Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Kedden is lesz mérkőzés a Sóstói Stadionban. Az első fordulóból elhalasztott találkozón délelőtt 10 órakor Borsányi István (U13) és Tóth József (U15) tanítványai lépnek pályára a Tatabánya hasonló korosztályú csapatai ellen.
tovább »
2007. 10. 22
 
Fekete hétvége Borsodban. Pénteken az első csapatunk a Diósgyőr otthonában kapott ki, vasárnap pedig az U17-es és U19-es csapataink szenvedtek vereséget Kazincbarcikán.
tovább »
2007. 10. 22
 
Két mérkőzés vár ezen a héten csapatunkra. Szerdán a Magyar Kupa első mérkőzésére kerül sor a Győri Eto FC ellen. A mérkőzés 14.30-kor kezdődik. Szintén a Győr ellen lépünk pályára szombaton a Liga Kupa negyeddöntőjének visszavágó mérkőzésén. A találkozó 13.30-kor kezdődik. Mindkét mérkőzésre Győrben kerül sor.
tovább »
2007. 10. 22
 
Bántóan kevés, mintegy 50 néző előtt játszották az NB.III Duna csoportjának rangadóját. Az FC Fehérvár II a Dorogi FC-t látta vendégül. Kiváló játékvezetés mellett, rendkívül magabiztosan 3-0 arányban győzött az FC Fehérvár II. A mérkőzés első helyzetét még a Dorog hagyta ki, de a hazai csapat fokozatosan átvette az irányítást és még az első félidőben Janovics szólója után, megszerezte a vezetést. A második félidőben több helyzetet is kialakított az FCF II. Az 50. percben Meggyes beadását Gulyás közvetlen közelről lőtte a hálóba, majd a 75. percben Meggyes tört be a büntetőterületre, ahol csak szabálytalanul tudták szerelni. A megítélt 11-est Disztl Dávid váltotta gólra. Megérdemelten győzött az FC Fehérvár II, aki egyre jobb játékkal bizonyít a bajnokságban.
tovább »
2007. 10. 21
 
Mestermérleg
Vágó Attila (DVTK): - Sikerült örömet szereznünk a diósgyőri közönségnek. A mezőnyben többet birtokolta a labdát a Fehérvár, nem játszottunk jól, de a csapat jobban akarta a sikert. A lelkesedésünk, győzni akarásunk vezetett ehhez a sikerhez.Marijan Vlak (FC Fehérvár): - Egy nagyon jó mérkőzés volt, amelyen mi diktáltuk a tempót, a helyzeteink azonban kimaradtak. A DVTK három lehetőségéből két gólt lőtt. A játékosaim ebben a nehéz helyzetben is nagyon jól teljesítettek. Sajnálom, hogy a csapathoz közel álló emberek ilyen helyzetbe hozták őket.
tovább »
2007. 10. 20
 
Az NB.III 10. fordulóját rendezik vasárnap a Sóstói Stadionban. Az FC Fehérvár II a Dorogi Futball Clubot látja vendégül. A mérkőzés 14.30-kor kezdődik.
tovább »
2007. 10. 18
 
Hiába vette célba többször a hazai csapat kapuját az FC Fehérvár a befejezések rendre pontatlanok voltak. A szünet után még volt aki a büfében járt amikor Sipeki 40 m-ről vette célba a vendég kaput. Az irányzék jó volt és a labda a kapu jobb felső sarkában landolt. Amikor a fehérvári játékosok pontosak voltak akkor ott volt a DVTK kapujában Köteles László és magabiztosan hárított. A mérkőzés vége előtt nem sokkal feltette az i-re pontot a Diósgyőr. Simon Attila közvetlen közelről vágta a léc alá a labdát. Ezzel a győzelemmel a Diósgyőr vélhetően feljebb léphet a tabellán.Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 10. 18
 
Pénteken este a Soproni Liga küzdelmeiben, Diósgyőrben szerepel az FC Fehérvár. A hazai játékosok sok nézőre és a három pont megszerzésére számítanak. A DVTK az edzőváltás óta mintha magára talált volna és gyűjtögetik a pontokat. A vendég FC Fehérvár közel sincs olyan nyugodt helyzetben, mint a hazai csapat.
tovább »
2007. 10. 18
 
Döntetlent hozott a Liga Kupa első mérkőzése. Mindkét csapat sok helyzetet dolgozott ki, de a végjátékban rendre pontatlanok voltak a csapatok. A valamivel aktívabb hazai csapat egy védelmi megingást követően, Sitku révén szerezte meg a vezetést. Úgy tűnt, hogy a Győr nem tud lendületet hozni a játékba, ám Tokody egy lesgyanús szituáció révén egyenlített. Hiába adott bele mindent az FC Fehérvár újabb gólt már nem sikerült szerezni, így maradt az 1-1-es döntetlen a Liga Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A visszavágó 2007. október 27.-én 13.30-kor lesz Győrben.
tovább »
2007. 10. 17
 
Az FC Fehérvár első helyen jutott tovább a Liga Kupa csoportköréből. Most a legjobb négy közé kerülés a tét. A sors keze úgy hozta, hogy Magyar Kupa ellenfelünket, a Győrt sorsolták mellénk a Liga Kupában is. A csapatok rövid időn belül ötször találkozhatnak egymással. Az első találkozást a Soproni Liga mérkőzést, a Győr nyerte 4-1 arányban. Tájékoztatjuk a szurkolókat, hogy a mérkőzést csak a főlelátóról tudják megnézni.
tovább »
2007. 10. 16