidőben visszavettünk a lendületből, így aztán a hazaiak előtt adódtak gólszerzési lehetőségek. Sebők azonban mindannyiszor a helyén volt, a meccs végén pedig Csobánki feltehette volna az íre a pontot, de ordító helyzetből fölé lőtt. A lényeg a győzelem és ezt összességében biztosan szerezte meg az FC Fehérvár csapata. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 09. 01
 
Az ősz első napján, szombaton 16.30-kor a Budai II László stadionban, a REAC otthonában lép pályára az FC Fehérvár a bajnokság 7. fordulójában. A hazai csapat hat mérkőzés után hat ponttal a 12. helyen áll a Soproni Liga táblázatán, legutóbb a Sopron otthonában szenvedtek vereséget. Az FC Fehérvár pedig üldözője lett az élboly csapatainak és céljuk, hogy be is fogja őket. Az utolsó három bajnoki mérkőzését megnyerő csapatunk joggal pályázhat a REAC otthonában is a három pontra. Legutóbb Székesfehérváron 2-2-es döntetlent játszottak a csapatok.
tovább »
2007. 08. 31