Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Tisztelt Videoton Szurkolók!   A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület szeretne a Vidi első osztályba történő feljutásának 40 éves jubileuma alkalmából egy állandó jellegű kiállítást létrehozni. Kérünk minden szurkolót, hogy akinek a klub alakulásától kezdődően bármilyen tárgyi emléke (belépő, dedikált tárgy, ajándéktárgy, tudósítás stb.) van és hajlandó azt felajánlani a kiállítási tárgyak közé, úgy szíveskedjen jelezni az egyesület irányában.
tovább »
2007. 12. 11
 
A Kaposváron megrendezett Ligakupa mérkőzéssel befejezte a 2007 évi szereplését az FC Fehérvár. A fehérvári alakulat ismét fiataljait vetette be a mérkőzésen, ahol egyenrangú ellenfelei voltak a hazaiaknak. Bár a mérkőzést 2-0 arányban nyerte a Kaposvár, de most álltak legközelebb a jó eredmény eléréséhez a Fehérvár játékosai.
tovább »
2007. 12. 09
 
Az utolsó fellépés
A Ligakupa tavaszi sorozatának utolsó idei mérkőzését játsza az FC Fehérvár. A Kaposvár eddig egy győzelmet és egy vereséget szenvedett az eddigi találkozókon. Az FC Fehérvár fiataljai két vereséget szedtek össze. A Kaposváron megrendezésre kerülő találkozón mindent megtesznek majd a fiatalok, hogy győzelemmel búcsúzzanak az évtől. A 13 órakor kezdődő találkozó helyszíne:Kaposvári Rákóczi műfüves pálya7400 Kaposvár, Cseri út
tovább »
2007. 12. 07
 
Ismét vereséget szenvedett az FC Fehérvár a Ligakupa tavaszi előrehozott csoportmérkőzésén. Ismét a fiatalok kaptak lehetőséget. Disztl László tanítványai elaludtak egy kicsit, hiszen Gajda révén már a 3. percben megszerezte a vezetést a Siófoknak.
tovább »
2007. 12. 05
 
A Magyar Labdarúgó Szövetség I. fokú licencadó bizottsága jelentős pénzügyi hiányosságok miatt megvonta a Fehérvár FC klublicencét.
tovább »
2007. 12. 01
 
Ma ünnepli 22. születésnapját Kocsis Gábor. A szépséghibája a dolognak, hogy Gábor sajnos a kórházban van. Csütörtökön Dr. Abkarovits Géza főorvos a bal vállát operálta a tegnapi nap folyamán.
tovább »
2007. 11. 30
 
  A paksi pálya használhatatlansága miatt Székesfehérváron rendezte a találkozót a Paksi FC. Ligakupa tavaszról előrehozott első mérkőzésén a rutin döntött a Paks javára, bár a fehérvári fiataloknak is megvoltak a lehetőségei, ám ezek kimaradtak.
tovább »
2007. 11. 30
 
Ma délelőtt találkozott az FC Fehérvár csapata. A tegnap megnyert Liga Kupa után a játékosok egy része holnaptól, már megérdemelt szabadságát fogja tölteni, egy része pedig tovább dolgozik és játszik kiegészülve az NB III-as csapattal és az U19-es csapat néhány tagjával. A tavaszról előrehozott Ligakupa találkozókon a fiatalok kapnak jelentős szerepet.
tovább »
2007. 11. 29
 
2007-es őszi idényben, első ízben rendezték meg az NB 1-es csapatok részére a Liga Kupa sorozatot. Az FC Fehérvár a döntő visszavágó mérkőzésén kikapott ugyan 2-1-re, de összesítésben, 4-2 arányban jobbnak bizonyult ellenfelénél és teljesen megérdemelten nyerte a sorozatot. Ezzel a kupagyőzelemmel ismét történelmet írt az FC Fehérvár csapata. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 11. 29
 
Az első hely a tét
DVTK - FC FehérvárLiga Kupa döntő, visszavágó mérkőzésMiskolc 18,00 óraJátékvezető: Szabó Zsolt DVTK: Köteles - Lakatos, Hegedűs, Kállai, Fodor - Vitelki, Ebala, Abass, Simon, Sipeki - LeoFC Fehérvár: Sebők - Fehér, Koller, Baranyai, Mohl - Simek, Farkas, Csobánki, Vayer - Sitku, Dajic
tovább »
2007. 11. 28